Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Elygax_Speed

Forumo rangai.

Rekomenduoti pranešimai

Pagaliau kažkas naujoo, baisei prilipooo ! Teip ir toliauu ! 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai nepatiko, pats užsiemu gfx darbais ir iš esmės galbūt taip jie yra originalūs, iconeles matytos greičiausiai ne pačio pieštos. Bet esmė ta, kad mano nuomone negražus ir labai basic, tikrai ilgai neužtrukai prie šitų "rangų" 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Jamal_Murray rašė:

Visiškai nepatiko, pats užsiemu gfx darbais ir iš esmės galbūt taip jie yra originalūs, iconeles matytos greičiausiai ne pačio pieštos. Bet esmė ta, kad mano nuomone negražus ir labai basic, tikrai ilgai neužtrukai prie šitų "rangų" 

Iconėlės taip, iš interneto. Čia pagrindinis dalykas buvo man, kad sugalvoti kažkokį tai kitokia kaip čia pasakius "formą".

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Elygax_Speed rašė:

Iconėlės taip, iš interneto. Čia pagrindinis dalykas buvo man, kad sugalvoti kažkokį tai kitokia kaip čia pasakius "formą".

 

Nežinau, jeigu kalbant apie forma taip pat kažkaip nelipo, daryk tada dėmės efekto rangus ne namie esu parodyčiau pavyzdį. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Jamal_Murray rašė:

Nežinau, jeigu kalbant apie forma taip pat kažkaip nelipo, daryk tada dėmės efekto rangus ne namie esu parodyčiau pavyzdį. 

Suprantu ką norėjai pasakyti su ta dėmės forma, esu mates jau bet mano tikslas būtu toks, kad padaryti kažką kitokio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

gradientas gal ir sueitų ant rangų, bet kai toks gavno, tai xz. Šriftas irgi nesižiūri šitas ant rangų, xuj znaet ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai neblogi daugiau pakurk

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...