Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Montecarlo

Peikiamasis mechanikų direktorius Edvis_Waro

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Jack Montecarlo
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis:  Edvis Waro
3. Jūsų kaltinimai: Viskas bus pateikta gražiai apačioje.
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą: Nuotraukos ar kiti įrodymai bus prisegti prie kaltinimų.

 

Sveiki, taigi aš jau pavargau. Su šia asmenybe buvo kalbamasi tiek žaidime, tiek skype. Buvo prašoma darbuotojų atlikti savo darbą (t.y. pripildyti kurą į TRV bazes darbines transporto priemones) jų atsakymai buvo "nenoriu, man neapsimoka, nemano bėdos" Užpildžius savaitinę prenumeratą kuro, kuras nėra pildomas, pinigai nebūna gražinami, kai buvo pradedama skūstis DPi nariui ir valdžiai dėl kuro pripildymų, buvo nuspresta problema, kad pakelt kainas. Pakėlus kainas problema neišsisprendė. Darbuotojų pastoviai nėra, valdžios irgi. Tenka pilstytis furas (po 1200litrų 1 furai) degalinėse kur pylimas trunka labai ilgai. Direktoriui atrodo neįdomu, buvo rašomi papeikimai kitų žmonių ir papeikimai buvo atmetinėjami su pagrindu dėl vasaros ir t.t. Gerai, atsisakyk direktoriaus ir leisk laika gamtoj jei negali jo leisti serveriui. Pildydavo kurą darbuotojas @The_Vilmantas Bet jam išėjus iš darbo, išvis niekas nebepylė. Laukiau savaitę laiko kol kažkas teiksis užpildyti ir aptarnauti, taip ir nesulaukiau. Šiandien prisijungiau į serverį, pastebėjau kad prenumerata 2 dienos kaip pasibaigusi, nusprendžiau išsikviesti mechanikus, bet visą dieną kaip laukiau, taip tebelaukiu bent vieno dirbančio mechaniko. Fūristai per dieną sudegina bent po tūkstantį litrų dyzelino, todėl mums mechanikai yra svarbus dalykas norint išlaikyti pastovų darbo indelį, bet su tokia mechanikų valdžia griūna netik mechanikų firma, bet kenčia ir fūristai, o man jau nusibodo sedėt, ir laukt stebuklo.

 

Pagrindiniai mano nusiskundimai:

  • 4Taisyklė:  Privalo aktyviai ir nuolatos vykdyti direktoriaus pareigas, kuo ilgiau ir kuo geriau.
  • 6Taisyklė: Privalo siekti geriausių darbo produktyvumo rodiklių (nusikaltėlių mažinimas, keleivių gabenimas, medicininės pagalbos teikimas, ginklų užtikrinimas ir kt.).

 

  • Kuras beveik niekada nebūna pildomas į fūras. Darbuotojų pastoviai 0. Nuotrauka.
  • Pinigai būna sumokami ganėtinai nemažom sumom pagal jų nurodytą paslaugą Cituoju: "Turint kuro abonementą kuras pildomas kiekvieną dieną, prireikus pakartotinam pylimui susisiekti su valdžia." Nuotrauka
  • Darbuotojus reikia versti, kad jie piltu kurą į darbines transporto priemones, o jie kardinaliai atsisako tai daryti, nors pinigai yra sumokėti. Nuotrauka.
  • Darbuotojai skundžiasi pačio direktoriaus aktyvumu. Nuotrauka.
  • Darbinės transporto priemonės būna net su tuščiais bakais. Nuotrauka. Nuotrauka2.
  • Darbuotojų pastoviai nėra dirbančių. Nuotrauka.

 

  • Patinka 5
  • Naudinga! 7
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nepyk edvi, bet pasakysiu, kura pyliau furistam daznai kol jie nebuvo nusipirke abonomento, kaip jie nusipirko nusprendziau nebepilt jiem kura ir pazek kaip valdzia darbuojasi 😀 seip edvis ner toks aktyvus su rhetu, o darbuotojus kitus atsiprasant tokius "dundukus" priimdavo svarbu kad dirbtu, nors nėra nei apmokinti ir nezino komandu nei kaip taisyti masinos viduje. Tai tiek. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, pabandysiu išsakyti savo nuomonę apie kiekvieną nusiskundimą:

prieš 4 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:

Darbuotojai skundžiasi pačio direktoriaus aktyvumu. Nuotrauka.

  • Visada stengiuosi būti kuo aktyvesnis ir jei neturiu galimybės pražaisti reikiamo laiko visada užpildau neaktyvumą. Praeitą savaitę tikrai buvau neaktyvus, bet iki penktadienio visomis dienomis pražaidžiau reikiamą laiką, o kadangi savaitgalį turėjau išvykti tai užpildžiau neaktyvumą. Kol kas dar nebuvo dienos, kad pražaisčiau 11 minučių ir neužpildyčiau neaktyvumo, kaip sakė darbuotojas.
prieš 4 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:
  •  Darbuotojų pastoviai nėra dirbančių. Nuotrauka.
  • Sutinku, kad kartais būna nedirbančių darbuotojų, bet taip būna tikrai ne visada. Praeitą savaitę darbuotojai buvo aktyvūs ir su tuo problemų nebuvo, šią savaitę darbuotojai kol kas aktyvūs beveik visada. Nereikia norėti, kad visą dieną ištisai  būtų aktyvių mechanikų, vis gi ir serverio žaidėjų skaičius yra nukritęs.
prieš 4 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:
  • Kuras beveik niekada nebūna pildomas į fūras. Darbuotojų pastoviai 0. Nuotrauka.
prieš 4 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:
  •  Darbuotojus reikia versti, kad jie piltu kurą į darbines transporto priemones, o jie kardinaliai atsisako tai daryti, nors pinigai yra sumokėti. Nuotrauka.
  •  

  • Dėl šių nusiskundimų nesiginčiju, kuras dažnai buvo neužpilamas. Darbuotojai paprašius nepila kuro, nes jie už tai nieko negauna, bet paprastai kai trūksta kuro reikia susisiekti su valdžia ir mes kartu su darbuotojais nuvažiuojam ir užpilam. Tik paskutinėmis savaitėmis kuro pylimą apleidome.
prieš 4 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:
  •  Darbinės transporto priemonės būna net su tuščiais bakais. Nuotrauka. Nuotrauka2.
  • Dėl to taip pat esu kaltas, bet taip būna tikrai ne dažnai. Pakalbėjau su pavaduotoju ir jis sakė, jog praeitą savaitę kuras buvo užpiltas ne kartą.
prieš 4 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:
  •  Pinigai būna sumokami ganėtinai nemažom sumom pagal jų nurodytą paslaugą Cituoju: "Turint kuro abonementą kuras pildomas kiekvieną dieną, prireikus pakartotinam pylimui susisiekti su valdžia." Nuotrauka
  • Abonementų kainos buvo nutartos kartu su direktorių prižiūrėtojų ir paskaičiavus kiek reikėtų pinigų ir vargo kurą pilti degalinėse paslauga tikrai atsiperka. Problema tik, kad kurą pylėme ne kiekvieną dieną, pinigus galėsiu grąžinti.

Aš manau, jog šis papeikimas yra šiek tiek per daug "išpūstas". Nusiskundimai susiję su mano aktyvumu ir darbuotojų dirbimu nėra pagrįsti. Pagrindinė problema yra kuro užpylimas nuo šiol į tai žiūrėsiu rimčiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 44 minutes(-čių), Edvis_Waro rašė:

 

Aš manau, jog šis papeikimas yra šiek tiek per daug "išpūstas". Nusiskundimai susiję su mano aktyvumu ir darbuotojų dirbimu nėra pagrįsti. Pagrindinė problema yra kuro užpylimas nuo šiol į tai žiūrėsiu rimčiau.

Šis papeikimas yra daugelio žmonių, įskaitant ir mano nuomonės išdėstymas su įrodymais. Taip, aš (kaip fūristas) matau, jog yra neatliekama paslauga t.y. nevežamas kuras į darbines tr. priemones. Nusprendžiau pasikapstyti ir paieškoti priežaščių kurios čia yra paminėtos kaip permažas aktyvumas, nekontroliavimas savo darbuotojų, neatsakingumas ir aplamai grubiai tariant nusibodo būti direktoriumi. Manau, jog perdaug atsipalaidavote ir aš pavargau laukti. Kuom jūsų aktyvumas ir darbuotojų "dirbimas" nėra pagrystas? Nuotraukų reikia? Yra nuotraukos, galiu patalpinti, pastovūs neaktyvumai, darbuotojų nepriežiūra. Draugiškai noriu pasiūlyti, jei nebegali (ar nebenori) pareigų, perleisk tam kas jų nori ir stengsis. Nejau taip nesvarbu kaip atrodo tavo firma kliento akimis?

 

P.s. Bent vieną aktyvų darbuotoją nėra taip sunku rasti kuris atlikinėtų paslaugas. Man nereikia, kad gražintum pinigus, dėl paslaugų kainos aš nieko nesakau, man reikia pačios paslaugos.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

as asmeniskai nemegstu montecarlo, but here he has a point. mechanikai dead jau gal vienas menuo, dar kai as pats zaisdavau, maximum po 2-3 tematydavau dirbant ir tai su kokiu smithu sudedant. firma neefektyvi - renkam nauja direktoriu? naciort tu edvi dar laikai ta direktoriu, jeigu minimumas yra viskas ka tu tebematai per diena? geriau uzsiimk normalesne veikla, jeigu jau nebegali skirt firmai pakankamai laiko tiesiog atsiribok nuo jos, o nemegink persiplest per du dalykus ir uzglaistyt viska “minimuma prabunu” sakiniu. cmon, tam paciam rhetui spejo atsibodo but uz direktoriu firmos 90% laiko.

  • Patinka 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas priimtas direktorius baudžiamas 2 įspėjimais

Direktorius yra nubaudžiamas, dėl netinkamo direktoriavimo. Norėčiau padėkoti už gražu papeikima kuriame viskas aiškiai išdėstyta. 

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...