Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jeo_Vega

Ką reikia padaryti, jog šis serveris atsigautų?

Rekomenduoti pranešimai

Taigi, sveiki Gerb. šio serverio žaidėjai. Stebiu, kaip šis serveris žlunga ir nebegaliu kentėt, nusprendžiau paklausti Jūsų visų ką reikia padaryti, jog šis serveris atsigautu. Ką Jūsų manymu reikia daryti, jog serveris turėtų vėl bent 70 pastovių žaidėjų. Tik nesakykite, jog sampas žlugo ir t.t. nes jis dar tikrai gyvuoja, palyginus su kitais LT serveriais. Mūsų serveris turi vieną iš pagrindinių veiksmo dalykų, tai yra cbuga dėl, kurio veiksmas įdomesnis bei mano manymu gerai sulygintą ginklų žalą. Tai pagrindinis dalykas kodėl samp yra įdomu žaisti. Į serverius ateina rimtesni žaidejai vien dėl šio žaidimo malonumo, tačiau mūsų serveryje laikosi tik apie 35 žaidėjus ar net mažiau. Todėl vienas iš klausimų yra, kodėl šiame serveryje tiek mažai žmonių, jeigu tai realiai vienintelis rimtesnis LT projektas, kuris turi šį malonumą. Tai tikriausiai ne tame yra bėda, tada kame? Nusibodusios sistemos, prasti atnaujinimai? Mano manymu serverio sistemos yra labai unikalios bei įdomios, todėl šis dalykas taipogi negali būti pagrindinė serverio žlugimo priežastis. Taigi, kalbant apie atnaujinimus, jie ištikrųjų liūdina, nes jie yra daromi gana retai ir iš viso atnaujinimo, serveriui būna padaryti, tik keli įdomesni dalykai serveriui, kas mano galva tai erzina ne mane viena ir galbūt tai viena iš priezasčių kodėl mūsų serveryje tiek mažai žaidejų. Taigi, kitas mano manymu serverio žlugimo argumentas yra, per didelis žaidejų verkimas. Puikus įrodymas dėl veiksmų, vos ne per kiekvieną veiksmą prasideda verkšlenimai, kaip Jūsų daugiau Mūsų mažiau, todėl kitiems mano manymu serverio žaidėjams čia yra neįdomu žaisti. Kitas epizodas, tai dėl šaudymo, kaip per veiksmus būna naudojamos Mk arba Sniperiai šaunamieji ginklai. Dauguma serverio žaidejų dėl šių ginklų verkia, jog su jeis per lengva nušaut ir panašiai, beveik visiems atrodo, jog reikia  šaudyti tik iš deaglo, nes kitaip veiksmas neįdomus, baikit juokus, kaip buvo prieš kelis metus atgal kai vien tik vos ne su Mk būdavo šaudoma ir veiksmas buvo nuostabus! Tai apibendrinus ką parašiau, galime drąsiai teigti, jog tik mes galime sau pasidaryti įdomų žaidimą ir taip pritraukti naujų žaidejų, ir vėl pakelti serverio lankomumą. Beabejo ir serverio valdžiai reikėtų įdėti daugiau darbo bei jiems padėti savo įdejomis.

Ką gi, aš savo mintis išdėsčiau kas mano manymu serveryje yra prastai ir išvadoje pasakiau pagrindinius mano galva dalykus, kurie turėtų prikelti serverį. Galbūt kažkur ir nuvažiavau į lankas, bet mano manymu tik mes patys galime padaryti serveŕį geresniu. Todėl visus kviečiu išsakyti savo nuomones apie serverį kas jame blogaj ir kaip jį reikia atgaivinti !! Nebūk abėjingas ir išsakyk savo nuomonę! @Max_Tosha prašau sek šią temą ir tikėkimės, jog pamatysime puikių pasisakymų, kaip reikia prikelti serverį!!

  • Patinka 3
  • Naudinga! 3
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prašau neminėti ir nenaudoti jokių argumentų dėl atnaujinimų: dydžių ar jų greičio. Ačiū.

  • Patinka 7
  • Naudinga! 4
  • Haha 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone, tai galbūt mes nepriimam naujokų tinkamai, nekalbu apie administratorius, o tiesiog serverio žaidėjus, nes kaip mes serveryje +- vieni kitus pažįstam, mes leidžiam sau bendrauti grubiau, pastumti ir pnš, o naujokam tai turbūt netinka. Kitas dalykėlis, beveik visa mūsų bendruomenės dalis ieško kur kam ir kaip parašyti papeikimą, tam, jog pakenkti kitam [ nieko nesakau, jeigu rimtas pažeidimas, tai tada okey, bet jeigu ten visiškai lengvas nusižengimas, tai cmon ] po to aš manau, jog trūksta serverio pagrindinės administracijos aktyvumo serveryje, taip, suprantu, jog jie yra užsieme, kiekvienas turi savo gyvenimus, bet norint projektą atgaivint iki 70 unikalių žaidėjų per dieną, pgr administratoriai turi būt aktyvus, rengti kažkokius eventus, tuo labiau šiuo metu yra Liepsna 4 lvl administratorė, galima gi skelbti visokius žaidėjų siekimus ir visa kita, vis gi turi išskirtines galimybęs, kaip random žmogu išrinkti, duoti kreditus,pinigus, kuponai ir viskas iš fondo, jai nekainuoja tai. Tiesiog norint kažką padaryti rimto, reik begalinių pastangų ne vien iš žaidėjų [ pakeisti tą norą paožint kažką] bet tuo pačiu ir iš pagrindinių administatorių įskaitant projekto komandą. 

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kiekviena diena tiesiog trokstu prisijungt i lv ir ziuret, kaip vip chate atejunus pravardziuoja ryzais arba tiesiog siulo nest manatkes atgal :)  ( esme supratot ) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Fpsunlock, serverio žaidėjų iq (nevisi ir nesusireikšminkit), nuobodu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Prašau neminėti ir nenaudoti jokių argumentų dėl atnaujinimų: dydžių ar jų greičio. Ačiū.

O kodėl tokie argumentai Jums netinka? Tai gali būti viena iš pagrindinių priežasčių dėl serverio suprastėjusio aktyvumo. Žaidėjams gan svarbu pamatyti kažką naujo, todėl las-venturas išsiskirdavo iš kitų su savo dažnais atnaujinimais, nors šie ir nebūdavo dideli, tačiau atnešdavo kažką naujo, kas paįvairindavo žaidimą. Ai, tiksliai, Jūs gi perkate scriptus ir didesni ar/ir greitesni atnaujinimai jums kirstų per uždarbį :(

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

1. eik skriptink servo naudai (inviui i skype galėsi numest) ir nereikės čia referatų rašyt

2. sveikas atvykęs į 2019 metus 

3. gal šaslu varom, nes *Keberiokšt* vasara

išvada: serveris nežlunga, o tiesiog yra priežastys išvardintos viršuje

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

serve nera nauju zaideju (nes serveris nesiskelbia), o seni toks jausmas, kad sezonais zaidzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Rowland_Quradose rašė:

Mano nuomone, tai galbūt mes nepriimam naujokų tinkamai, nekalbu apie administratorius, o tiesiog serverio žaidėjus, nes kaip mes serveryje +- vieni kitus pažįstam, mes leidžiam sau bendrauti grubiau, pastumti ir pnš, o naujokam tai turbūt netinka. Kitas dalykėlis, beveik visa mūsų bendruomenės dalis ieško kur kam ir kaip parašyti papeikimą, tam, jog pakenkti kitam [ nieko nesakau, jeigu rimtas pažeidimas, tai tada okey, bet jeigu ten visiškai lengvas nusižengimas, tai cmon ] po to aš manau, jog trūksta serverio pagrindinės administracijos aktyvumo serveryje, taip, suprantu, jog jie yra užsieme, kiekvienas turi savo gyvenimus, bet norint projektą atgaivint iki 70 unikalių žaidėjų per dieną, pgr administratoriai turi būt aktyvus, rengti kažkokius eventus, tuo labiau šiuo metu yra Liepsna 4 lvl administratorė, galima gi skelbti visokius žaidėjų siekimus ir visa kita, vis gi turi išskirtines galimybęs, kaip random žmogu išrinkti, duoti kreditus,pinigus, kuponai ir viskas iš fondo, jai nekainuoja tai. Tiesiog norint kažką padaryti rimto, reik begalinių pastangų ne vien iš žaidėjų [ pakeisti tą norą paožint kažką] bet tuo pačiu ir iš pagrindinių administatorių įskaitant projekto komandą. 

Visiškai sutinku su tuo. Bet galėtum pradėti nuo savęs. Ką manai? Naujokus blokuoji dėl netinkamo V_P nors serveryje kažkodėl iki šiol žaidžia toki kaip: Verslioru_Verslioras ar Verslo_Klase. Dėdi mute vos ne kas antram žaidėjui už vieną žodį, kai pats elgiesi nemandagiai ir grubiai su žaidėjais. Ir pats savo poelgius nuleidi ant juokų, bet jei jau tau kažkas kažką pasako tai jau viskas davai naudojam visam admin komandas. Reikia pradėt nuo savęs.✌️

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Išvarėt visus senus normalius žmones iš servo su savo debiliškom taisyklem, nesigaudot, kad čia tik sampas ir baudžiat už betką. Tokie kaip "įspėtas be papeikimo" (ar kaip ten tiksliai) išvis negali egzistuot tokie dalykai. Kaip ir daug kartų sakiau, tie rcon dalinimai tai bbzn. Visa laik juos prikišinėsiu tosha, nes lempa padarei tikslei. Messis nieko nečytino - rconas, Džimas tp padarė - rconas. O kiti po 3-4 banus gavę ir toliau čytin rcono nematyt. Tai kaip ir pradžioj minėjau, kad išvarėt normalius žmones, dabar susirinkę visokie, kuriem svarbu taisyklės, o ne veiksmas/veikla kažkokia. Sakiau jau senai, kad servas bus miręs, taip ir yra (neaiškinkit, kad 30 lošia nėra miręs) važiuojant mieste nė vieno žmogaus nesutiksi, veiksmai trunka po 5-10min. Ne žaidėjai rodo, kad servas nenumiręs, o pats veiksmas. Vistiek, kad ir tokios temos kuriamos, išvadų niekas nedarys. Invis sugebėjo padaryt gerą servą, bet po toshos atėjimo viskas krito į dugną. Mano kuklia nuomone

Edit :

Dabar teisėsauga yra dievai, bet nė vienas nesugeba išnaudot pliusų. Ateitų vienas geras teisėsaugos vadas, tai kokie 5x10 klaniškius gali į orą išsvaidyt. Dgl daro 20 dmg, m4 10~. Teisėsaugininka nušaut reik apie 10+- kulkų, o su m4 gaunas apie 15+- o kaip su m4 pataikyt ir dgl čia kaip diena ir naktis. Jeigu hebra (apie 10 savų būtų) paimčiau teisėsaugą ir klanus kaip lapus skintumėm. 

  • Patinka 13
  • Naudinga! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Kamille_Bev rašė:

Visiškai sutinku su tuo. Bet galėtum pradėti nuo savęs. Ką manai? Naujokus blokuoji dėl netinkamo V_P nors serveryje kažkodėl iki šiol žaidžia toki kaip: Verslioru_Verslioras ar Verslo_Klase. Dėdi mute vos ne kas antram žaidėjui už vieną žodį, kai pats elgiesi nemandagiai ir grubiai su žaidėjais. Ir pats savo poelgius nuleidi ant juokų, bet jei jau tau kažkas kažką pasako tai jau viskas davai naudojam visam admin komandas. Reikia pradėt nuo savęs.✌️

Mutinu visus, bet ar tu matei, jog kažką pavadinčiau kažkokiu šūdu dar kažkuo? Aš neesu kažkuom išskirtinis, jeigu pamatot mane nusižengiat, tam yra visos galimybės mane nubausti, bet gana ilga laika nebuvau gavęs mutės ar dar ko.  Be to, aš neesu serverio visiškas prižiūrėtojas, prižiūriu tiek, kiek mano galimybės leidžia, tai reiškia, jog negaliu 24/7 stebėti visų naujokų, jų nickų apskritai visų žaidėjų, na o kalbant apie mandagumą ir visą kita, kaip su manim, taip aš atgal.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Kenny_Silver rašė:

kiekviena diena tiesiog trokstu prisijungt i lv ir ziuret, kaip vip chate atejunus pravardziuoja ryzais arba tiesiog siulo nest manatkes atgal :) ( esme supratot ) 

nu nes r*zas ir esi ateini(-at) cia savo taisykles isivedineji(-at) ir niekam nepatinkat o kiti puikiai pritampa, u mad?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Vandens_Tirpaliuxxas rašė:

nu nes r*zas ir esi ateini(-at) cia savo taisykles isivedineji(-at) ir niekam nepatinkat o kiti puikiai pritampa, u mad?

jo *auksiarankis*, juoda = ryza, mldc

taisykles isivedineju :D klounas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Kenny_Silver rašė:

jo *auksiarankis*, juoda = ryza, mldc

taisykles isivedineju :D klounas

nu typo jo cia jau bbz save kur issikelei nes labai megsti ant visu sokinet del to uz d*ha ir sedi. MAD AF

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Remigijus_Narcissus rašė:

Išvarėt visus senus normalius žmones iš servo su savo debiliškom taisyklem, nesigaudot, kad čia tik sampas ir baudžiat už betką. Tokie kaip "įspėtas be papeikimo" (ar kaip ten tiksliai) išvis negali egzistuot tokie dalykai. Kaip ir daug kartų sakiau, tie rcon dalinimai tai bbzn. Visa laik juos prikišinėsiu tosha, nes lempa padarei tikslei. Messis nieko nečytino - rconas, Džimas tp padarė - rconas. O kiti po 3-4 banus gavę ir toliau čytin rcono nematyt. Tai kaip ir pradžioj minėjau, kad išvarėt normalius žmones, dabar susirinkę visokie, kuriem svarbu taisyklės, o ne veiksmas/veikla kažkokia. Sakiau jau senai, kad servas bus miręs, taip ir yra (neaiškinkit, kad 30 lošia nėra miręs) važiuojant mieste nė vieno žmogaus nesutiksi, veiksmai trunka po 5-10min. Ne žaidėjai rodo, kad servas nenumiręs, o pats veiksmas. Vistiek, kad ir tokios temos kuriamos, išvadų niekas nedarys. Invis sugebėjo padaryt gerą servą, bet po toshos atėjimo viskas krito į dugną. Mano kuklia nuomone

Edit :

Dabar teisėsauga yra dievai, bet nė vienas nesugeba išnaudot pliusų. Ateitų vienas geras teisėsaugos vadas, tai kokie 5x10 klaniškius gali į orą išsvaidyt

Vo čia tiesiai į 10.

Visi žaidėjai manai išvaryti? O nemanai, kad jiems ir amžius nebe tas.. kad sampas rūpėtų

Su taisyklėm čia žiauriai perdėta, darykit išvadas jezz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Rowland_Quradose rašė:

Mutinu visus, bet ar tu matei, jog kažką pavadinčiau kažkokiu šūdu dar kažkuo? Aš neesu kažkuom išskirtinis, jeigu pamatot mane nusižengiat, tam yra visos galimybės mane nubausti, bet gana ilga laika nebuvau gavęs mutės ar dar ko.  Be to, aš neesu serverio visiškas prižiūrėtojas, prižiūriu tiek, kiek mano galimybės leidžia, tai reiškia, jog negaliu 24/7 stebėti visų naujokų, jų nickų apskritai visų žaidėjų, na o kalbant apie mandagumą ir visą kita, kaip su manim, taip aš atgal.

Tai tame ir yra problema. Niekas nenori žaist serveryje kur pilna taisyklių ir įtampoj turi žaist, nes netinkamas žodis ir sedėsi užtildytas ir nusodintas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Kamille_Bev rašė:

Tai tame ir yra problema. Niekas nenori žaist serveryje kur pilna taisyklių ir įtampoj turi žaist, nes netinkamas žodis ir sedėsi užtildytas ir nusodintas. 

Prilaikyk liežuvį už dantų ir sedėsi laimingas. :)

  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Rowland_Quradose rašė:

Prilaikyk liežuvį už dantų ir sedėsi laimingas. :)

Ji apie batus, o tu apie ratus. Geriau pagalvok :

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Rowland_Quradose rašė:

Prilaikyk liežuvį už dantų ir sedėsi laimingas. :)

Taip, žinoma, būtinai taip ir padarysiu. Nes juk sampas tai tikras gyvenimas kur geriau laikyti liežuvį už dantų, stebėti kiekvieną ir jo veiksmus, tylėti ir su viskuo sutikti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Kamille_Bev rašė:

Taip, žinoma, būtinai taip ir padarysiu. Nes juk sampas tai tikras gyvenimas kur geriau laikyti liežuvį už dantų, stebėti kiekvieną ir jo veiksmus, tylėti ir su viskuo sutikti.

Na jeigu nesugebi be įžeidinėjimų išreikšti savo nuomonės, tai tikrai taip, manau geriau tylėti ir su viskuo sutikti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Rowland_Quradose rašė:

Na jeigu nesugebi be įžeidinėjimų išreikšti savo nuomonės, tai tikrai taip, manau geriau tylėti ir su viskuo sutikti.

Ką tu bandai įrodyt? :DD Pats privarei sakai nemoki važinėt iš oro, pasakiau žodį iš karto įsižeidė tai kažinau, žmogau :DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Jūs norit atgaivinti serveryje, kai nėra visiško įdomumo žaisti jame :D O juo labiau žaidėjai, kurie stengdavosi palaikyti veiksmą šitam serveryje didesnė dalis jų rcone.. Tai aišku, geriau laikyti žmones rcone, negu laikyti serveryje truputuko daugiau veiksmo...

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:D:D:D Jūs atsiminkit, kad jau 2019 metai, o ne kokie 2012. Jūs manau suprantate, kad jau tas SAMPAS ŽLUNGA ir po kelių metų jo tikrai nebeliks (Lietuvos rinkoje) kadangi dauguma iš sa:mp pereina į fivem kadangi ten yra kur kas įdomiau ir pačio žaidimo grafikos yra kur kas geresnės. Jūs atsižvelkit, kad visi populiariausi Lietuvos rinkos sa:mp serveriai yra apmire, o tai gali būti arba dėl vasaros arba dėl to jog yra naujesnių ir geresnių žaidimu. Antra priežastis kodėl aplamai tas sa:mp'as miršta, nes Lietuviai tiesiog yra trash ant serverių kūrimo ir Lietuvos rinkoje yra tik keli projektai kurie yra verti dėmesio (sistemų atžvilgiu), o va pažėjus į "Ruselių" kuriamus projektus ir Lietuvių tai tiesiog juokas ima kaip pažiūri kokias sistemas Lietuviai yra sukūrę ir kokias Ruseliai, kadangi Lietuviai nėra kažko unikalaus sukūrę, visi kuria ta patį š, o va tenai kitoks žaidimo lygis.

O va čia statistika jum:

3jgfHE0.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O tai gal  davai visus iš rcono ištraukiam ir gaudom išnaujo ? Gal bus pasimoke iš klaidų :D 

  • Patinka 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...