Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jeo_Vega

Ką reikia padaryti, jog šis serveris atsigautų?

Rekomenduoti pranešimai

prieš 22 valandas(-ų), Kenny_Silver rašė:

kiekviena diena tiesiog trokstu prisijungt i lv ir ziuret, kaip vip chate atejunus pravardziuoja ryzais arba tiesiog siulo nest manatkes atgal :) ( esme supratot ) 

Tai ko tu lauki?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Didžiausia problema yra VASARA, vasara. tai ne koks šaltasis metas, nėra noro sedėti prie kompiuterio, sekantis dalykas, dėl kurio krenta žaidėjai ar bent laikosi kažkiek, tai problema yra veiksmo trūkumas, mažiau veiksmo, mažiau žaidėjų. Serveryje darbuose nelabai kažką ir nuveiksi, aišku idėjų nesiūliau, bet nemanau, jog tikrai "žaidimo kokybė jų prioritetas". Nėra ypač stengiamasi prie darbų, aišku mapp darbai gan geri jie, bet mapp darbai, juk nesuteiks darbuotojui daugiau darbo, tai tik tereikia atsižvelgti į pastatą koks jis yra, tai estetinis vaizdas ne koks. Reiktų čia gero skriptelio, sukurti kažką tobulo, sukurti daugiau veiklos, kad būtų įdomu žaisti, gauti kažką serveryje o ne tik tada, kada tik žaidi ir atima iš tavės  P.S /misijos, xd Neblogai kerta. Bet yo, reiktų idėti darbo. Linkiu tik sekmės augant....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Taigi vasarą, žiemą vėl bus tie pastovių 70 žaidėjų, geri orai daro savo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kodel visi nusistate, jog 70 zaideju jau atsigavimas? Vasaros laiku bumeryne 200+ losia, kokia dar vasara cmon 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 41 minutes(-čių), Rowland_Quradose rašė:

Kodel visi nusistate, jog 70 zaideju jau atsigavimas? Vasaros laiku bumeryne 200+ losia, kokia dar vasara cmon 

O ten ir žiema 200 on. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-06-30 at 01:28, Tadas_Crazy rašė:

:D:D:D Jūs atsiminkit, kad jau 2019 metai, o ne kokie 2012. Jūs manau suprantate, kad jau tas SAMPAS ŽLUNGA ir po kelių metų jo tikrai nebeliks (Lietuvos rinkoje) kadangi dauguma iš sa:mp pereina į fivem kadangi ten yra kur kas įdomiau ir pačio žaidimo grafikos yra kur kas geresnės. Jūs atsižvelkit, kad visi populiariausi Lietuvos rinkos sa:mp serveriai yra apmire, o tai gali būti arba dėl vasaros arba dėl to jog yra naujesnių ir geresnių žaidimu. Antra priežastis kodėl aplamai tas sa:mp'as miršta, nes Lietuviai tiesiog yra trash ant serverių kūrimo ir Lietuvos rinkoje yra tik keli projektai kurie yra verti dėmesio (sistemų atžvilgiu), o va pažėjus į "Ruselių" kuriamus projektus ir Lietuvių tai tiesiog juokas ima kaip pažiūri kokias sistemas Lietuviai yra sukūrę ir kokias Ruseliai, kadangi Lietuviai nėra kažko unikalaus sukūrę, visi kuria ta patį š, o va tenai kitoks žaidimo lygis.

O va čia statistika jum:

3jgfHE0.png

Puikiai žmogus pasakė. Žaidimas sensta, tampa nebe toks populiarus, grynas įrodymas yra CS 1.6, jį pakeitė CS-GO ir dabar labai mažai žmonių žaidžia CS 1.6, nes žaidžia naujesnį. Tas pats ir su SA-MP'u, dar trūksta kažkiek, bet jau greitu metu SA-MP'as bus pakeistas GTA V. Jau dabar kuriami serveriai, kur žmonės žaidžia ir ten nepalyginsi net su SA-MP'u. 

Na, o būtent šiam projektui, kadangi kituose tikrai yra aktyvumas didesnis, tai trūksta veiklos. 5 berods neutralios firmos, rimtai? Jeigu būtų buvus mano valia, tai būtų atsiradę dar daugiau nusikalstamų firmų ar būčiau suradęs veiklos kiekvienai neutraliai firmai. Dabar pusė žaidimo vyksta taip, kad vežioja vaistinėles, krovinius ar tampo mašinas. Nu per daug to neutralumo, o kai veiksmo nėra - neįdomu. Nežinau kaip dabar, bet klanai bent jau seniau nesukūrę jokio normalaus veiksmo, o GP yra tik 1 darbas iš nusikalstamų, todėl sunku sukurti tiek daug veiksmo jiems. Nu čia mano pamąstymai.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Einaras_Bmw rašė:

Nežinau kaip dabar, bet klanai bent jau seniau nesukūrę jokio normalaus veiksmo, o GP yra tik 1 darbas iš nusikalstamų, todėl sunku sukurti tiek daug veiksmo jiems. Nu čia mano pamąstymai.

UŽSIREGISTRAVO

Vasaris 8, 2018

 

gal tu net neberašyk čia

  • Naudinga! 1
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žiūriu daug senbuvių komentuoja čia, tai ir aš norėčiau iš tų pacanų pasireikšt. Apie kokį gaivinima čia dar kalbėt, jau kaip ir dauguma sakė, čia nebe tie 2012-2015m metai, kai dar sampą naktim kapodavo visi... Kai dar pats buvau snarglys, tai tik tokie sampai, cs 1,6 ir pnš tik ir eidavo į trasą, nes buvo didelis hype'as juos žaist, o dabar nesuprantant kaip yra su šiuolaikiniais vaikais, jaunimu? Pc dabar jau nebe mediniai, ir tie geresni, jau nebe štukom kainuoja kai seniau, tai daugumą tų vaikų, net nebežino kas yra tas sampas... Ir nebereikia dėti daug "valčių", kad čia vėl kažkada žais po 100 ir daugiau, visi to "virš 100 on" pastoviu jau nuo 2016 metų kokių laukia, ir kaip matot niekas nesulaukia ir tikrai nebesulauks. Taip, kad čia neliūdėkit vaikučiai, sukurs GTA5 LV serverį ir galėsit ten naują istoriją kurt. PEACE AND DON'T EAT SHIT.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemačiau, ar šioje temoje pasireiškė koks naujokas, tačiau, kad ir pasireiškė, savo nuomonę ir pasiūlymus pateikti ir pats.

Į serverį prisijungiau tik prieš pora valandų ir galiu drąsiai teigti, kad tai geriausias serveris iš esamų Lietuvoje. Tik prisijungus ir palikus oro uosto interjerą, buvau pasitiktas draugiškos Taxi darbuotojos (Goda), kuri aprūpino ir suvežiojo visur, kur tik reikia. Serverio valdžia, prašau, duokit jai vip'o pratesimą ar kitaip atsilyginkit, nes dėl tokių žmonių šiame serveryje žaisti yra smagu. Ir reziume - serverio administracija labai patiko, aktyviai reaguoja į mano, kaip naujoko, durnus klausimus. Labai liūdna, kad lietuviai renkasi pigius serverius (s@rg ir panašiai), o nenori rinktis kokybiško serverio (kolkas toks pirmų valandų įspūdis). Į šį serverį gryšiu ir rytoj ir poryt ir manau dar ilgai. Liux!

O mano pasiūlymas būtų, surasti Lietuvos streamer'į, ar nebūtinai streamer'į, svarbu, kad asmuo būtų kažkiek žinomas ir susyjes su game veikla. Ir tiesiog, mokėti jam pinigus už žaidimą serveryje, derinti dėl reklamos. Nes tikrai, serveryje mano manymu nieko netrūksta. Trūksta tiesiog reklamos.

EDIT:

Panaršiau forumą ir radau dar vieną dalyką -  kartojam?

Cheers.

 

 

 

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mafo reik servui, Mafo....

  • Naudinga! 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nieko isvis nereikia daryt , tiesiog nebezaist ir galvos neskaudes .  jau baiges sampa era ypac lasventuro , bbzn isvis nebekabin , prisijungi isoki i masina ir keli rida , o cia ka jus rasot ka daryt vistiek nebezais po 150-200 realiai neimanoma nors ir  ka bedarytu  :D isvada tokia : meskit sampa :D

  • Patinka 2
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 valandas(-ų), Dylan_Jefferson rašė:

Nemačiau, ar šioje temoje pasireiškė koks naujokas, tačiau, kad ir pasireiškė, savo nuomonę ir pasiūlymus pateikti ir pats.

Į serverį prisijungiau tik prieš pora valandų ir galiu drąsiai teigti, kad tai geriausias serveris iš esamų Lietuvoje. Tik prisijungus ir palikus oro uosto interjerą, buvau pasitiktas draugiškos Taxi darbuotojos (Goda), kuri aprūpino ir suvežiojo visur, kur tik reikia. Serverio valdžia, prašau, duokit jai vip'o pratesimą ar kitaip atsilyginkit, nes dėl tokių žmonių šiame serveryje žaisti yra smagu. Ir reziume - serverio administracija labai patiko, aktyviai reaguoja į mano, kaip naujoko, durnus klausimus. Labai liūdna, kad lietuviai renkasi pigius serverius (s@rg ir panašiai), o nenori rinktis kokybiško serverio (kolkas toks pirmų valandų įspūdis). Į šį serverį gryšiu ir rytoj ir poryt ir manau dar ilgai. Liux!

O mano pasiūlymas būtų, surasti Lietuvos streamer'į, ar nebūtinai streamer'į, svarbu, kad asmuo būtų kažkiek žinomas ir susyjes su game veikla. Ir tiesiog, mokėti jam pinigus už žaidimą serveryje, derinti dėl reklamos. Nes tikrai, serveryje mano manymu nieko netrūksta. Trūksta tiesiog reklamos.

EDIT:

Panaršiau forumą ir radau dar vieną dalyką -  kartojam?

Cheers.

 

 

 

Sakai nieko netrūksta ? Na jei tu ridos kelėjas, tai suprantu. Bet žmogus mėgstantis veiksmą gali pasakyt ir man pritart, jog šiame serveryje trūksta gero VEIKSMO. O pagrindinė priežastis kodėl nėra normalaus veiksmo, ištisi verkimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 11 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Sakai nieko netrūksta ? Na jei tu ridos kelėjas, tai suprantu. Bet žmogus mėgstantis veiksmą gali pasakyt ir man pritart, jog šiame serveryje trūksta gero VEIKSMO. O pagrindinė priežastis kodėl nėra normalaus veiksmo, ištisi verkimai.

Na, esant naujokui sunku iš kart patekt į serverio veiksmą ir panašias veiklas. Su laiku galbūt nuomonė pasikeis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Jeo_Vega rašė:

Sakai nieko netrūksta ? Na jei tu ridos kelėjas, tai suprantu. Bet žmogus mėgstantis veiksmą gali pasakyt ir man pritart, jog šiame serveryje trūksta gero VEIKSMO.

Sakai trūkstą veiksmo? Tai kodėl jo patys serverio žaidėjai nepadaro? Turiu omeny, pvz Tilto sprogdinimas, Žmonių grobimas ir panašiai. Tikrai yra tos veiklos, jeigu nemėgsti šaudyti ir esi senbuvis, tai padėk naujokams apsiprasti, pabandyk juos kalbinti jungtis į ts. Jeigu mes norim, jog serveris atsigautu, reikia pradėti žiūrėti nuo savęs, ką kiekvienas daro blogai, ką galėtu padaryti geriau, o tik vėliau žiūrėti į sistemas ir panašiai. Plius okey, padarys kažką serveryje naujo, nors visada daro kažką naujo. Tai kiek laiko ir kiek mes viso to išnaudojam???? Nieko neišnaudojam... Dėl dgl tai buvo gi susitarimas, patys susitarėt, bet tą susitarimą pamiršot, tai prisiminkit. Plius, sakot kad teisėsauga onfire.... Nu jo, kai atsipučiat kas 5sec ir jeigu 1v1 eini su klaniškiu tai tiesiog net neįmanomą yra nušauti. Okey, sakysit, kad teisėsaugą turi enforcerį, gal ir true, tačiau pagalvok bėgimo laikas iki jo, kai tu esi low, plius jis dar buginas šiuo metu ir dar jūs jį sunaikinat, tai gaunasi tas pats, kas nieko. Man asmeniškai viskas yra gerai su tais klanais ir su tą teisėsaugą. Aišku visko būną, ts parėkaujam, bet jeigu jūs minite tą dgl žalą ir tik dgl žalą lyginat su M4. Tai galit pamiršti. Aš manau, kad jeigu būtų minimum du karo tipo klanai, kurie nepadėtų vienas kitam, o būtų priešai ir darytu veiksmo tokio, kur niekada nebūną, kaip tilto grobimas. Tai asmeniškai visiems atsirastu veiklos ir panašiai... Čia aišku tik mano nuomonė, kuria pasidalinau.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Sakai trūkstą veiksmo? Tai kodėl jo patys serverio žaidėjai nepadaro? Turiu omeny, pvz Tilto sprogdinimas, Žmonių grobimas ir panašiai. Tikrai yra tos veiklos, jeigu nemėgsti šaudyti ir esi senbuvis, tai padėk naujokams apsiprasti, pabandyk juos kalbinti jungtis į ts. Jeigu mes norim, jog serveris atsigautu, reikia pradėti žiūrėti nuo savęs, ką kiekvienas daro blogai, ką galėtu padaryti geriau, o tik vėliau žiūrėti į sistemas ir panašiai. Plius okey, padarys kažką serveryje naujo, nors visada daro kažką naujo. Tai kiek laiko ir kiek mes viso to išnaudojam???? Nieko neišnaudojam... Dėl dgl tai buvo gi susitarimas, patys susitarėt, bet tą susitarimą pamiršot, tai prisiminkit. Plius, sakot kad teisėsauga onfire.... Nu jo, kai atsipučiat kas 5sec ir jeigu 1v1 eini su klaniškiu tai tiesiog net neįmanomą yra nušauti. Okey, sakysit, kad teisėsaugą turi enforcerį, gal ir true, tačiau pagalvok bėgimo laikas iki jo, kai tu esi low, plius jis dar buginas šiuo metu ir dar jūs jį sunaikinat, tai gaunasi tas pats, kas nieko. Man asmeniškai viskas yra gerai su tais klanais ir su tą teisėsaugą. Aišku visko būną, ts parėkaujam, bet jeigu jūs minite tą dgl žalą ir tik dgl žalą lyginat su M4. Tai galit pamiršti. Aš manau, kad jeigu būtų minimum du karo tipo klanai, kurie nepadėtų vienas kitam, o būtų priešai ir darytu veiksmo tokio, kur niekada nebūną, kaip tilto grobimas. Tai asmeniškai visiems atsirastu veiklos ir panašiai... Čia aišku tik mano nuomonė, kuria pasidalinau.

Dabar plpl, o aš kažką ką tik sakiau apie sistemas ? :DDDDDDDDDDDD aš aiškiai pasakiau, jog dėl mūsų verkimų nėra to gero veiksmo.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Dabar plpl, o aš kažką ką tik sakiau apie sistemas ? :DDDDDDDDDDDD aš aiškiai pasakiau, jog dėl mūsų verkimų nėra to gero veiksmo.

aš čia neturėjau galvoje visko vien tik iš tavo klausimo, tiesiog tavo komentarą perskaičiau ir tada apibendrintai viską.. Soriukas, ne taip supratai :DDDDDD

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

aš čia neturėjau galvoje visko vien tik iš tavo klausimo, tiesiog tavo komentarą perskaičiau ir tada apibendrintai viską.. Soriukas, ne taip supratai :DDDDDD

Tai aš atsiprašau, jog ne taip supratau :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

SAMP "žlugimas" neturi jokios įtakos žaidėjų sumažėjimui. SAMP nebežaidžia žmonės ne todėl, kad jis yra senas, o todėl, kad nėra čia ką veikti. Kiek jau kartų buvau minėjęs, kad atėjęs čia žaisti esi suvaržytas iki maksimumo. Dirbi - būk aktyvus, esi direktorius - būk aktyvus. Visose pareigose (nuo darbuotojo iki administratoriaus) tau yra apribojimai, kuriuos tu turi vykdyti - kitaip būsi nušalintas. Šitas yra labai didelis minusas vyresniems žmonėms, kurie turi savo gyvenimą ir SAMP'ui nori skirti ne pusę paros ir jam tarnauti. Dabar išeities kaip žaisti serveryje ir užimti kažkokias pareigas turint darbą (realiame gyvenime) aš nematau, todėl ir lieka tik jauni žaidėjai, kurie gali nolifeint žaidime.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nebe tokia jau cia atmosfera ir jei nauji snukiai ateina pamato kad ce mes visi laukiniai ir iseina. palaukit ziemos 10 procentu sugris nes prisimins kaip geri laikai buvo 2013-2015 veiksmai ir pns bet supras kad kaledu senelis to nebesugrazins ir kartais vel prisijunks pakelt rida arba paost forume biske paskaldyt naujiem veidam galvas. puse musu cia rimtu senbuviu jau virs 20 metu geriau jau gatves sluotume nei prie pc sedetume ir mamos prasytume 4 euru ant kebabo ir pigiausio energetinio 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Deividas_Britas rašė:

SAMP "žlugimas" neturi jokios įtakos žaidėjų sumažėjimui. SAMP nebežaidžia žmonės ne todėl, kad jis yra senas, o todėl, kad nėra čia ką veikti. Kiek jau kartų buvau minėjęs, kad atėjęs čia žaisti esi suvaržytas iki maksimumo. Dirbi - būk aktyvus, esi direktorius - būk aktyvus. Visose pareigose (nuo darbuotojo iki administratoriaus) tau yra apribojimai, kuriuos tu turi vykdyti - kitaip būsi nušalintas. Šitas yra labai didelis minusas vyresniems žmonėms, kurie turi savo gyvenimą ir SAMP'ui nori skirti ne pusę paros ir jam tarnauti. Dabar išeities kaip žaisti serveryje ir užimti kažkokias pareigas turint darbą (realiame gyvenime) aš nematau, todėl ir lieka tik jauni žaidėjai, kurie gali nolifeint žaidime.

Bitch please. Tiesiai į dešimtuką :D. 

prieš 18 valandas(-ų), Dylan_Jefferson rašė:

Nemačiau, ar šioje temoje pasireiškė koks naujokas, tačiau, kad ir pasireiškė, savo nuomonę ir pasiūlymus pateikti ir pats.

Į serverį prisijungiau tik prieš pora valandų ir galiu drąsiai teigti, kad tai geriausias serveris iš esamų Lietuvoje. Tik prisijungus ir palikus oro uosto interjerą, buvau pasitiktas draugiškos Taxi darbuotojos (Goda), kuri aprūpino ir suvežiojo visur, kur tik reikia. Serverio valdžia, prašau, duokit jai vip'o pratesimą ar kitaip atsilyginkit, nes dėl tokių žmonių šiame serveryje žaisti yra smagu. Ir reziume - serverio administracija labai patiko, aktyviai reaguoja į mano, kaip naujoko, durnus klausimus. Labai liūdna, kad lietuviai renkasi pigius serverius (s@rg ir panašiai), o nenori rinktis kokybiško serverio (kolkas toks pirmų valandų įspūdis). Į šį serverį gryšiu ir rytoj ir poryt ir manau dar ilgai. Liux!

O mano pasiūlymas būtų, surasti Lietuvos streamer'į, ar nebūtinai streamer'į, svarbu, kad asmuo būtų kažkiek žinomas ir susyjes su game veikla. Ir tiesiog, mokėti jam pinigus už žaidimą serveryje, derinti dėl reklamos. Nes tikrai, serveryje mano manymu nieko netrūksta. Trūksta tiesiog reklamos.

EDIT:

Panaršiau forumą ir radau dar vieną dalyką -  kartojam?

Cheers.

 

 

 

@Max_Tosha pažiūrėk ką bičas rašo, Godikei vipo pratęsimą, dq mielas drauge

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesa nepamirsiu vakar dienos prikoliuko, su rollinsais va susirinkom veiksmo duot, anie tik fura ar furas atkirto, sako geriau dezes nesiosim, o dpi tam pritare, tai cmon nu bl verkiat, kad veiksmo nera, o kai jis yra, jau hujne vel.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-06-30 at 13:56, Lett_Life rašė:

Jūs geriau senbūviu paklauskit, kodėl jie nelošia, kokios problemos?

Galbūt iš jų susidarys išvada,  kodėl keitėsi žaidėju aktyvumas? Pamenu 2017 pradėjau žaist,  pastovus skaičius buvo tarp 120:140

Buvo daug gerų žaiďėjų su kuriais galėjai pabendraut normaliai,  paprikolint. Kodėl taip nėra dabar? Nesakau apie visus, bent jau daugelis žaidėjų neturi iq.

Kodėl serverio aktyvumas taip staigiai krito po lv6 gimtadienio? 

Nesakau apie Invi, pacas stengias del servo, mebi nesinori gražint brito?

Pamenu dar kai servo komandą 2k17, dabar paspausčiau dešinę jiems 🤔

Ką tu salve bazarinį apie 2k17, čia jau 2k16 metų gale jau servui rip buvo ;D.. Sako klausk senbuviu kodėl nebelošia, nu tai nes Tosha su rconais durniuoja, jei koks mafs pačytina, tai visas lsv klanas kaltas.

Nebeatsigaus tas servas, būkit ramūs. [Bent jau kol Tosha lv]

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Aim__Greg rašė:

Ką tu salve bazarinį apie 2k17, čia jau 2k16 metų gale jau servui rip buvo ;D.. Sako klausk senbuviu kodėl nebelošia, nu tai nes Tosha su rconais durniuoja, jei koks mafs pačytina, tai visas lsv klanas kaltas.

Nebeatsigaus tas servas, būkit ramūs. [Bent jau kol Tosha lv]

meibi, bet rimtai čia kada tosha atėjo ar po lv6 ar 5, pz krito skaičiuks ahujienai...

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ironija, kai temos autorius būdamas pareigūnu be priežasties apšaudo, gauna kulkų atgal ir tada surakina ir sudeda įtarimus už pareigūno užpuolimą. Jeo, tai ką tu dar bandai vaidint ir šnekėt apie veiklos trūkumą, kai tu taip išsipisinėji? :D *Myliu Las-Venturas.LT* esi visiškas :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 18 minutes(-čių), Dylan_Jefferson rašė:

Ironija, kai temos autorius būdamas pareigūnu be priežasties apšaudo, gauna kulkų atgal ir tada surakina ir sudeda įtarimus už pareigūno užpuolimą. Jeo, tai ką tu dar bandai vaidint ir šnekėt apie veiklos trūkumą, kai tu taip išsipisinėji? :D *Myliu Las-Venturas.LT* esi visiškas :D

Eik papeikimą rašyk, dėkui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...