Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jamal_Murray

[VFX] Las-Venturas.lt #1

Rekomenduoti pranešimai

Šiaip po ilgos pertraukos pabandžiau kažką pakurti. Žinau, kad šitam serveryje yra daug kritikų kurių nuomonės verta išklausyti tokių kaip Ehmis, Montecarlo (kažkada kūręs), Einaras (kartais pašneka į temą) ir vienu žodžiu nenoriu stovėti vietoje, noriu progresuoti todėl ir keliu kažką pabandęs daryti. Viskas daryta iš ties skubiai, nes visi kadrai daryti +/- per 2 valandas. Esu pasiruošęs išklausyti kritiką, ir sekančiam video pasitaisyti. Btw #ROADTO300WIEVS

0:51 // 0:57 - renderinimo klaidos. EDIT: Įkėlus į forumą, peržiūrėjus dar pora kartų pamačiau iš tikrųjų daug savo klaidų t.y buvo kadras, kuris užeina ant medžių lapų, neišjungta trassa, renderinimo klaidos taip pat nuvylė, kitam video tikrai pasistengsiu visą tai ištaisyti.

 

 

  • Patinka 9
  • Naudinga! 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ŠAUNUOLIS!!! Tikrai smagu matyti tokį video, kuris gali būti drąsiai naudojamas pristatant mūsų serverį. Beveik visi darbai buvo parodyti, kai kurios vietos buvo per greit nukarpytos šiek tiek. Bet still, man gražu, o jeigu man gražu, reiškia aš galiu žiūrėti ir paspausti like. Daug kritikos sakyti negaliu, nes pats nekuriu video, pasakiau ką pamačiau. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Trumputis paprastas video daug ugudziu nereikalaujantis, mldc kad kazka darai ir po biski tobuleji

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sori uz double post. Jei nori pasisemt ideju, prasom.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad paminėjai mane temoje? Jaučiu pareigą išreikšti kritiką ir pagyras. Aš taip pat ganėtinai ilgą laiką nekuriu filmukų, nors gal kartais ir pamąstau, kad būtų smagu sugrįžti prie šios veiklos. Tačiau ne apie tai.

prieš 6 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

Beveik visi darbai buvo parodyti

Buvo parodyti +- 5 darbai iš 13 (Gaisrininkai, Mechanikai, Taksi, Medikai, PD)

Man nepatiko:

  • Kokybė.
    • Tik pradėjus žiūrėti filmuką, iš karto pažiūrėjau ar aš kokybę pasidaręs geriausią, kadangi atrodė tikrai ganėtinai prastai. Neįsivaizduoju ar čia tik man, bet kažkaip keista kokybė, nors pasidariau maksimalią. Galimai renderindamas pasirinkai ne pačią geriausią kokybę ar gal grafikos SA-MP'o pagadino šiek tiek. 
  • Keisti perėjimai/efektai.
    • Nežinau net kaip įvardyti, esu ir aš prisižiūrėjęs senų sa-mp'o video ir kūręs su tais geltonais perėjimais, tačiau man atrodo jie per seni ir kartais tikrai ne vietoje. Galbūt jų šiek tiek ir per daug mano akimis. Net kartais panaudota tose vietose, kur kadrai nepasikeičia, tiesiog užmesta random. Kam?
  • Klaidos padarytos redaguojant.
    • Čia tik 1min filmukas ir tos padarytos edit'inimo klaidos, perėjimas į lapus su kamera. Nors ir pripažinai, tačiau tokius dalykus galėjai ir ištaisyti. Ypač tą perėjimą į lapus tikrai galėjai nukirpti.
  • Muzika?
    • Nu čia skonio reikalas, man tai ji nelabai tiko, bet čia kiekvienam skirtingai, juk esame labai individualūs.

 

Šiaip bendrai kalbant, tai tenka pripažinti, kad sukurti tokį filmuką daug laiko nereikia. Tačiau man patiko, jog bandai kažką naujesnio, ko nesi bandęs ir nedarai visada to pačio, o TOBULĖJI. Buvo gražu žiūrėti, jog ir muzika suderinta su vaizdo įrašu, tas tikrai pagirtina. Smagu išvis, jog yra žmonių, kurie investuoja laiko ir filmuoja, redaguoja ir kelia tuos filmukus. Jeigu nieko nedarysi, tai faktas, jog ir netobulėsi. Tad linkiu tau nesustoti ir kurti, jeigu kažką pasakiau per skaudžiai/stipriai, tai neimk į galvą, pats nekuriu filmukų gerai. ;) Sėkmės!

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai gerai padariai, šaunu, jog kažkas vis daro video šiame projekte, smagu. Yra kur tobulėti, bet nėra kur ir pasiduoti, tad galiu palinkėti sėkmės, kūryboje! 👌

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Minde_Boss rašė:

ŠAUNUOLIS!!! Tikrai smagu matyti tokį video, kuris gali būti drąsiai naudojamas pristatant mūsų serverį. Beveik visi darbai buvo parodyti, kai kurios vietos buvo per greit nukarpytos šiek tiek. Bet still, man gražu, o jeigu man gražu, reiškia aš galiu žiūrėti ir paspausti like. Daug kritikos sakyti negaliu, nes pats nekuriu video, pasakiau ką pamačiau. ;)

Ačiū už pagyras.

prieš 7 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:

Sori uz double post. Jei nori pasisemt ideju, prasom.

 

Na, truputį peržiūrėjau tuos video, tiesą sakant tikrai sugebėčiau tokius video padaryti. Prie tralistų reikėtų tiesiog geros komandos, kuri suprastų savo funkciją bet šiaip manau tikrai būtų konkurencingas video. LSV Tai gyvenime nepadaryčiau tokio vidoso, nes nebus čia tiek žmonių :D

prieš 7 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:

Trumputis paprastas video daug ugudziu nereikalaujantis, mldc kad kazka darai ir po biski tobuleji

Ačiū.

prieš 2 valandas(-ų), Josh_Makar rašė:

Visai gerai padariai, šaunu, jog kažkas vis daro video šiame projekte, smagu. Yra kur tobulėti, bet nėra kur ir pasiduoti, tad galiu palinkėti sėkmės, kūryboje! 👌

Ačiū už pagyras.

prieš 3 valandas(-ų), Einaras_Bmw rašė:

Smagu, kad paminėjai mane temoje? Jaučiu pareigą išreikšti kritiką ir pagyras. Aš taip pat ganėtinai ilgą laiką nekuriu filmukų, nors gal kartais ir pamąstau, kad būtų smagu sugrįžti prie šios veiklos. Tačiau ne apie tai.

Buvo parodyti +- 5 darbai iš 13 (Gaisrininkai, Mechanikai, Taksi, Medikai, PD)

Man nepatiko:

  • Kokybė.
    • Tik pradėjus žiūrėti filmuką, iš karto pažiūrėjau ar aš kokybę pasidaręs geriausią, kadangi atrodė tikrai ganėtinai prastai. Neįsivaizduoju ar čia tik man, bet kažkaip keista kokybė, nors pasidariau maksimalią. Galimai renderindamas pasirinkai ne pačią geriausią kokybę ar gal grafikos SA-MP'o pagadino šiek tiek. 
  • Keisti perėjimai/efektai.
    • Nežinau net kaip įvardyti, esu ir aš prisižiūrėjęs senų sa-mp'o video ir kūręs su tais geltonais perėjimais, tačiau man atrodo jie per seni ir kartais tikrai ne vietoje. Galbūt jų šiek tiek ir per daug mano akimis. Net kartais panaudota tose vietose, kur kadrai nepasikeičia, tiesiog užmesta random. Kam?
  • Klaidos padarytos redaguojant.
    • Čia tik 1min filmukas ir tos padarytos edit'inimo klaidos, perėjimas į lapus su kamera. Nors ir pripažinai, tačiau tokius dalykus galėjai ir ištaisyti. Ypač tą perėjimą į lapus tikrai galėjai nukirpti.
  • Muzika?
    • Nu čia skonio reikalas, man tai ji nelabai tiko, bet čia kiekvienam skirtingai, juk esame labai individualūs.

 

Šiaip bendrai kalbant, tai tenka pripažinti, kad sukurti tokį filmuką daug laiko nereikia. Tačiau man patiko, jog bandai kažką naujesnio, ko nesi bandęs ir nedarai visada to pačio, o TOBULĖJI. Buvo gražu žiūrėti, jog ir muzika suderinta su vaizdo įrašu, tas tikrai pagirtina. Smagu išvis, jog yra žmonių, kurie investuoja laiko ir filmuoja, redaguoja ir kelia tuos filmukus. Jeigu nieko nedarysi, tai faktas, jog ir netobulėsi. Tad linkiu tau nesustoti ir kurti, jeigu kažką pasakiau per skaudžiai/stipriai, tai neimk į galvą, pats nekuriu filmukų gerai. ;) Sėkmės!

Na, ten tik Mindė biškį ne į temą pašnekėjo, bet šiaip ir nebuvo grynai tikslas parodyti visus 13 darbų, nes būtų kiek keistoka, taip?

Nežinau, antrą video tu mano vertini ir kokybė tau visada prasta, nu šitam video jis filmuotas 100quality rez, 1080-25p HD išrenderintas. Nežinau kaip dar galėčiau pagerinti kokybę.

Am, jų buvo gal taip kiek per daug, bet kai kuriose vietose gražiai derinosi tie flame, todėl ir dėjau, bet šiaip ačiū pasitaisysiu.

Taip, ten kiek paskubėjau ir btw čia viskas filmuota +/- naktį, tai ne visada eidavo sugaudyti žaidėjus, kurie ten ar ten dirba :D

Na, muzika tikrai skonio reikalas.

AČIŪ.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Faina, kad SA:MP'as vis dar motyvuoja zaidejus kurti visokius video.

Apie video: Video paprastas, todel ir kritikuoti ner ka. O jeigu sukurtum gera video, tai pats nerasytum jog tik forume pastebejai klaidas, nes senai jau istaisytum  savo video ziuredamas 100 karta per sony vegas/kita programa ir is naujo idetum i foruma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Iš kur skraidyti išmokai, *Lenkiškai keiksnojuos* magas geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...