Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.6


Sim_Gint

[TEAMSPEAK] Flash_Insane apklausa dėl Taksi direktoriaus.

Rekomenduoti pranešimai

Visa šiandienos Flash_Insane apklausa dėl Taksi firmos direktoriaus posto.

 

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 5
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomone jis dar per jaunas tokioms pareigoms, galbūt reikėtų pradėti viską nuo paprasto pavaduotojo pasisemiant patirties. Tačiau į kai kuriuos klausimus ir atsakyta neblogai, bet tavo elgesys žaidime nestebina, aš tavęs net nepažįstu, o tu mane kaskart įžeidinėji, na nesvarbu. Sėkmės. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū už ikeltą klipą :)))))) pažiesim kitus kandidatus ir išrinks geriausia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Imkit sita zmogu i drk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Mano nuomone jis dar per jaunas tokioms pareigoms, galbūt reikėtų pradėti viską nuo paprasto pavaduotojo pasisemiant patirties. Tačiau į kai kuriuos klausimus ir atsakyta neblogai, bet tavo elgesys žaidime nestebina, aš tavęs net nepažįstu, o tu mane kaskart įžeidinėji, na nesvarbu. Sėkmės. 

Atleisk tiesiog seniau prisimindavau tave kaip bloga žmogų bet gal susitarsim draugiškai ar panašiai. Bei seni Pasiimk tu dabar Spec.Pajėgu direktorių busi dievas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip tokio amžiaus asmuo, bent debatuose pasirodė gan neblogai, veikloje kiek kalbėjo žmonės, ir jis prisipažino, kad sekėsi jam nekaip, sėkmės kandidatūroje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano manymu ,jis per jaunas dar būti direktoriumi, reikėtų pradėti nuo pavaduotojo, įgauti patirties vadovavime, tai tiek. Galiu palinkėti sėkmės kandidatuojant į taksi direktorių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 minutes(-čių), Flash_Insane rašė:

Atleisk tiesiog seniau prisimindavau tave kaip bloga žmogų bet gal susitarsim draugiškai ar panašiai. Bei seni Pasiimk tu dabar Spec.Pajėgu direktorių busi dievas

Nepildysiu ir direktoriumi tapus Dievu nepatampi. O,  kaip tu mane atsimeni blogą, man  nedaeina, aš tavęs net  nepažįstu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Ryan_Quard rašė:

Kaip tokio amžiaus asmuo, bent debatuose pasirodė gan neblogai, veikloje kiek kalbėjo žmonės, ir jis prisipažino, kad sekėsi jam nekaip, sėkmės kandidatūroje.

Kaip tokio amžiaus visiškai nudropintas iq :D kas antra žody nusišnekėjo šneki vėjus čia atėjęs.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Su tokiu jaunuoliu vedant veiklą jaučiu būtų tas pats kaip ir kalbėjime vestu vestu veiklą nuvaręs į norima vieta užmirštu ir sakytu ėė sugrįžtam į baze

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai nustebau, kai išgirdau tavo amžių ir tu palyginus sugebėjai labai gerai dalyvauti 'debatuose', kai tarp žinučių buvo toks spaudimas iš turbūt dar jaunesnių kaip tu. Nesakau, kad tave palaikau, nes negirdėjau kitų kandidatų, bet linkiu sėkmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pasiklausius pirmus kokius 3-4 sakinius kandidato, man iškilo toks klausimas. Tu gal bennečio sūnus? Saviakai supras

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nustebau 14metis Bando i direktorius bando kalbėti stengiasi tik nesijaudink :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tokiam jaunuoliui kaip tu, pradžioje siūlyčiau įgauti šiek tiek patirties vadovavime būtent šiame serveryje. Paradoksalu tai, kad patirties tau reikia ne vien dėl kitų čia žaidžiančių žaidėjų pripažinimo. Šiame serveryje žaidėjų gal ir nėra daug, tačiau jų nuomonių ir spaudimo gausos - dažnam pakanka atsisakyti pareigų. Didelės stiprybės tau. ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

uždėkit jam ta diriką :D bent stengsis bičas čj :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šiaip tai neįdomu, sėdėti ir žiūrėti  į viena paveiksliuką 45minutęs, manau turėjai palikt visa teamspeak langa atidaryta ar bent jau kad kažkas vyktu backgrounde, nes db ka žinau depresija gaučiau jeigu įsiklausyčiau visa.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sitas tai tik nusipirktu drk atviciaju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...