Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Sim_Gint

[TEAMSPEAK] Ryan_Quard apklausa dėl Taksi direktoriaus.

Rekomenduoti pranešimai

Visa šiandienos Ryan_Quard apklausa dėl Taksi firmos direktoriaus posto.

 

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai čiūvas vertas direktoriaus pareigų, rodo savo norą, pastangas. Linkiu sėkmės kandidatūroje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, kiek girdėjau tau nenusisekė treniruotė, ne sugebėjai sutvarkyti darbuotojų, todėl tai labai kliudo dėl tolimesnių tavo ateities planų, jei tu nesugebi sutvarkyt darbuotojų. Tačiau, tavo atsakymai ts programoje man asmeniškai pasirodė gerai, truputį bijojai, bet kaip ir minėjai tik truputį. Sakei turi patirties vadovavime, tai galėjai įrodyti treniruotėje, bet per ją nesuvaldei darbuotojų, jei klystu, atleisk. Todėl dėl tavęs manau Tedziui kyla klaustukų , nes gali but, jog tu tiesiog viską išsigalvoji.  Linkiu tik sėkmės. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 30 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Sveikas, kiek girdėjau tau nenusisekė treniruotė, ne sugebėjai sutvarkyti darbuotojų, todėl tai labai kliudo dėl tolimesnių tavo ateities planų, jei tu nesugebi sutvarkyt darbuotojų. Tačiau, tavo atsakymai ts programoje man asmeniškai pasirodė gerai, truputį bijojai, bet kaip ir minėjai tik truputį. Sakei turi patirties vadovavime, tai galėjai įrodyti treniruotėje, bet per ją nesuvaldei darbuotojų, jei klystu, atleisk. Todėl dėl tavęs manau Tedziui kyla klaustukų , nes gali but, jog tu tiesiog viską išsigalvoji.  Linkiu tik sėkmės. 

Labas, apie mano patirtį buvo galimybė sužinoti užduodant klausimą, tokio klausimo tikėjausi, tačiau niekas nesuteikė. Apie tą patirtį papasakosiu, ateityje. Dėl darbuotojų suvaldymo - praktikos metu tai yra sunkus būdas, kadangi paimkim pavyzdį ginklų prekeivius, jiems reikia veiksmo ir tokioj firmoj kaip taksi jiems neužtenka veiksmo, ir kantrybės trūksta, kai jie tave veikloj stebėjo - daug ginklų prekeivių sakė nušaunam mentą, nors ir sakai nesišaudykit, tačiau vistiek jie daro savo, kadangi tai būna jų dienos rutina. Jeigu pavyktų užimti pareigas, bus darbuotojai kuriuos pats būsių apklausęs ir žinosiu kokiais veiksmais užsiimti. Tikiuosi atsakiau į klausimus nedidelius, ir pagnali!

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Toks ir būsimas direktorius, jei nesugeba į mano klausimą atsakyt. Nekokia reputacija iš manęs. Anyway, sėkmės :D

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...