Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Justas_Camel

Pagalbos del GTA

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Kokios pagalbos reikia?: J_C
2. Apibūdinkite iškilusią problemą: Tiesiog vakar buvo viskas gerai :D bet snd kaskodel kai nusauna man  tiesiog pafreezina ne visada aisku bet dazniausiai va db srate saudziausi ir mane tiesiog nusove ir man uzfreezino ir neatfrezina bbz kodel :D jau snd kokius 30+- relog dariau :P! nors vakar viskas buvo gerai.
3. Papildomas komentaras, vaizdinė medžiaga (nebūtina):

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

persirašyk gta ištrink gta sa set failiuka ir mesk kompa per langa padės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Ernis_Hks rašė:

persirašyk gta ištrink gta sa set failiuka ir mesk kompa per langa padės

Geriausas varijantas :D 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl modifikacijų greičiausiai freezina GTA, nes ir man taip buvo, kad mirus pafreezina tiesiog GTA, bandyk žiūrėtis kuri modifikaciją bloga pas tavęs. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, apačioje pateiksiu keletą būdų, dėl kurių gali užstrigti žaidimas;

  • Netvarkingai sukeltos modifikacijos, gali būti, jog esi įsikėlęs keletą modifikacijų, kurios viena su kita pjaunasi, todėl tau ir stringa žaidimas mirus.
  • gta_sa.set failiukas, ištrink jį ir galbūt susitvarkys
  • Jeigu žaidžiant yra nedidelis FPS kiekis, įsirašyk kokį violetinį SA-MP, ar kažką, kad padidėtu jis, galbūt kai miršti, kompiuteris nespėja užkrauti objektų ir užstringa.
  • Kai žaidi, išsijunk įvairias programas, tarkim SKYPE, man irgi būdavo žemesnis FPS kiekis, ir striginėdavo kai mirdavau, kai būdavau prisijungęs daug programų, tarkim PHOTOSHOP, DISCORD, SKYPE ir taip toliau.

Jeigu kažkuris iš šių būdų padėjo išspręsti problemą, pranešk kokį būdą panaudojai - nes tai gali padėti išspręsti ir kitiems žaidėjams! Sėkmės.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...