Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mister_Tedis

Išrinktas naujasis Taksi direktorius!

Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png
Išrinktas naujasis Taksi direktorius!
WK6R7E5.png

Sveiki! Taigi, atsiprašau pradžiai visų dėl ilgai užsitesusiu rinkimų. Kaip daugelis žino, kad buvau nelabai aktyvus paskutiniom dienom ir taip negalėjau pilnai aprašyti apžvalgos dėl direktoriaus rinkimų. Atrankoje dalyvavo 8 dalyviai, todėl atsirinkti 3 kandidatai, kurių anketos tikrai mane buvo sudominusios, bet praktiškai po kiekvienos praktikos vis mano nuomonė keitinėjosi dėl direktoriaus tai vienas blogai pasirodė praktikoje, kitas apklausoje ir taip nuomonių kaitos buvo tikrai nemažos ir galutinis spręndimas keitėsi ne viena karta. 
WK6R7E5.png
 

Ryan_Quard - Jau nuo pat pirmo klausimo tu mane nustebinai, kai buvo tavęs paklausta "Kodėl nori tapti taksi direktoriumi", tu parodei, jog nori įrodyti, kad  neutralus darbas gali būti įdomus, paminėjai, kad reikia užsispyrimo. Praktiškai, tavo anketa viena geriausių, mažai rašybos klaidų, viskas rišliai aiškiai surašyta, nesijautė, jog bandei rašyt, kad tik tam tikrą žodžių skaičių pasiekti. Dar patiko, jog pabrėžei, kad geras darbuotojas turi bendrauti su savo darbuotojais prieš juos baudžiant, išsiaiškinti problemas ir konfliktus keliamus tarp direktoriaus ir darbuotojo. Tavo idėjos manęs nesužavėjo, nes nieko naujo nepamačiau, bet tavo pasiūlyti prizai už tam tikras veiklas bei eventus man patiko. Patiko tavo algų sistema su visais bonusais. Pamačiau labai daug pažadų ir sudvejojau, ar tiek daug pažadų iškils į dienos šviesą, bet galiu pasakyti, jog iš kitų kandidatų, mane sudominai labiausiai. 

Keliaujam prie veiksmų, eisiu tiesiai šviesiai, nieko įpatingo nepamačiau. Standartiniai veiksmai į tam tikras problemas, jokių išskirtinių sprendimų neparodei, paminėjai visur pagrinde bendravimą kas man labai patinka tavo anketoje.

Paklausus tavęs kiek minimaliai planuoji išbūti direktoriumi, ir tu pasirinkai 3 mėnesius, kas parodė, kad tu pasiryžęs būti direktoriumi, kad ir kiek tai laiko ir kantrybės reikalautu. Dėl vieno tavo pasirinkimo tik nesutikau, mano nuomonė šiektiek skiriasi, manau svarbiausia vieta budėti serveryje tūrėtų būti oro uostas, nes ten atvyksta naujokai į serverį, taksistas pasitikdamas naujoka ir su juo būdamas malonus, gali pritraukti jį arčiau prie mūsų projekto jei pamatys kokie malonūs žmonės mes esame, bet pridursiu, kad taip, ligoninė irgi yra vienas iš svarbesnių objektų.

Eikime prie stebėjimo. Įprastomis dienomis buvai gan aktyvus, bendraujantis su kitais žmonėmis, kiek teko tave matyti. Gal mažiau tave mačiau teamspeak platformoje, bet gal tiesiog prasilenkėme ties stebėjimo metu. 

Praktikoje pasirodei vienas iš geriausių kandidatų, panašiai kaip Josh_Makar panaši kelionė ir mini eventai.

Mano nuomone, esi puikus kandidatas, ir gal jau galiu sakyti direktorius į taksi direktoriaus postą. Sveikinu tave, nenuvilk manęs su tiek daug žadančiu ambicingumu. Skiriu tau pirmą vietą.
Vaizdo įrašas iš TeamSpeak apklausos:
 

Spoiler

 

 

Josh_Makar - Iškart pradedant skaityti tavo anketą leidai man suprasti, jog nori į direktoriaus postą vien dėlto, nes kiti direktoriai tau papasakojo kaip lengva taxi poste. Rašei, jog gerą direktorių padaro tik atsakingumas, dėlko irgi galėčiau paneigti, gerą direktorių padaro įsiklausimas į savo darbuotojus, kompromisų sprendimas nepakenkiant tiek darbuotojui, firmai ar direktoriui, iš dalies paminėjai kad direktorius neturi būti atsiskyręs kaip gavęs postą žmogus, atsiskyręs nuo ko, darbuotojų?Serverio? forumo? Trūko tavo atsakimuose detalingumo, galėjai šiektiek paaiškint savo teiginius. Žiūrint idėjas, nieko įpatingo nepamačiau, paminėjai tik "kas greičiau priims iškvietimą, tas gaus pinigų" arba "Pirmas privažiavęs prie direktoriaus, ar bazės gaus atitinkama prizą" ir sakinio gale paminėjai, kad bus treniruotės. Kaip ir minėjau, nebuvo anketoje detalingumo ar bent minimalaus paaiškinimo tavo mintyse. Kokios tai treniruotės, bei trūko unikalumo, bent minimalaus. Ir vėl buvo klausimas kaip sieksite užtikrinti taksistų teikiamas paslaugas nepriekaištingai, tu pradėjai kalbėti apie taisykles, paminėjai kad priklauso nuo kito žmogaus būdo ir kaip jis dirba kituose darbuose, nors kalba eina apie taksi.

Nepatiko tavyje, jog paklausus tavęs veiksmų, tu atsakei į konfliktingą darbuotoją grasinant įspėjimais. Gal darbuotojas kažkuo nepatenkintas, gal jam kažkas trugdo dirbt ir pnš, reikia bendrauti su savo darbuotojais o ne iškart grasinti įspėjimais. Nesutinku su tavo nuomone apie būtiniausias budėjimo vietas, tai nėra tplv.

Praktikoje tu pasirodei kaip vienas iš geriausių kandidatų, bet tavo pokalbis teamspeak'e parodė visai ką kitą, kad pardavynėtum įspėjimų nusiėmimą už pinigus kas yra draudžiama.

Stebėjimo metu nemačiau ganėtinai didelio aktyvumo, didesnę stebėjimo dalį tu dirbai. Skiriu tau antrą vietą ir siūlau įgauti daugiau patirties firmoje, pažinti jos pagrindus pavaduotojo pareigose.
Vaizdo įrašas iš TeamSpeak apklausos:

Spoiler

 

 

Flash_Insane - Pradėsiu nuo pačio pirmo klausimo pateikto tavo anketoje. Pats parašei, jog norėjai pildyti į GP, bet nespėjai, todėl pildai į Taxi ir tai parodo, jog tu nenori šio posto, arba jis tai nėra tiek svarbus, kad pildyt belekur, kur tik yra atranka. Po sakinio rašai, jog supratai, kad Taxi yra ir bus tavo sritis, nors prieštai minėjai, kad norėjai pildyti į GP?  Paklausus tavęs kokie bruožai padaro asmenį geru direktoriumi, tavo pirmas žodis buvo aktyvumas kas iškart yra dalinai netiesa, bet  poto matau pradėjai minėti bendravimą, mandagumą ir pamačiau, jog krypsti į teisingą pusę. Klausimo apie rutinos praskaidrinimą tu išviso nesupratai, nes parašei netai, kas tavęs buvo klausiama. Į klausimą apie paslaugų teikimą nepriekaištingai, atsakei labai išplėstai, gal net perdaug išplėstai, surašei keletą sakinių o esmė buvo tik mandagumas su klientais daugiau tame atsakyme aš kaip ir nieko kito neįžvelgiau. Kas mane nustebino, t.y. kai tavęs buvo paklausta kaip sieksite užtikrinti pakankama taksi darbuotojų skaičių, tu atsakei labai teisingai, ir viena frazė man krito į akis kurios nepaminėjo neivienas kandidatas "Koks direktorius, tokie ir darbuotojai" bet viena frazė visos anketos mano akyse tikrai nepakeis.

Veiksmuose tu matai tik baudimus įspėjimais, jokio kito problemų sprendimo aš tavo atsakymuose nemačiau, tik įspėjimai ir išmetimai iš darbo. Nepaminėjai, ar nušalintum pavaduotoją jei jis priiminėtu žmones be atrankos, ko pagrinde ir norima sužinoti iš kandidato. Pacituosiu tavo atsakymą į klausimą "kas būtų jei darbuotojas vagia iškvietimus" tu atsakei "Jei valdžios nebūtų prisijungusios, tai būtų puiku, kad pats darbuotojas turėtų užsikeybindines filmavimo programas"...Ir toliau pradėjai vardint programų pavadinimus" Realiai, net nesupratau ką tuo norėjai pasakyti.

Stebėjimo metu tavęs beveik narasdavau prisijungusio, gal prasilenkdavom, bet žaidžiant taip tavęs ir nepamačiau.

Apklausos metu tau sekėsi sunkiai, smarkiai jaudinaisi, į atsakymus atsakynėjai sunkiai ir nesimatė pasitikėjimo savimi.

Praktikos metu susirinkome visi ir nuvykome į apleistą oro uostą, ten padarėme estafetę pirmyn ir atgal pavažynėjimu, ties tuom ir baigėsi praktika. Skiriu tau trečią vietą ir siūlau išbandyti jėgas prižiūrėtojaus range iš pradžių, poto bandyti kopti į pavaduotojo rangus, ir kai jau jausiesi jog esi pasiruošęs, pildyk į direktorius. Linkiu tau sėkmės!
Vaizdo įrašas iš TeamSpeak apklausos:
 

Spoiler

 


WK6R7E5.png
»»» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos bus perleidžiamos antros vietos nugalėtojui.
»»» Nepatekusieji per 24 valandas gali kreiptis per Forumo žinučių gaviklį siekdami sužinoti savo nepatekimo priežastis.

  • Patinka 5
  • Naudinga! 4
  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį direktorių, pažiūrėsim kas iš jo gero išeis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu! Linkiu sėkmės ir stiprybės atstovaujant už taxi firmą. ❤️

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži analizė 😜 Sveikinu. Tedis sakė duos įspėjimų jei nepadidinsiu žodžių skaičių. Tinka dabar taip? @Mister_Tedis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nice, sveikinu, tik del antros vietos man nepatiko jo atsakymai i mano klausymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu draugas, laikyk kaip niekas nelaikęs ❤️ Gražii analizė.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

sveikinu naują direktorių linkiu išbūti iki naujų metų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Negalvojau, kad ant tiek lv nusiris, kad reiks imt žmogų su 500darbo xp į drk,anyway sveikinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį taksi direktoriu, tikimės kad prisidėsi prie šio darbo progreso iš modifikacijos pusės (skatinsi atnaujint). Sėkmės darbuose!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Cold_Wizard rašė:

Negalvojau, kad ant tiek lv nusiris, kad reiks imt žmogų su 500darbo xp į drk,anyway sveikinu

Galite argumentuoti kodėl toks žmogus nėra tinkamas su 500 darbo xp? Vienas žmogus gali turėti, kad ir 50,000 xp darbo, bet jis vadovauti nemokės. Kitas su maža patirtim galės pilnai vadovauti. Norėčiau išgirsti jūsų argumentų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Galite argumentuoti kodėl toks žmogus nėra tinkamas su 500 darbo xp? Vienas žmogus gali turėti, kad ir 50,000 xp darbo, bet jis vadovauti nemokės. Kitas su maža patirtim galės pilnai vadovauti. Norėčiau išgirsti jūsų argumentų. 

Ar as sakau kad jis blogas? Tiesiog sunku patiket kad is 8 kandidatu neradai ciuvo kuris turetu daugiau xp serve, ar darbo ir moketu vadovqut, netikiu kad vien vaikai pradejo lost lv

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Cold_Wizard rašė:

Negalvojau, kad ant tiek lv nusiris, kad reiks imt žmogų su 500darbo xp į drk,anyway sveikinu

man pati @Liepsna_Fire davė medikų direktorių kurio darbo patirties turėjau 0 xp, nepasakyčiau, kad chujovai vadovavau, nes po to tapau DPi nariu, tai tie tavo darbo xp nelabai ką atspindi apie žmogaus supratimą apie darbą ar vadovavimą jam. P.S Graži analizė

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu ! Sėkmės būnant Direktoriumi!

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

|         Sveikinu naująjį Taxi direktorių, bei linkiu jam sekmės su firma. Tikrai užsuksiu pas tave, kai tik padarysi atraką.     |

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

"mažai rašybos klaidų", okei :D

O, šiaip jei viską pats parašei, tai šaunuolis. Mintys dėstomos žymiai sklandžiau nei seniau, o ir klaidų nėra tiek daug, kiek buvo seniau. Smagu skaityti tokia analizę

O, naujam direktoriui - sėkmės!

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį direktoriu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu su direktoriaus pareigomis, sėkmės vadovaujant .

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu direktorių tikiuosi parodysi ko esi vertas, tad sėkmės darbe :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naują firmos direktorių, sėkmės ir gero vadovavimo taksi darbuotojams. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis, pagaliau padarei labai gražią analizę. Tikrai šaunuolis ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naujaji direktoriu ;) sekmes pareiguose ;). Grazi analize :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

LABAI SVEIKINU, VAIRUOKITE SU SAVO DARBUOTOJAIS ATSAKINGAI, NES AŠ ESU POLICININKAS IR AŠ LABAI PYKSTU ANT ŽMONIŲ KURIE NEGERBIA KITŲ KELYJE :) JIS IŠ MANO KLANO 🙂🙂🙂🙂

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...