Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 8 / 200

Versija: LV 7.7.7


t_tt

Eimantas Osteen || trumpas blogas

Rekomenduoti pranešimai

Eimantas Osteen || rumpas blogas

#Trumpa įžanga

  • Sveikučiai, nežinau kada skaitote šį blogą tai sakau laba rytas, laba diena, labas vakaras ( ;) ). Šiandien atvėrus '' Blogai '' skiltį, pamačiau gan senokai rašiau kokią tai rašliava. Tai apžiūrėjus praeitas temas jūs gan susidomėjote mano blogais, tai ir šį syk pabandysiu praskaidrinti nuotaikas skaitydami šį blogą! Tai gumos nebetempsiu, tiesiog einam! :)

 

#Kodėl palikau kompiuterinius žaidimus? 

  • 2018 metais rudens pabaigoje, žiemos pradžioje palikau las - venturas projektą bei visus kitus kompiuterinius žaidimus. Kadangi norėjosi šiek tiek realybės, taip pat kompiuteriniai žaidimai įskaitant ir SAMP trukdė man siekti gerų mokslo rezultatų, padėjus kompiuterinius žaidimus į šalį mano mokslo rezultatai pagerėjo. Tai po gi lankydavau krepšinio bei futbolo treniruotes, tad mažai laiko likdavo žaisti kompiuterinius žaidimus. Beje rudenį buvau matęs parduodamo motociklo skelbimą, jis atrodė KŪL, labai norėjau jo, bet pinigų kišenėje pas mane švilpavo vėjai, teturėjau vos keletą monetų. Tad daug laiko skyriau įvairiems darbams, kad tik užsidirbčiau pinigų. Ir galiu pasigirti, pavasario viduryje nusipirkau motociklą ;). 

 

#Mano planai

  • Las - Venturas serveryje turiu vieną neįgyventa iki šiol norą / svajonę. Daug laiko praleidau mechanikų firmoje kurioje noriu pasiekti firmos direktorių. Beje manau dauguma matote, kad serveryje skelbiu skelbimus tokius kaip ( /pran Reikia pagalbos ar iškilo kokia tai problema? Rašyk /adminams (BĖDA)). Na tai mano tikslas tai po gi pasiekti nemokama administratorių, kad galėčiau padėti serverio naujokams bei patyrusiems žaidėjams ;). 

 

Ačiū už dėmesį 😘 #Eimantas Osteen

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...