Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Justas_Carter

Prisistatau Justas_Carter

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų tikrasis vardas: Justas.
2. Kiek jums metų?: 16.
3. Jūsų gyvenamoji šalis: Lietuva, bet šiuo metu esu užsienyje.
4. Jūsų gyvenamasis miestas: Švenčionys.
5. Kokioje klasėje/kurse mokotės?: 10.
6. Kuo užsiimate gyvenime? (Jūsų pomėgiai): Pagrinde gyvenime užsiimu sportu, bei mokslais. Esu puikiai susiejęs šiuos du dalykus, tad laiko užtenka abiems.
7. Gal ką lankote? Jei taip galite parašyti: Mokslo metais grapplingą, mma. Vasarą bėgioju, salė, turnikas. 
8. Jūsų zodiako ženklas: Vėžys.
9. Kokią šalį esate aplankę toliausiai?: Suomiją.
10. Ar turite brolį/sesę? Jei taip, kiek jiems metų?: Brolį, 25 metai.
11. Ar turite augintinį? Jei taip, galite įkelti nuotrauką: Neturiu nuotraukos šiuo metu.
12. Mėgstamiausi filmų žanrai, geriausių filmų pavadinimai: Scarface, Krikštatėvis, Narcos, Brigada tokie filmai kuriuos galiu žiūrėt 10 kartų ir vis bus įdomu.
13. Mėgstamas(-i) muzikos stilius(-iai): Muziką dažniausiai klausau rusišką. Šiaip patinka visokios priklauso nuo nuotaikos :D.

14. Mėgstamiausia(-ios) pamoka(-os) mokykloje: Hmm neįskaitant kūno.k ir t.t manau kad fizika.
15. Jūsų gyvenimo tikslas: Gyvenime išbandyti viską ką tik gali sau leisti.
16. Apibūdinkite savo charakterį: Esu užsispyręs, turintis savo nuomonę, nežinau kaip čia pasakyt dar esu toks žmogus, kuriam jeigu reikia šiandien ir šiandien to negaunu iš principo jau rytoj nereikės :D .
17.
 Kokius žmones tu gerbi/pripažįsti/mėgsti? (Charakterio savybės): Mėgstu tuos žmones kurie visada turi savo žodį, yra išskirtiniai, nes šiame pasaulyje yra daug tokių kaip aš vadinu, nardytojų visada pritaria kito žmogaus nuomonėj, nes jis yra viršesnis ar kažkas tokio.
18. Kokių žmonių tu nepripažįsti/nemėgsti? (Charakterio savybės):  Nepripažįstu tų žmonių kurie lanko treniruotes pirmą savaitę iki sunkesnio sparingo, gauna į galvą ir nustoja lankyti.
19. Kuo užsiimate, kokie jūsų tikslai serveryje?: Šiuo metu jokių tikslų neesu užsibrėžęs. O šiaip serveryje dabar nieko tokio ir nedarau, tiesiog laukiu atrankos į keletą darbų, tada jau bus linksmiau.
20. Kokie jūsų planai gyvenime?: Vienas planas kurį turiu užsibrėžęs tai įgyt tokį išsilavinimą, kad būtų naudingas šiandieninėj Lietuvoj.
21. Jūsų fotografija (-os). Daugiausiai 2 ( jeigu norite daugiau talpinkite į imgur.com talpyklą): https://imgur.com/a/ArT1XnA

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Justai malonu susipazint. Sekmes tiek zaidime tiek gyvenime. ;) 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labas, malonu susipažinti. Sėkmės sporte, o jeigu reiks kokios pagalbos, visada gali kreiptis. ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Justai, malonu susipažinti. Sėkmės sporte ir žaidime! Jei reiks kokios pagalbos kreipkis! :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Velnio_Tuzinas rašė:

Sveikas Justai malonu susipazint. Sekmes tiek zaidime tiek gyvenime. ;) 

 

prieš 25 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Labas, malonu susipažinti. Sėkmės sporte, o jeigu reiks kokios pagalbos, visada gali kreiptis. ;)

 

prieš 2 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Sveikas Justai, malonu susipažinti. Sėkmės sporte ir žaidime! Jei reiks kokios pagalbos kreipkis! :)


Dėkui. Nuostabu matyti draugišką serverio bendruomenę 🤩 .

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš ir draugiškas :D:D Labs, visokeriopos sėkmės tau ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Lett_Life rašė:

Aš ir draugiškas :D:D Labs, visokeriopos sėkmės tau ;)

Ir tau sekmės!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kur šiuo metu užsienyje? :D 

  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Max_Tosha rašė:

Kur šiuo metu užsienyje? :D 

Jau Lietuvoj, o šiaip buvau Latvijoj pas gimines:).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...