Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Stanke_Vic

Peikiu Naujoka dirika

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Stanke_Vic
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Ryan_Quard
3. Jūsų kaltinimai: Sitas dyrikas man uzdejo du free ispejimus uz tai kad as tipo buginau iksvietimus, na o istikruju iskvietimus bande buginti Flash_Insane ir Armis_Wtf. Bet argi taxi darbas priimti iskvietimus ir nuvezti zmogu kur reikia?
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumąhttps://imgur.com/a/GWBmURA

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

dabar  klausykis  įrodymų nera kad buginų ir nors ts sedejom, bet nebuginu nes bučiau net per 0sec turbut priemes iškvietimą bet aš priemiau 0/2 iškvietimų ir tu juos priemei :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Stanke_Vic, noriu tau padėkoti už pirmąjį mano papeikimą!

  • Priėjus prie reikalo, tai tavo iškvietimų būginimas matysis mano nuotraukose, sėdėjot keturiese kanale, Jūs abu buvote kanale, ir bandėt būginti iškvietimus, nes abu iškvietimus priėmei per vieną sekundę, darbuotojai pradėjo sakyti jog būgini iškvietimus, tai į tai ir sureagavau, pasidariau įrodymus ir nubaudžiau, viskas matysis nuotraukose. Gavęs 2 įspėjimus ir Praktikanto(-ės) rangą, pradėjai įžeidinėti kolegas, ir galutinai buvai išmestas iš darbo.
  • Įrodymai;
    1 NUOTRAUKA, MATOSI, JOG IŠKVIETIMĄ IŠ ARMIS_WTF PRIĖMEI PER VIENĄ SEKUNDĘ, /TIMESTAMP RODO JOG PER 0 SEKUNDŽIŲ.
    2 NUOTRAUKA, MATOSI, JOG IŠKVIETIMĄ IŠ ARMIS_WTF PRIĖMEI PER VIENĄ SEKUNDĘ, /TIMESTAMP RODO JOG PER 2 SEKUNDES.
    ABU IŠKVIETIMAI PRIIMTI TA PAČIA PRIEŽASTIMI, IR NUO TO PAČIO ŽMOGAUS

    3 NUOTRAUKA, ĮRODO, JOG ESAT VIENAM KANALE, IR GALIMAI STANKE_VIC PAPRAŠĖ SAVO DRAUGO ARMIS_WTF, JOG IŠKVIESTU „TAKSI“ IR STANKE_VIC GALĖTU PRIIMTI.
    4 NUOTRAUKA, ĮRODO, JOG GAVAI TREČIĄ ĮSPĖJIMĄ, NES PRADĖJAI PYKTI ANT KOLEGŲ, JOG JIE TAVE PASKUNDĖ, IR BUVAI NUBAUSTAS.
    5 NUOTRAUKA, VĖLGI ĮRODO JOG KONFLIKTAVAI SU KOLEGOMIS.

    Su kolegomis, kurie bandė atsakyti į tavo siuntimus, pykčius pakalbėjau, ir jie paaiškino kodėl taip darė.

     
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Papeikimas atmestas.

Papeikimo/Pagyrimo pavadinimas privalo atitikti jo turinį (pavyzdys: „Peikiu/Giriu Max_Tosha SPD direktorių“).

,,Naujoka dirika" tokio direktoriaus neturime. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...