Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 12 / 200

Versija: LV 7.7.7


Flash_Insane

Apgavikas Verslo_Klase

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Flash_Insane
2. Kaltinamojo asmens slapyvardis (Vardas_Pavardė): Verslo_Klase
3. Įvardinkite įvykusį įvykį, nupasakokite kuo kaltinate: Važiavome iki oro uosto ir norejom palenktyniauti iš 200.000$ serverio valiutos. nuvažiavau ir net išmete kad laimėjote taremes iki sienos galo jis  buvo nuo manes nutrukes ir po keliu minučių šovė atmazus :) lauksiu 200k ir norėčiau kad žmogus būtų nubaustas
4. Jūsų vaizdinė medžiaga (Nuotrauka ar (ir) Vaizdo įrašas): P.S atsiprašau kad mirguliuoja video 

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Verslo_Klase rašė:

pasol tu *Birbinu genį* *Mano kelnės lopytos* alt spaudi ar ka ten su cytu neimanoma cia taip aplenkti + turismo isibege greiciausei is  servo o gal net is aplamai is game ir ne tame ir tu mane visada lenki kaip mano lekia 260 ir as gaunu malku tavo greiciau isvysto greiti cia kazkokias papildomas programas naudoji tegu isbando adminai pratestuoti. as anksciau su inf  lenktyniaudavau tai dedavau i vieta o taves padeti kazkaip  neina ir kazkada ts buvau ir girdejau tu ,kad siuses aima ten tai stupidovai atsisiuntei ir cytus tai ir ahuelina su tuo inf sudu kruva

Tu dabar klausyk nei cheatinu nei ka nei bano nenoriu nei ką infernusas max varo 246 su nitro per 5sec gali 240 nuvaryt maždaug neidomu kad pas tave ten Stage (1-5) vistiek infernusas geriausia mašina serve pagal greitį

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skundas priimtas, žaidėjas užblokuotas.

OmRDBAU.png

Tema rakinama.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...