Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Montecarlo

Jack_Montecarlo (Direktorių Prižiūrėtojas)/(Nemokamas Administratorius)

Rekomenduoti pranešimai

oLElb7K.jpg

Jack_Montecarlo

(Nemokamas administratorius, Direktorių prižiūrėtojas)
(2019-07-23)

 

Sveikučiai! Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių. Liepos 23 dieną gavau pasiūlymą tapti lv'o komandos dalimi ir gavau DPi pareigas kartu su nemokamu administratoriumi. Spalio 2 (2019/10/02) dieną gavau "paaukštinimą" ir prie mano esamų pareigų prisidėjo ir administratorių priežiūra.

Viskas atrodo labai paprasta, ar ne?

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už direktorių priežiūrą tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti! Nu kažn kaip ir viskas, nesijaudinkit, atrašysiu į visas jūsų nuomones. Galėsim "pafreepostitnt" ❤️

Muah.

tenor.gif?itemid=13427812

Ačiū 👌

  • Patinka 8
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šiaip šaunus vyrukas, vienas iš nedaugelio, kuris turi sveiką protą ir supranta, kaip viskas vyksta. geras filmukų kūrėjas, vienas iš dviejų mano idol. gaila, kad nebekuri, būtų smagu pamatyti, kas likę iš tos senos patirties:D 

 

p.s. kas tą įvadinį sakinį parašė, klounas tosha? suprantu, kad žmogus nori būti raštingas, bet, žinoma, ne visiem lemta 😕

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-07-24 at 23:17, Aurimas_Ehmmett rašė:

šiaip šaunus vyrukas, vienas iš nedaugelio, kuris turi sveiką protą ir supranta, kaip viskas vyksta. geras filmukų kūrėjas, vienas iš dviejų mano idol. gaila, kad nebekuri, būtų smagu pamatyti, kas likę iš tos senos patirties:D 

 

p.s. kas tą įvadinį sakinį parašė, klounas tosha? suprantu, kad žmogus nori būti raštingas, bet, žinoma, ne visiem lemta 😕

Sveikas, sveika prota senai praradau jau :D Nezinau kas ta ivadini teksta rase, bet jis privalomas so i dunno :D

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visai nieko žmogus įmanoma susišnekėt galima paprikolint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Asmeniskai tavęs nepažįstu :)Bet kiek žinau neblogas esi, tad tokia ta ir nuomone ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Suprantama :D, bet zinau. Blagadariu

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Malacius. Nepasikeles. Maloniai bendrauji tiek su naujokais, tiek su kitais zaidejais labai maloniai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 25 minutes(-čių), Sergio_Llull rašė:

Malacius. Nepasikeles. Maloniai bendrauji tiek su naujokais, tiek su kitais zaidejais labai maloniai. 

Nematau reikalo but pasikelusiu, esam xiebra, bendruomene draugiska turi buti  :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai draugiškas, mielas, visada priimsi į chebrytę, žaidime visada paslaugus, smagu papliurpti teamspeak'e!🤗

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

juokinga kai direktoriu priziuretojas sako mes esam chiebra, tai čj ir direktoriai pas tave tava chiebra :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Agirdi seni neatsibodo zaist Tokiu zaidimu? :D turbut ir pises gyvenime nesi bobos o tik i ranka vares :D 

Graudu ziureti kaip tokiu metu zaidzia tokius zaidimus ir juose praleidzia po 3-7val per para. Man realiai taves gaila seni :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Tyshwan_Guetta rašė:

juokinga kai direktoriu priziuretojas sako mes esam chiebra, tai čj ir direktoriai pas tave tava chiebra :D 

Taip tai mano draugeliai :D

prieš 3 valandas(-ų), Velnio_Tuzinas rašė:

Agirdi seni neatsibodo zaist Tokiu zaidimu? :D turbut ir pises gyvenime nesi bobos o tik i ranka vares :D 

Graudu ziureti kaip tokiu metu zaidzia tokius zaidimus ir juose praleidzia po 3-7val per para. Man realiai taves gaila seni :D 

O prie ko cia metai, sampa kapoja ir vyresni uz mane. Tai yra mano laisvalaikio leidimas, kaip noriu - taip ji leidziu. "Boba" pisu nesijaudink daugiau nei tavo keliu minuciu greitukai su malalietkom soo nebazarink geriau, fsio muah laisvas ❤️

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Baisiausias stumikas iš gerosios pusės. Maladiec pacanas, žiauriai draugiškas visada padeda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Linksmas, fainas draugiškas, bendraujantis, padeda bėdoje, galima pajuokauti, šmaikštus, DARBŠTUS. Šiaip labai geras DPI bei administracijos prižiūrėtojas.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ka zinau siaip toks bahuriukas,pis bazara teamspeak,ne nu ka zinau normalus ciuvas,dideles nuomones neturiu dar susitares gal ateity kazka daugiau parasysiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-10-07 at 00:22, Frank_Carter rašė:

Linksmas, fainas draugiškas, bendraujantis, padeda bėdoje, galima pajuokauti, šmaikštus, DARBŠTUS. Šiaip labai geras DPI bei administracijos prižiūrėtojas.

Malonu, kad kažkas pozityviai įvertina mano darbą šiam projektui.

 

On 2019-10-07 at 00:23, Arnis_Nike rašė:

Ka zinau siaip toks bahuriukas,pis bazara teamspeak,ne nu ka zinau normalus ciuvas,dideles nuomones neturiu dar susitares gal ateity kazka daugiau parasysiu.

Pažiūrėjus, kai kiti žaidėjai pasikeičia gave pareigas - aš nepasikeičiau, likau savas ir stengiuosi išlikti savimi. Neapriboju savo charakterio vien dėl to, kad esu admin prižiūrėtojas ir DPi. Esu toks pats paprastas žmogus kaip ir visi kiti, tiesiog turiu daugiau atsakomybių ir tiek. Ačiū už nuomones

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsakingai atliekamas darbas tiek administratorių, tiek direktorių srityje.

Pamenu, kai tik pirmą kartą tave pamačiau per Invision pasikalbėjimus, pirmas įspūdis nebuvo itin geras, nes pasakiau, kaip galima užmutint balsus TS, o tau pasirodė, kad bandžiau kažkaip apipist :D Bet viskas suprantama, tikiu, kad paveikė jaudulys ir linkiu sėkmės pareigose! ♥ 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

va čia tai skačas, prikolas belekoks, nors ir užpisi kaip kada žiauriai, bet vis tiek žiauriai mldc, galima ir paprikolint, ir linksmai laiko su tavim praleisti, ir lengvai bendra kalbą randam. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pokol kas kiek teko bendraut normaliausias komandos narys net nesijaučia ,kad komandos narys pagalvočiau ,kad su paprastu žaideju bazarinu iškart matosi ,kad nepasikeles ir galima susikalbeti nes daugelis kuris turi pareigas kelia save i aukštumas o tu tai normalus baxuras ;)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 51 minutes(-čių), Louis_Morello rašė:

va čia tai skačas, prikolas belekoks, nors ir užpisi kaip kada žiauriai, bet vis tiek žiauriai mldc, galima ir paprikolint, ir linksmai laiko su tavim praleisti, ir lengvai bendra kalbą randam. :)

Malonu. Buvo pasiūlymų, kad bendraučiau profesonaliau, bet aš taip nemoku :D

prieš 57 minutes(-čių), Kill_Pill rašė:

Pokol kas kiek teko bendraut normaliausias komandos narys net nesijaučia ,kad komandos narys pagalvočiau ,kad su paprastu žaideju bazarinu iškart matosi ,kad nepasikeles ir galima susikalbeti nes daugelis kuris turi pareigas kelia save i aukštumas o tu tai normalus baxuras ;)

Aha :D ačiū 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...