Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Cold_Wizard

Geriausios valdžios rinkimai

Geriausia valdžia  

45 nariai balsavo

  1. 1. Kas šiuo metu geriausias direktorius?

    • Policija - Jamal_Murray
    • Spec.Pajėgos - Jervonte_Trotter
    • Ginklų Prekeiviai - Arminas_Carleone
    • Taksi - Rayn_Quard
    • Mechanikai - Tipo_Efka
  2. 2. Kas šiuo metu geriausias pavaduotojas?

    • Policija - Joe_Vega
    • Ginklų Prekeiviai - Turbo_Max
    • Taksi - Tony_Cocain
    • Mechanikai - Hard_Bass


Rekomenduoti pranešimai

Ką žinau, visi geri, visi mldc ir tiek, bet aišku teisėsaugoj geriausi, nes daugiausiai nervų kainuoja, AMERIKIEICIU SNIPERIAI THE BEST

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėl direktoriaus neturiu nuomonės, dėl pavaduotojo vienareikšmiškai Policijos pavaduotojas. Per tuos 2 turėtus direktorius, per 5 turėtus pavaduotojus mano pats geriausias pavaduotojas.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Drk Tipo_Efka

Pavas Tony_Cocain

in my opinion x)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

rowla gereuses vis tiek nežinau kaip jūs manot, bet aš tai žinau

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

ir taip aišku kad Jervonte ir Jamalas yra Best o po  to Vega mano absoliut friend ❤️

  • Ačiū! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano nuomonė yra du geri direktoriai ta @Jamal_Murray kodėl? Nes žmogus tikrai stengėsi ir matos, kad turi noro kažką daryti negu kiti direktoriai, pastaruoju metu labai retai mačiau serveryje, bet žinau, kad turi problemų su Kompiuterių, tai ką laikyk ilgai ta drk ir įrodyk, kad gali būti geresnis negu, kaip Epu direktorius. Antras direktorius tai mano nuomonė tai @Arminas_Carleone matos, kad stengėsi ir turi motyvacijos kažką daryti. Dar patinka tai, kad jis išklauso kitų nuomonių ir tas yra šaunu, nes tai padaro gera direktorių. Sėkmės tau su direktoriu.

O apie pavaduotojus tai geriausi yra mano manymu tai, @Jeo_Vega matos, kad turi motyvacijos ir noro užsiimti su firma, o ne tiesiog sėdėti su pavaduotojo pareigom, o antras tai tas @Turbo_Max kiek laiko dirbau Ginklų prekeivių, tai mačiau turi tu įdėjų ir motyvacijos, tai nežinau todėl ir pasirinkau, cj nepardavinėsi Gp guru mentams?

  • Patinka 1
  • Ačiū! 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Mode_Wtf rašė:

Mano nuomonė yra du geri direktoriai ta @Jamal_Murray kodėl? Nes žmogus tikrai stengėsi ir matos, kad turi noro kažką daryti negu kiti direktoriai, pastaruoju metu labai retai mačiau serveryje, bet žinau, kad turi problemų su Kompiuterių, tai ką laikyk ilgai ta drk ir įrodyk, kad gali būti geresnis negu, kaip Epu direktorius. Antras direktorius tai mano nuomonė tai @Arminas_Carleone matos, kad stengėsi ir turi motyvacijos kažką daryti. Dar patinka tai, kad jis išklauso kitų nuomonių ir tas yra šaunu, nes tai padaro gera direktorių. Sėkmės tau su direktoriu.

O apie pavaduotojus tai geriausi yra mano manymu tai, @Jeo_Vega matos, kad turi motyvacijos ir noro užsiimti su firma, o ne tiesiog sėdėti su pavaduotojo pareigom, o antras tai tas @Turbo_Max kiek laiko dirbau Ginklų prekeivių, tai mačiau turi tu įdėjų ir motyvacijos, tai nežinau todėl ir pasirinkau, cj nepardavinėsi Gp guru mentams?

Ačio už gražius žodžius, bett tu nori pasakyt, kad EPi mano buvo lieva? 😕 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Direktorius:  pasirinkau quard, nes ramus žmogus o pavaduotojas: Tony_Cocain linksmas,prikolistas ir geras pavaduotojas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visi šie projekte atidada dalį savęs, skiria laiko. Bet mano nuomonė buvo @Jamal_Murray o pavaduotojas @Turbo_Max. Stiprus karvedžiai. Aktyvumas, bendravimas; atliekamas darbas projekte. Vyrai, valdykit.

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sv, ehmm... Na esu dirbęs pas Jamalą palicijoj, bei daba dirbu pas Efka. Kžn abu atrodo gan rimti, atsakingi, komunikabilūs direktoriai. Na tiesiog kai dirbau palicijoj daug veiksmo buvo nes narkai furos ir pan. Mechuose aišku veiklos mažiau, bet... Sakyčiau gal ir geriau :)

Efka best drk 😘

Hardas best pav 😘

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 valandas(-ų), Mode_Wtf rašė:

Mano nuomonė yra du geri direktoriai ta @Jamal_Murray kodėl? Nes žmogus tikrai stengėsi ir matos, kad turi noro kažką daryti negu kiti direktoriai, pastaruoju metu labai retai mačiau serveryje, bet žinau, kad turi problemų su Kompiuterių, tai ką laikyk ilgai ta drk ir įrodyk, kad gali būti geresnis negu, kaip Epu direktorius. Antras direktorius tai mano nuomonė tai @Arminas_Carleone matos, kad stengėsi ir turi motyvacijos kažką daryti. Dar patinka tai, kad jis išklauso kitų nuomonių ir tas yra šaunu, nes tai padaro gera direktorių. Sėkmės tau su direktoriu.

O apie pavaduotojus tai geriausi yra mano manymu tai, @Jeo_Vega matos, kad turi motyvacijos ir noro užsiimti su firma, o ne tiesiog sėdėti su pavaduotojo pareigom, o antras tai tas @Turbo_Max kiek laiko dirbau Ginklų prekeivių, tai mačiau turi tu įdėjų ir motyvacijos, tai nežinau todėl ir pasirinkau, cj nepardavinėsi Gp guru mentams?

Dėkui tau už šią nuomone, mano manymu, tik debiliukai gali imti valdžia, kurie neturi motyvacijos:DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Be kalbų Carleone. Stumiam dūra kak nada ts 😂 prižvengi iki ašarų 😂

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Witch_Bitch rašė:

Čia susikūrei naują anketą tam, jog pažiūrėtum kiek už tave balsuoja? 

Prigavai, gaila niekas nebalsavo už mane, o toks geras SPD dirikas esu, ką manai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Jeo_Vega rašė:

Dėkui tau už šią nuomone, mano manymu, tik debiliukai gali imti valdžia, kurie neturi motyvacijos:DD

Yra čia tokių direktorių 🙂

  • Haha 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 valandas(-ų), Cold_Wizard rašė:

Prigavai, gaila niekas nebalsavo už mane, o toks geras SPD dirikas esu, ką manai?

Manau verta balso už nuoširdumą 

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...