Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Witch_Bitch

Kam reikalingas administratorius?

Klausimai  

22 nariai balsavo

  1. 1. Kam pirkote administratorių serveryje?

    • Dėl statuso
    • Dėl lengvesnio žaidimo (siūlau dar kartą permąstyti ir pažiūrėti į 1 atsakymo variantą)
  2. 2. Kodėl pasisveikinate prisijungus į serverį? (juk matome, kad prisijungiate)

    • Kad kiti matytų jog turiu admin
    • Noriu dėmesio!!
    • Esu mandagus (meluoti galite sau, bet ne žaidėjams)
  3. 3. Ar dažnai bendraujate admin chate

    • Taip
    • Kartais ateinu paverkti dėl vieno ar kito atvejo
    • Ne


Rekomenduoti pranešimai

Apklausa yra VIEŠA, jums tiesiog reikia atsakyti į klausimus ATVIRAI  bei NUOŠIRDŽIAI.  3 trumpi klausimai kodėl Jums reikalingas administratorius serveryje. Deja, tačiau apklausoje galėjau užduoti TIK tris klausimus. 

 Kyla klausimas ar viską žadu RYŠKINTI?  Tikraip TAIP

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Linas_Svc rašė:

O kalba eina apie kokį administratorių? Pagrindinį? 

Va, va, tu jau į pirmus 2 klausimus gali atsakyti pirmu variantu.

Kalba eina apie paprastą, nuo 1-3 lygio

 

Redaguota nario Witch_Bitch
Ačiū tau už nuoširdumą ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tiesa sakant i siuos klausimus atsakyti negaliu, kadangi nera nei vieno tinkamo pasirinkimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Rowland_Quradose rašė:

Tiesa sakant i siuos klausimus atsakyti negaliu, kadangi nera nei vieno tinkamo pasirinkimo.

O kokie tada būtų tavo atsakymai, jei nebūtų  pasirinkimų? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visiškai neapgalvota apklausa su per mažai klausimų, į pirmą klausimą atsakysiu - dėl pagalbos žaidėjams, nors šiuo metu jau nebeturiu administratoriaus ir paskutinią savaitę nebepadėjau žaidėjams dėl direktoriaus pareigų, tačiau prieš direktoriaus pareigas visada padėdavau. Į antrą klausimą atsakysiu - nesisveikinu, kam to reikia? Į trečią klausimą - ne, kartais paklausiu klausimų ir tiek...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Ryan_Quard rašė:

Visiškai neapgalvota apklausa su per mažai klausimų, į pirmą klausimą atsakysiu - dėl pagalbos žaidėjams, nors šiuo metu jau nebeturiu administratoriaus ir paskutinią savaitę nebepadėjau žaidėjams dėl direktoriaus pareigų, tačiau prieš direktoriaus pareigas visada padėdavau. Į antrą klausimą atsakysiu - nesisveikinu, kam to reikia? Į trečią klausimą - ne, kartais paklausiu klausimų ir tiek...

Per mažai klausimų ar atsakymų pasirinkimų? Man leido užduoti tik 3 klausimus, čia turbūt limitas. Dėl to, jog vieni sveikinasi, o kiti ne man irgi įdomu kam to reikia? Prisijungei ir žaidi, tačiau dauguma administratorių dar prisijungę pasisveikina, todėl ir įdomu kam? Trečiasis klausimas dėl įdomumo kiek administratorių bendrauja admin chate, o kiek rašo iš reikalo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš tai per admina  niekada nesisveinikinu, nes vipa turiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Witch_Bitch rašė:

Per mažai klausimų ar atsakymų pasirinkimų? Man leido užduoti tik 3 klausimus, čia turbūt limitas. Dėl to, jog vieni sveikinasi, o kiti ne man irgi įdomu kam to reikia? Prisijungei ir žaidi, tačiau dauguma administratorių dar prisijungę pasisveikina, todėl ir įdomu kam? Trečiasis klausimas dėl įdomumo kiek administratorių bendrauja admin chate, o kiek rašo iš reikalo

O tu atėjęs pas draugus su jais nesisveikini? Nežinau, man kaip užplaukia, ne dažnai sveikinuosi, bet kartais taip. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...