Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jamal_Murray

[VFX] Las-Venturas.lt #2

Rekomenduoti pranešimai

Sveikučiukai, daug netextinsiu. Rašom klaidas, pasitaisysiu. Užtrukau prie vidoso šiaip baisei ilgai, kainavo baisei daug laiko, nes 2 kartus išsijungė sony vegas'as ir neišsisaugojo. Daug kadrų, daug filmavimo, daug galvojimo. Gražaus žiūrėjimo. Btw #roadto300wievs

 

 

  • Patinka 14
  • Naudinga! 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Paprasta, grazu, ant kazkurios sekundes, kai buvo ten ts ir panasus ipai, pastebejau, jog kamera eina ne smooth, o biski vaizdais taip, nemoku issireiksti ;D bet siaip trumpas, idomus pristatomasis filmukas, nebutu pamojna kazkur jo kelt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Rowland_Quradose rašė:

Paprasta, grazu, ant kazkurios sekundes, kai buvo ten ts ir panasus ipai, pastebejau, jog kamera eina ne smooth, o biski vaizdais taip, nemoku issireiksti ;D bet siaip trumpas, idomus pristatomasis filmukas, nebutu pamojna kazkur jo kelt

Nėr paprasta patikėk, kaip reikia grynai grynai žiūrėti visą dainos takelį ir bandyt pritaikyt buvo sunku tkr, bet ir nesakau, kad yra labai sunku. Man asmeniškai tai nėra lengva, jo nėjo smooth prie gaidžio narkuos, labai fpsai sukilę bv :D Ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kadrų daug, filmavimo daug, sutinku. O kokio galvojimo daug? Kaip sudėti video? Nes man panašu, kad čia viskas tiesiog išmetyta bet kaip, parodyta žaidėjai. Nepagavau jokios minties, primena labiau balaganą toks video. Apskritai matau tik daug klipų, kurie yra sumesti ir apkarpyti. Uždėta iš viršaus ir apačios rėmai ir su lyg daina uždėta efektas ir viskas. Žinau, kad su sony vegas šūdas, nes ir tokios smulkmenos užima daug laiko, ypač tas gaudymas efekto pagal dainą, bet man atrodo, kad galima buvo kažką geriau sugalvoti ties kažkokia vaizdo įrašo prasme ir tada kelti į yt bei forumą.  Dar vienas minusas su sony, tai kad jis mėgsta išsijungti, todėl geriau pereiti prie kitų programų ir editinti su jomis. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 29 minutes(-čių), Witch_Bitch rašė:

Kadrų daug, filmavimo daug, sutinku. O kokio galvojimo daug? Kaip sudėti video? Nes man panašu, kad čia viskas tiesiog išmetyta bet kaip, parodyta žaidėjai. Nepagavau jokios minties, primena labiau balaganą toks video. Apskritai matau tik daug klipų, kurie yra sumesti ir apkarpyti. Uždėta iš viršaus ir apačios rėmai ir su lyg daina uždėta efektas ir viskas. Žinau, kad su sony vegas šūdas, nes ir tokios smulkmenos užima daug laiko, ypač tas gaudymas efekto pagal dainą, bet man atrodo, kad galima buvo kažką geriau sugalvoti ties kažkokia vaizdo įrašo prasme ir tada kelti į yt bei forumą.  Dar vienas minusas su sony, tai kad jis mėgsta išsijungti, todėl geriau pereiti prie kitų programų ir editinti su jomis. 

Galvojimo taip, daug. Tik atrodo, kad atsisėdai sumetei į krūvą ir viskas, reikėjo nusipiešti viziją galvoje, kaip noriu, kad atrodytų video, mokėtai anglų kalba, gal ir neatrodytų, kad išmėtyta belenkaip. Čia yra uždėtas cc packas, flash, bump efektas, buvo mintis daryti BlurMoCurves, bet nedariau. O tu nežinau kokiu didvyriu jautiesi pakartojęs ką aš pasakiau. Pasakiau, kad 2 kart išsijungė, pyst tą patį parašei, okeeej. Nieko nenoriu sakyt, bet įkelk kažką savo, kad man tavo nuomone būtų labai įdomi. Yra serveryje žmonių kurių nuomonės man yra įdomios, nes žinau, kad moka kažką, o šiaip čia paloti ir aš moku. 

edit: aš žinau, ką tu man atrašysi sakysi pats sakei "rašom klaidas", yo bet sori, tu tsg atėjai ir pisi protą kaip aš xujovai montuoju, btw sėdi forume gal savaitę, ir pastebėjau su visais čia ginčiniesi. Atia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na va, štai čia, mielieji - POLICIJOS DIREKTORIUS Jamal Murray. Nepatinka kritika? Gaila, tačiau be kritikos niekas netobulėja, o stovi vietoje. Jei negali priimti to, ką rašau, kaip žadi tada ateityje gerinti savo darbą? Ar apsimesi arogantišku ir toliau darysi šūdą? Aš nepakartojau ką tu sakei, aš žinau, kad sony vegas išsijunginėja, nes turiu patirties su tuo :) O prie ko čia anglų kalba? Nemačiau jokio teksto pas tave, kuris būtų parašytas angliškai, o tai, jog parašei ką čia idėjai, visiškai nieko nereiškia ir neįrodo man anglų kalbos lygio.  Esi direktorius o komunikuoti, deja, visai nemoki. 

 

Turiu tau 2 klausimus.

1. Kaip manai, kuris protingesnis:

a) tas, kuris pridės daug efektų, tačiau darbas neatrodys skoningas, o jis toliau rėks ir sakys kaip jam nerūpi kitų nuomonė.

b)  tas, kuris įdės mažiau efektų, tačiau labiau sužais su idėja parodyti serverį iš įdomios pusės bei  gebės priimti kritiką? 

 

2. Kam keli darbą į forumą?:

a) noriu paskatinimo toliau kurti, nes man rūpi kitų nuomonė, kuri gali padėti man tobulėti ir siekti geresnių rezultatų,

b) noriu gauti rep bei paglostyti savo ego, jog darbas labai geras, o kitų nuomonė man nerūpi,

 

Spręsti tau. Geros bei produktyvios dienos.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Witch_Bitch rašė:

Na va, štai čia, mielieji - POLICIJOS DIREKTORIUS Jamal Murray. Nepatinka kritika? Gaila, tačiau be kritikos niekas netobulėja, o stovi vietoje. Jei negali priimti to, ką rašau, kaip žadi tada ateityje gerinti savo darbą? Ar apsimesi arogantišku ir toliau darysi šūdą? Aš nepakartojau ką tu sakei, aš žinau, kad sony vegas išsijunginėja, nes turiu patirties su tuo :) O prie ko čia anglų kalba? Nemačiau jokio teksto pas tave, kuris būtų parašytas angliškai, o tai, jog parašei ką čia idėjai, visiškai nieko nereiškia ir neįrodo man anglų kalbos lygio.  Esi direktorius o komunikuoti, deja, visai nemoki. 

 

Turiu tau 2 klausimus.

1. Kaip manai, kuris protingesnis:

a) tas, kuris pridės daug efektų, tačiau darbas neatrodys skoningas, o jis toliau rėks ir sakys kaip jam nerūpi kitų nuomonė

b)  tas, kuris įdės mažiau efektų, tačiau labiau sužais su idėja parodyti serverį iš įdomios pusės bei  gebės priims kritiką? 

 

2. Kam keli darbą į forumą?:

a) noriu paskatinimo toliau kurti, nes man rūpi kitų nuomonė, kuri gali padėti man tobulėti ir siekti geresnių rezultatų,

b) noriu gauti rep bei paglostyti savo ego, jog darbas labai geras, o kitų nuomonė man nerūpi,

 

Spręsti tau. Geros bei produktyvios dienos.

Tiesiog neturiu noro su tavim šnekėt.. Tu klausyk, ant video dar šiaip ir daina yra, jei negirdi jokio anglų kalbos akcento. Efektus parašiau todėl nes pagal tave čia tik - išmėtyta viskas, tik daug klipų kurie sumesti ir apkarpyti. Tavo žodžiai. Todėl ir pasakiau ką dariau. Nesiruošiu atsakyt į tavo 2 klausimus, kaip įmesi nors kažkokį video į čia, ar bent į pma įmesk, kalbėsimės. 

Edit - serve šiaip daug žmonių kurių nuomonės aš klausyčiau ir bandyti pasitaisyt. O iš tavęs aš negavau šiaip savo klaidų gavau tai, kad Sony vegas šūdas, nu ką žinau, jau su kuo montuoju tai tikrai nėra tavo reikalas. Gavau, kad čia primesta daug klipų ir viskas, o ką tu nori? Tu pasakyk kuo man tai pakeisti, prieš reikšdamas kritiką. O šiaip jei mato šią žinutę žmonės toki kaip - montecarlo, Einaras, Ehmis, Drunken ir t.t drąsiai galite rašyti būsiu dėkingas 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ka galiu pasakyt, paprastas video, gal biski pertamsus. Grazus modai. Bandyk kurti siuzeta koki. P.s. siulyciau pereiti ant afyer effects programos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Jack_Montecarlo rašė:

Nu ka galiu pasakyt, paprastas video, gal biski pertamsus. Grazus modai. Bandyk kurti siuzeta koki. P.s. siulyciau pereiti ant afyer effects programos

Praeitą kartą irgi komentavai kaip įkėliau į forumą video, nuu jeigu nepatobulėjau tavo akim tj kzn :D ant after effects tikrai nepereisiu, liksiu su sony. Ačiū 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogas trumpas Vidosas, man tai labiausiai patiko paskutinės šio video sekundės, nes kažkoks girtas snukis ant baltų šokinėjo, kurk toliau tuos filmukus ir gal po 10 metu jau filmų režisierius būsi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Jeo_Vega rašė:

Neblogas trumpas Vidosas, man tai labiausiai patiko paskutinės šio video sekundės, nes kažkoks girtas snukis ant baltų šokinėjo, kurk toliau tuos filmukus ir gal po 10 metu jau filmų režisierius būsi 

:DDDDD Ačiū zuiki, stengsiuos. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, jog tu vis kuri ir darai. Lauksiu dar vieno, kur sakei ilgai darai xDDDDD. Šiaip man asmeniškai jis patiko, koks skirtumas ar čia keletą kadrų sumėtyta, ar vienas pilnas kažkoks trumpas traileris, kaip pvz. Tiesiog jis padarė video, kuriame matosi serverio veikla. O už tai, kad Tu vis darai respect. Galėtų kažkur būt panaudotas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Minde_Boss rašė:

Smagu, jog tu vis kuri ir darai. Lauksiu dar vieno, kur sakei ilgai darai xDDDDD. Šiaip man asmeniškai jis patiko, koks skirtumas ar čia keletą kadrų sumėtyta, ar vienas pilnas kažkoks trumpas traileris, kaip pvz. Tiesiog jis padarė video, kuriame matosi serverio veikla. O už tai, kad Tu vis darai respect. Galėtų kažkur būt panaudotas. 

Oii, to dar ilgai nebus nes išvažiuoju tuojaus :D bet ir šitą ilgai dariau, na jei atmetus tą laiką, kaip kompas sugedęs buvo, gal ir ne taip ilgai. Tačiau nervų tai daug išliejau :D Ačiū 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Stengtasi, daryta, matosi laiko investuota. Šiaip viskas gražu pagal idėją, modai, derinai matosi vis tiek klipų išdėstymą. Žinau koks vėžys yra dirbt su sony vegas'u, bet man užkliuvo perėjimai ir kaip kažkas minėjo berots, kad vaizdas vietom būna ne smooth. Reikėtų daugiau su smooth camera pažaisti, tokį švarų kadrą paiimti, vietomis per daug judinai kamera ar per mažu kampu, bet šiaip dauguma kampų paiimti labai gražiai, susižiūrėjo skaniai, gal net pritrūkau laiko, dar norėjosi pasižiūrėt ir ilgiau. Gražu, ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grazus video, tik reiktu tos modus kaip nors sugrazinti.. nes dbr per tamsu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

čia iš tos serijos, kai pamatai ir sąlyginai išmoksti naują efektą ir nusprendi sukurti video vien dėl to. suprantu, kad kai kurie nori labai jau pagirt už darymą ir t.t., bet ne, ne ir dar kartą ne, tokio lygio klipas negali būti niekur kitur naudojamas apart pačio autoriaus sukurtos temos, nereikia tiek numušti oficialios kartelės.

 

On 2019-08-04 at 01:30, Jamal_Murray rašė:

Daug kadrų, daug filmavimo, daug galvojimo.

Mažai kadrų, mažai filmavimo, praktiškai jokio galvojimo, kadangi kadrai sumesti  į vieną krūvą. Dėl sony vegaso išsijunginėjimo - įprask ctrl + s paspaust po kažkiek judesių ir viskas, ne tiek prarasi.

 

pats video praktiškai be tikslo, prasmės, nes tiesiog skraidoma aplink tuščius objektus, jais niekas nepapasakojama. jeigu parsisiunti tą liepsnos efektą, nereiškia, kad jį turi naudoti milijoną kartų. panaudoji viename ar kitame perėjime, kartais pačiame kadre(retas atvejis, kai to prireikia), nes dabar tai visur išmėtyti be jokios prasmės. su tuo crop efektu, kur tampos pagal muziką, irgi perdegei. vietomis jų per daug, vietomis tų pritraukimų mažiau, nei pačioj dainoj, vietomis tiesiog labai gadina kadrą. kadrai neturi jokio tęstinumo, vienas į kairę, kitas į dešinę, kitas į dar kažkur - labai nemalonu akiai. smooth-camera skirta labiau tam, kad daryt cinematic kadrus, o ne bet kaip ir bet kur skraidyti. vadinasi, susigalvoji kaip nori objektą pavaizduoti ir tada gražiai, neskubėdamas jį vienu kampu parodai, o ne skraidai 360 laipsnių aplink. baisus kadrų karpymas - dažniausiai patarčiau kadrus pradėti jau su judesiu, vadinasi, kad nebūtų taip, jog kadras prasideda, tu dar stovi vietoj ir tik po sekundės pradedi judėti su smooth-camera. kituose atvejuose kadrą palieki tiesiog per ilgai(ypač vienas iš kadrų prie klanų garažo). nevykęs dainos pasirinkimas. nevykusios modifikacijos - absoliučiai per tamsu. tiek pradžia, tiek pabaiga per greita, pradėt ir užbaigt reiktų ramiau, o ne greitą cut'ą šaut(bent jau su tokia daina).

 

tingiu daugiau rašyt, užteks šiam kartui. sėkmės tobulėt.

 

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Aurimas_Ehmmett rašė:

čia iš tos serijos, kai pamatai ir sąlyginai išmoksti naują efektą ir nusprendi sukurti video vien dėl to. suprantu, kad kai kurie nori labai jau pagirt už darymą ir t.t., bet ne, ne ir dar kartą ne, tokio lygio klipas negali būti niekur kitur naudojamas apart pačio autoriaus sukurtos temos, nereikia tiek numušti oficialios kartelės.

 

Mažai kadrų, mažai filmavimo, praktiškai jokio galvojimo, kadangi kadrai sumesti  į vieną krūvą. Dėl sony vegaso išsijunginėjimo - įprask ctrl + s paspaust po kažkiek judesių ir viskas, ne tiek prarasi.

 

pats video praktiškai be tikslo, prasmės, nes tiesiog skraidoma aplink tuščius objektus, jais niekas nepapasakojama. jeigu parsisiunti tą liepsnos efektą, nereiškia, kad jį turi naudoti milijoną kartų. panaudoji viename ar kitame perėjime, kartais pačiame kadre(retas atvejis, kai to prireikia), nes dabar tai visur išmėtyti be jokios prasmės. su tuo crop efektu, kur tampos pagal muziką, irgi perdegei. vietomis jų per daug, vietomis tų pritraukimų mažiau, nei pačioj dainoj, vietomis tiesiog labai gadina kadrą. kadrai neturi jokio tęstinumo, vienas į kairę, kitas į dešinę, kitas į dar kažkur - labai nemalonu akiai. smooth-camera skirta labiau tam, kad daryt cinematic kadrus, o ne bet kaip ir bet kur skraidyti. vadinasi, susigalvoji kaip nori objektą pavaizduoti ir tada gražiai, neskubėdamas jį vienu kampu parodai, o ne skraidai 360 laipsnių aplink. baisus kadrų karpymas - dažniausiai patarčiau kadrus pradėti jau su judesiu, vadinasi, kad nebūtų taip, jog kadras prasideda, tu dar stovi vietoj ir tik po sekundės pradedi judėti su smooth-camera. kituose atvejuose kadrą palieki tiesiog per ilgai(ypač vienas iš kadrų prie klanų garažo). nevykęs dainos pasirinkimas. nevykusios modifikacijos - absoliučiai per tamsu. tiek pradžia, tiek pabaiga per greita, pradėt ir užbaigt reiktų ramiau, o ne greitą cut'ą šaut(bent jau su tokia daina).

 

tingiu daugiau rašyt, užteks šiam kartui. sėkmės tobulėt.

 

Iki čia perskaičiau, ir daugiau nebeskaičiau. Nes čia liepsnos efekto nėra :D Bet, ačiū tau. Neįsivaizduoju ką tu palaikei "Liepsnos efektu" nes čia yra tik tas sun modas, neprisimenu kaip jis vadinasi, bet juk čia ne sampo modas, o ne koks Sony Vegas efektas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Jamal_Murray rašė:

Iki čia perskaičiau, ir daugiau nebeskaičiau. Nes čia liepsnos efekto nėra :D Bet, ačiū tau. Neįsivaizduoju ką tu palaikei "Liepsnos efektu" nes čia yra tik tas sun modas, neprisimenu kaip jis vadinasi, bet juk čia ne sampo modas, o ne koks Sony Vegas efektas :D

flare overlay, kurį dedi layeriu aukščiau, nei tavo vaizdo medžiaga. sulietuvinus galima pavadinti liepsnos efektu. jog suprastum, apie ką kalbama, reikia skaityti ir toliau, o ne tik tai, ko nesupranti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Aurimas_Ehmmett rašė:

flare overlay, kurį dedi layeriu aukščiau, nei tavo vaizdo medžiaga. sulietuvinus galima pavadinti liepsnos efektu. jog suprastum, apie ką kalbama, reikia skaityti ir toliau, o ne tik tai, ko nesupranti.

Nieko panašaus čia nebuvo :D Perskaičiau. Pažiūrėk per naujo video :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Jamal_Murray rašė:

Nieko panašaus čia nebuvo :D Perskaičiau.

ai jo, ok, žiūrėjau ir pirmą video, bet ten lockinta tema, tai nebepakomentavau, tai čia liko komentaras. pastaba lieka ta pati.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Aurimas_Ehmmett rašė:

ai jo, ok, žiūrėjau ir pirmą video, bet ten lockinta tema, tai nebepakomentavau, tai čia liko komentaras. pastaba lieka ta pati.

Pirmas buvo tragedija, palyginus ką pramokęs esu iki šiol. Norėčiau padaryti kažkokį iš ties gerą video, bet tam reikia žmonių, įdėjų(kolkas neturiu tokių) ir susitvarkyt su modais kaip ir daugelis sakė, nežinau, aš kaip žaidžiu man yra žiauriai gerai, bet reikia nors brightnessą bandyti padidinti. Ačiū šiaip anyway tau. ❤️ 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...