Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Eimis_Vesaitis

Keleta įdėju serveriui

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Eimis_Vesaitis
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Keletas įdėju visam serveriui.
  • Kodėl tai yra naudinga?: Net nežinau tai turbūt pakeltu serverį į kita lygi.
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Aš manyčiau serveryje trūksta žaidėju pamenu laikus kai žaisdavo po šimta žmonių serveryje tai buvo tikrai smagiau nei dabar.
  • Advokatas - Advokatas tai toks darbas kuriam nereikėtu direktoriaus pakvietimo šis darbas būtų be direktoriaus pakvietimo, Jis galėtu ištraukti žaidėjus iš kalėjimo už tam tikrus pinigus.
  • FTB - FTB darbas būtų toks kaip dabartinis spec pajėgu darbas, bet tas spec pajėgu darbas manau niekam tikęs, FTB galėtu tirti zmogzudystes ir atimineti narkotikus, o spec pajegos daryti sturmus ar kazką tokio.
  • Narkotikai - Aš manau serveryje su narkotikais yra problema, kodėl serveryje negali būti tiek narkotiku kiek reliame gyvenime? Tokiu kaip LSD,Kokainas,Amfetaminas,Ecstazy? ir pns, Juk tada iškart daugiau prekybos narkotikais, ir teisesaugai ir nusikalstamom grupuotem būtų daugiau veiksmo taip? Ir dar padaryti atskirus narkotiku sandelius kekvienam narkotikui po visa san andreas ma[a
  • Nuoma - Apie automobiliu ir kitu transporto priemoniu nuoma, Dabar aš pavyzdziui išinuomoju automobili lv serveryje nuvaziuoju su juo į kokį kazino ir ji palieku kitas žaidėjas pamato ji ir jį pasijema o aš įšėjas automobilio nerandu o man jo reikia, todėl kodel negalima padaryti jog automobilio nuoma valandai kainuotu kokie du šimtai euru žaidimo valiuta ir jo niekas negalėtu paimti? tarkim kitam žaidėjui bandant į automobili isesti rodytu kad automobilis jau išnuomotas.
  • Dviraciai - Dabar ateja naujokai į serveri iškart bando nusipirkti automobilį serveryje kad turetu su kuo vazineji po serverį, tai kodėl nera tokio dalyko kad žaidėjai galėtu nusipirkti BMX ar mountain bike, dviracius? juk tai būtų zymiai lengviau naujokams atejusiems žaisti LV serveryje.

Kolkas tiek iškart atsiprašau už lietuviškas raides. :) Tikiuosi kaikas supras ir kaikam patiks.

  • Haha 1
  • Sutrikęs 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Narkai, nuoma, neblogos įdėjos, kurias galbūt įgyvendints, o FTB tikrai negrąžins kai tiek žaidėju, gali pamiršt apie šį darbą lv istorijoje bei dėl advokato, taipogi galima pamiršt, o dėl dviračių, kažkokia paleva

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Idėjų *

Geras pirmasis pasiūlymas: "serveryje trūksta žaidėjų". O šiaip tu žaidei ilgiau serveryje? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...