Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Montecarlo

Išrinktas Naujasis Medikų Direktorius !

Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png

 

Išrinktas Naujasis Medikų Direktorius !


GQRe57c.png

Sveiki! Taigi ilgai laukta medikų direktoriaus atranka jau pasiekė finišą. Atranka užtruko ganėtinai ilgiau nei tikėjausi, nes kandidatas atsisakė savo kandidatavimo ir teko išnaujo ieškoti antrojo kandidato ko pasekoje teko pratęsti atranką dar dviejom dienom. Galiu pasakyti, kad pildantys mane nustebino savo laiškais, buvo žmonių kurie rašė labai didelius laiškus, bet perskaičius matėsi, jog žmogus nėra motivuotas arba neturi to užsidegimo direktoriauti. Kaikurie laiškai buvo ganėtinai smulkūs, bet juose buvo visa reikalinga informacija ir viskas aiškiai išdėstyta. Abu kandidatai buvo stiprūs ir verti direktoriaus posto, bet galiu išrinkti tik vieną, todėl siūlyčiau antros vietos kandidatui išbandyti pavaduotojo postą.  Padiskutavus su kolega @Mister_Tedis buvo nuspręsta šiek tiek pakeisti analizės formą, todėl bus parodomos lentelės su visais dalyviais, ir parodoma kaip DPi vertina visus kriterijus.

GQRe57c.png

Visa informacija surinkta iš dalyvių yra laikoma tokioje lentelėje:
d640e07904eb485e929617c4bd77a67f.png

Tuomet yra supildoma turima informacija iš anketų, aktyvumų, forumo.

abaa295bd04b8afb278240a611f8fb00.png

Kekvieno dalyvio aktyvumas yra stebimas 

313eb1cb921cc1ac7b1084fd3d1e83da.png

 

GQRe57c.png

Išrinkus du kandidatus, vienas iš jų atsisakė kandidatavimo dėl asmeninių problemų ko pasekoje buvau priverstas pratęsti atranką. Radus dar vieną kandidatą buvo suderintas laikas kada būtų kandidatams patogu atlikti praktikas. Atlikus praktikas buvo sprendžiama, kas gi vertas to direktoriaus posto.

 

Domas_Hardwell - Buvai pirmasis mano nuomone vertas direktoriaus posto, buvai aktyvus ir pilnas motyvacijos. Tave stebint dažniausiai dirbdavai arba budėdavai tplv. Bendravimas tavo nebuvo iššišokantis, buvai ramus ir draugiškas. Nieko prieš tave neturėjau ir man patikai, laiškas tavo buvo švarus ir gražiai aprašytas, šiek tiek prisistatymo ir idėjų aprašymas man patiko. Nusprendus tave paskirti kandidatu ir susisiekus į skype aptarus praktiką, po dienos tu kandidatavimo atsisakei, todėl galiu palinkėti tau tik sėkmės ateities direktoriavimams.

 

 

Mister_Audi - tavo laiškas buvo nuostabus, viskas gražiai aprašyta. Nebuvo prirašytu bereikalingų žodžių ir nuo temos nukrypusių temų. Idėjos buvo įdomios ir tas mane sudomino pačia pirmą dieną kai tik užpildei laišką į atranką. Pradėjus dirbti firmoje, pasirodė tavo aktyvumas. Tu buvai vienas aktyviausių kandidatų ir tas patraukė mano akį. Kasdien dirbai ir stengeisi, bendravai su kolektyvu ir stengeisi dirbti su jais kartu. Pastoviai važiuodavai į /kursuzeistas. Eime prie praktikos.

Praktikos pradžioje susirinkome ir vykome į kaimelius, kaimeliuose radome žvirkelį kuriame teko lenktyniauti. Tuo tarpu kol vieni lenktyniavo, kiti tiesiog sedėjo ir netūrėjo ką veikti ko pasekoje darbuotojai nebuvo užimti darbais ar kokiomis nors užduotimis. Po lenktynių vykome į angarą ir žaidėme bulių kautynes, trugdė admin lėktuvai, kas norėjo taisėsi mašinas su komandom, (nors kandidatas neleido) bet nekreipė į tai dėmesio. Pabaigus bulių kautynių žaidimus gryžome į bazę ir vežėme vaistinėles. Kas man praktikoje nepatiko, kad nesupažindinai darbuotojų su darbo specifika, neparodei kaip vyksta /kursuzeistas gelbėjimas. Nesusitvarkei su kolektyvo nedrausmingu elgesiu, nesimatė, jog valdai kolektyvą. Praktiko užtruko apytiksliai 35 minutes.  Bendram vaizde matėsi, kad esi aktyvus, kad stengiesi ir nori pareigų. Pastoviai siekdavai, kad darbuotojai būtų linksmi ir nebūtų tylos TS3 medikų kanale. Gal praktikoje tau ir nepasisekė, bet visur kitur pasirodei puikiai.

 

 

Lukas_Smp - Pildei laišką kai atrankos laikas buvo pratęsiamas . Tavo laiškas nebuvo didžiausias, bet nebuvo ir mažiausias. Užpildęs laišką iškart susisiekei su manimi dėl priėmimo į darbą ir iškart kibai prie darbų. Vienu momentu tavo aktyvumas buvo aukščiausias iš kitų kandidatų ir tai man parodė, jog sugebėtum konkuruoti su lv serverio direktoriais dėl aktyvumo topų. Gal ir negalėjau tavęs stebėti visą savaitę (nes pildei tik pratęsus atranką) bet matėsi, kad stengeisi labai. Buvo viena problemėlė, kandidatas buvo karo tipo klano pavaduotojas, bet po praktikos kandidatas klano pareigų atsisakė. Kalbant apie praktiką.

Praktikos pradžioje susirinkome visi į bazę. Kandidatas liepė vešti vaistinėles į vairavimo mokyklą. Atlikus kandidato užduotį važiavome netoli auto/moto turgaus ir sustatėme darbinius "Ambulance" automobilius ratu, pasiemėm sraigtasparnį "Raindance" ir pakilus į orą darbuotojai tūrėjo nusileisti tam rate tarp "Ambulance" darbinių automobilių. Nusileidus ant žemės, sėdome į mašinas ir važiavome atgal į medikų bazę. Kandidatas liepė pasiimti vaistinėles ir vykti prie senosios medikų bazės. Nuvykus prie senosios medikų bazės, reikėjo pėstute eiti iki "Elektroninių prekių parduotuvės". Pirmas pasiekęs laimėtų užduotį. Pabaigus užduotį susirinkome vėl į bazę, atsisėdome į darbines transporto priemones "Ambulance" ir "Rancher" ir vykome į Everesto virūnę. Atvykus į viršūnę reikėjo atlikti užduotį. Užduotis buvo nusileisti viršūnės žėmyn per "rampą" ir padaryti kuo mažiau žalos darbiniam transportui. Mažiausiai žalos padaręs darbuotojas laimėjo užduotį. Važiavom į tplv budėti iškvietimus. Pavyko gauti keletą iškvietimų. Gryžus į bazę buvo mini klausimanija su dosniais prizais. Laikas buvo užpildytas, buvo išnaudota visas maksimalus laikas (1 valanda), darbuotojai buvo užimti užduotimis.

 

 

GQRe57c.png

Naujasis Medikų direktorius - Lukas_Smp

GQRe57c.png

»»» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos bus perleidžiamos antros vietos nugalėtojui.
»»» Nepatekusieji per 24 valandas gali kreiptis per Forumo žinučių gaviklį siekdami sužinoti savo nepatekimo priežastis.

  • Patinka 6
  • Naudinga! 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis! Sveikinu @Lukas_Smp su direktoriumi!

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni analizė,sveikinu naują drk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, Lukai, sėkmės tau pareigose, o Jackai, graži analizė. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu Nauja Mediku Direktoriu, sekmes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni analizė, sveikinu naująjį direktorių ir sėkmės darbuose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Grazi Analize. Sveikinu naujaji direktoriu. Sekmes pareiguose. Smagu kad Gali pamatyti nauju veidu direktoriaus poste ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu nauja direktoriu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puiki analizė, sveikinu naująjį Direktorių - Luką.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-08-13 at 19:46, Gintare_Jaliele rašė:

@Visvaldas_Haze Medikai nemire zie :D

Medikai mirė tada, kai aš palikau direktorių :) po to laiko nemačiau dar gero direktoriaus. Tikiuosi bent šitas nebekopijuos mano temų ;dd sėkmės bičiukui.

  • Patinka 2
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 28 minutes(-čių), Visvaldas_Haze rašė:

Medikai mirė tada, kai aš palikau direktorių :) po to laiko nemačiau dar gero direktoriaus. Tikiuosi bent šitas nebekopijuos mano temų ;dd sėkmės bičiukui.

Drįsčiau abėjoti dėl tavo pirmojo sakinio.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 41 minutes(-čių), Visvaldas_Haze rašė:

Medikai mirė tada, kai aš palikau direktorių :) po to laiko nemačiau dar gero direktoriaus. Tikiuosi bent šitas nebekopijuos mano temų ;dd sėkmės bičiukui.

Tu turbūt juokauji, nepasakyčiau, jog tu buvai jau labai geras direktorius, nes už tave tikrai buvo geresnių, norėčiau tau pasiūlyti taip savęs į viršų nekelti, nes seip, gėda už tave 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Tu turbūt juokauji, nepasakyčiau, jog tu buvai jau labai geras direktorius, nes už tave tikrai buvo geresnių, norėčiau tau pasiūlyti taip savęs į viršų nekelti, nes seip, gėda už tave 

Nu tai tu dar daug ko nežinai 🙂

  • Patinka 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Jeo_Vega rašė:

Tu turbūt juokauji, nepasakyčiau, jog tu buvai jau labai geras direktorius, nes už tave tikrai buvo geresnių, norėčiau tau pasiūlyti taip savęs į viršų nekelti, nes seip, gėda už tave 

uz visva nebuvo per 2019 geresnio, ka tu nusisneki :D

sveikinimai sitam diedui

analize turbut parasyciau tvarkingesne, negu sitas keturiasdesimtmetis 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 17 minutes(-čių), Kenny_Silver rašė:

uz visva nebuvo per 2019 geresnio, ka tu nusisneki :D

sveikinimai sitam diedui

analize turbut parasyciau tvarkingesne, negu sitas keturiasdesimtmetis 

Visų pirma jam nei 30 nėra, visų 2 koks tavo pisalas kiek kam metų? Ar vaikų namuose mandagumo nemokina? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Visvaldas_Haze rašė:

Medikai mirė tada, kai aš palikau direktorių :) po to laiko nemačiau dar gero direktoriaus. Tikiuosi bent šitas nebekopijuos mano temų ;dd sėkmės bičiukui.

Geresnio prikolo nesu mates. 30minuciu paskutini menesi vos prazaisdavai. Darbuotoju isviso turejai 20 kuriu 14 nebuvo on maziausiai 2 sav kaikurie ir menesi, o geriausia mediku firma. Nereikia kelti saves taip i virsu. 

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...