Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Marcelo_Fabela

Marcelo_Fabela Užblokavo Frank_Jabit

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Marcelo_Fabela
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Frank_Jabit (Arma_Info)
3. Užblokavimo priežastis?: Fps unlockas.
4. Papildomi komentarai: iki 192 fps sukile bv 0:03 sek. O paskui šaudytis pradėjo.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neslepsiu man šitas banned į kaškoki ššš užnesa arba as aklas :D nematau kur čia matai 193fps :DD 

o kai pora kaseciu suleidau kiek ziurejau 105fps max galeju buti FRAM LIMT ISIUNGES ESU o UNLOCK tikrai ntr gi ne pirma karta losiu ir žn kas unlockas negalimas + MANO FOTKEI MATOSI MAN 100fps   :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 minutes(-čių), Frank_Jabit rašė:

Neslepsiu man šitas banned į kaškoki ššš užnesa arba as aklas :D nematau kur čia matai 193fps :DD 

o kai pora kaseciu suleidau kiek ziurejau 105fps max galeju buti FRAM LIMT ISIUNGES ESU o UNLOCK tikrai ntr gi ne pirma karta losiu ir žn kas unlockas negalimas + MANO FOTKEI MATOSI MAN 100fps   :D

0:03 192 fps. Dabar tau klausimas: Fps unlockas leistinas? Ne. Per video ryškiai matosi kai sukyla ir virš šimto. Be fps unlocko nekyla virš 102 fps.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

nu jo jei tavo pc triperis tai jo xdd nesukyla,bet pas mane UNLOCK nera jeigu butu ismasinos islipes man ir butu buve tie 190fps bet kad man sukyla iki 102 tai vps p.x man iki 105kyla kartais 

FRAME LIMIT LEISTINAS? LEISTINAS TAI IR ISIUNGES AS JI KAZINAU JEI SUKYLA BET IR NUKRENTA TAS PATS GAL BUGAS GAL NE BET UNLOCK NTR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Frank_Jabit rašė:

nu jo jei tavo pc triperis tai jo xdd nesukyla,bet pas mane UNLOCK nera jeigu butu ismasinos islipes man ir butu buve tie 190fps bet kad man sukyla iki 102 tai vps p.x man iki 105kyla kartais 

FRAME LIMIT LEISTINAS? LEISTINAS TAI IR ISIUNGES AS JI KAZINAU JEI SUKYLA BET IR NUKRENTA TAS PATS GAL BUGAS GAL NE BET UNLOCK NTR

Visi mes puikiai žinom kad arma tu esi nečyteris:Ddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija nepriimta. Administratorius nebus baudžiamas.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...