Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Alcapone_Pablito

Alcapone_Pablito banned Marcelo_Fabela

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Alcapone_Pablito
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Marcelo_Fabela
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas.
4. Papildomi komentarai: Macros. Auto c-bug'as. Visuomet, ne kartais, o visuomet rodo, kad žaidėjas iššaunant kulką paspaudžia du kartus dešinį pelės mygtuką, taip yra dėl macros auto c-bug'o, tau Tosha kažkada senai esu siuntęs tą auto, ir su Tedziu esi testavęs, tad žinosi. Prie to pačio įrodymai dar didesni, kad auto c-bug'as nes animacijų nėra visiškai, garso nesigirdi, kaip šauna ir atrodo, kad kuomet išauna apkabą vos vieną kulką šauna, toks vaizdas, 0 animacijų.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

  • Patinka 3
  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu paprikolink dar senyzai. Dėl animacijų tai pingas 111 mždg. O dėl visa kita tai bšk blūdiji kibiras.

Da žinok ir ant space macrosas pizė matai koks spammas. Su tokia logika kai tavo toli nenueisi

GDM

 

LRJecLL.png

  • Naudinga! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 15 minutes(-čių), Lucy_Suarez rašė:

sakyciau ar ne panasiai saudai;D;D;D;D cia kad toshai lengviau apsisprest butu, nu nes kad sita makrosa naudoji tai cia garantas. 0:59 jo settingai

 

Ok numesiu ryt kaip gdm ta proga šaudau nes čia bbž ką įrodyt norit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Juokingiausia yra tai, kad tu bandai man įrodyti, kad šaudai švariai, nors suprasčiau su kokiu kitokiu auto šaudytum, o šaudai su macro kurį pats tu man buvai numetęs tai wtf? pas tave rimtai atmintis tokia slabna? Tie video ant parašų tavo kur kėlei, kad ir fb buvo pasidalinę Las-Venturas, juose taip pat su tuo pačiu macrosu droži. Tosha nemanau, kad ant tiek nesuprastų nieko, kad kiekvieną kulką kai išauni tu,  rodo grynai po du kartus dešinį pelės VISADA.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Lucy_Suarez rašė:

ka tu sutriau keli cia net ne tavo videkas, visiskai kitaip cbugina sitam videke :Dd:d:D:D: dar kitoks gta, pradzioj parasyk nicka ir pradek saudyt

Tai kieno tada video?:Dddd dbr jau lovoj guliu nesiruošiu čia kažką tau dar įrodinėt klounas, o gta tas pats tik timecycą persikėliau ir su obs filmuoju;D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Aš pakraupęs koks tu meduolis ...

Šiame video kuriame lv šaudai dmeri su macro -

nei karto A/D necbugini, visada į vieną pusę,

šiuose video -

visada A/D cbugini, ir net matosi, akivaizdžiai pažėjus mano video įkelta kur tu su čytais cbugini ir tuos video kur pats įkėliai, akivaizdūs skirtumai kur tu šaudai su auto ir čia be nieko, bet čia jau ir invalidukam aišku, kad čia ne tavo video, o ir šiaip nafik eit į glową pašaudyt be sampcac? :D

pz pz, nesuprantu iš ko tu čia išsivartyti bandai, kai prigautas esi lygioj vietoj.

  • Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo apeliacija priimta.

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...