Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jamal_Murray

Jamal_Murray (Forumo moderatorius)

Rekomenduoti pranešimai

logo.png

Jamal_Murray (Forumo moderatorius)
(2019/08/19)

 

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už (Nemokamo administratoriaus pareigą, Nuotraukų bei Vaizdo įrašų skiltį) tiek teigiamai, tiek neigiamai. Aš, pasiruošęs Jūsų išklausyti ir tobulėti!

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Gal čia kažkokia klaida? Kaip žmogus, kuris gavęs kritikos staiga puola putotis, dar sugebėjo gauti forumo moderatorių, jei net komunikuoti su žaidėjų mandagiai nesugeba? Dėl tavo atsakingumo gal tu ir atsakingai žiūri į pareigas ir tvarkingai bei tinkamai jas atlieki, tačiau tau labai reiktų stiprinti savo bendravimo pusę, neįsivaizduoju kaip jūs ten bendradarbiaujant su kolegom, jei tu taip pat reaguoji po kritikos ir su jais 

  • Patinka 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vilkaviškietis, viskas tuo ir pasakyta. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dažnai mala š**a,verkia ir pasikėlęs

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Witch_Bitch rašė:

Gal čia kažkokia klaida? Kaip žmogus, kuris gavęs kritikos staiga puola putotis, dar sugebėjo gauti forumo moderatorių, jei net komunikuoti su žaidėjų mandagiai nesugeba? Dėl tavo atsakingumo gal tu ir atsakingai žiūri į pareigas ir tvarkingai bei tinkamai jas atlieki, tačiau tau labai reiktų stiprinti savo bendravimo pusę, neįsivaizduoju kaip jūs ten bendradarbiaujant su kolegom, jei tu taip pat reaguoji po kritikos ir su jais 

Ok, ačiū. 

 

prieš 2 valandas(-ų), Alcapone_Pablito rašė:

Fainas žmogeliukas esi, evengu kartu padarom, sėkmės su pareigom, neapleisk ;)

Dėkui dėkui ❤️

prieš 1 valandą, Monte_Gangga rašė:

Vilkaviškietis, viskas tuo ir pasakyta. 

:D ačio

prieš 50 minutes(-čių), Ignas_Drifter rašė:

Dažnai mala š**a,verkia ir pasikėlęs

Kaip žmogus kuris nežaidžia serveryje, per mėnesį kartą ateidamas į forumą gali kažką sakyti? Bet, whatever, ačiū tau 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

VAIZDO ĮRAŠŲ SKILTIS??? fake spd, dabar ir fake video modas... Aš prieštarauju. not worthy šiai skilčiai

Kadangi esi šios skilties moderatorius, noriu, kad būtum (nu ir šiaip pagal idėją turėtum būti) klipukų kūrėjas, tai laukiu naujų IR gerų vaizdo įrašų ;) 

šiaip glhf, jeigu nesukuri gerų video, atiduodi savanoriškai man modą ok? ok

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip žaidėją pažystu tave apie 2sav tai tikrai esi nusipelnęs savo pareigų, darai eventus stengiesi, malonu pažinot žaidime žmogų kuris viską supranta! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 36 minutes(-čių), Aurimas_Ehmmett rašė:

VAIZDO ĮRAŠŲ SKILTIS??? fake spd, dabar ir fake video modas... Aš prieštarauju. not worthy šiai skilčiai

Kadangi esi šios skilties moderatorius, noriu, kad būtum (nu ir šiaip pagal idėją turėtum būti) klipukų kūrėjas, tai laukiu naujų IR gerų vaizdo įrašų ;) 

šiaip glhf, jeigu nesukuri gerų video, atiduodi savanoriškai man modą ok? ok

Nu ehmi sori, bet iki tavęs dar tolokai man šviečia :D Moku kurti, gan neblogai tačiau toli gražu nesu profesionalas. Kaip siūlė pareigas, nebuvo to dalyko, kad turėsiu kurti klipukus serveriui, bet manau tikrai jų bus, kaip atsiras idėjų. Neatiduodu modo 😛 Jei nepastebėjai po savais 2 paskutiniais video, kaip prašiau nuomonių jų prašiau būtent iš tavęs ❤️ 

 

prieš 35 minutes(-čių), James_Sparco rašė:

Kaip žaidėją pažystu tave apie 2sav tai tikrai esi nusipelnęs savo pareigų, darai eventus stengiesi, malonu pažinot žaidime žmogų kuris viską supranta! 

Ačiū tau ❤️ 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką žinau, kai dirbau pas tavi PD firmoj kažkoks keistas buvai, kai palikau drk palikai paslaugus, mandagus. Nū tai krc mldc esi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-08-19 at 14:17, Eimantas_Osteen rašė:

Nu ką žinau, kai dirbau pas tavi PD firmoj kažkoks keistas buvai, kai palikau drk palikai paslaugus, mandagus. Nū tai krc mldc esi :D

Ačiū nu

prieš 23 valandas(-ų), Silelis_Telikas rašė:

Nu matai kaip greitai prinert moka žmogus :D Naras :D ne ne šiaip mldc

Dekuy meileu ❤️

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...