Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Montecarlo

Naujasis Mechanikų Direktorius !

Rekomenduoti pranešimai

GgL6ZMn.png

 

Išrinktas naujasis Mechanikų direktorius !

MbCbtU1.png

Sveiki! Taigi, pradėkime nuo pradžios. Iškarto atsiprašau už sugaištą laiką atrankos - vėlavo kandidatai, poto man darbo reikalais pora dienų išsibraukė iš rinkimų. Buvo du kandidatai, bet kad ir kaip bebūtu gaila, vienas iš jų atsisakė savo kandidatavimo ir atsiemė savo pareiškimus į direktoriaus postą. Todėl liko tik vienintelis kandidatas ir mano akimis tinkamiausias būsimasis direktorius mechanikų firmai iš visų kitų. Na, eikime prie temos.

MbCbtU1.png

Mister_Audi - Tavo anketa buvo graži, idėjos ir planai buvo tvarkingai patalpinti. Tavo aktyvumas (kad ir kiek ilgai buvo žiūrima) buvo geriausias iš visų kandidatų ir buvai pasirinktas kandidatuoti praktikoje. Praktikos metu paaiškinai visiem dalyviam kokios yra komandos, kas yra mechanikų darbas ir davei kitokios informacijos reikalingos darbe.  Pats praktikos procesas tau nesisekė, bet tai buvo ne dėl tavo kaltės. Praktikos metu mačiau tavo norą ir stresą kai kažkas gadina praktiką, šaudo ir kitaip bando viską sugadinti. Bet tu nepasidavei ir vistiek bandei kažkaip apeiti kenkėjų atakas. Visos praktikos metu darėme būdėjimą, drag eventas ir lenktynės iki bazės. Mano nuomone - jei būtum daręs lenktynes iki bazės ne atbulom - o normaliai, būtų buvę įdomiau :D Bet va, tiek žmonių bandė tau sutrugdyti tapti direktorium, bet leisiu tau pasidžiaugti, įrodyti jiem jog esi vertas šio posto ir tiek pastangų nenuėjo veltui. Sveikinu tapus Mechanikų direktorium.

 

Ir štai Rinkimų lentelė.

33cd9107777be2017da6171b94cf5fa9.png

 

Naujasis Mechanikų Direktorius Mister_Audi ! 

  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naujaji Mechanikų direktorių analizė neblogą :)

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

 Sveikinu naujajį Mechanikų Direktorių ! Sėkmės atliekant pareigas!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu sveikinu :D

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu. Gaila, kad ne Lett'as anis mechanikas užkietėjęs

  • Ačiū! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu @Mister_Audi su direktoriumi. @Lett_Life, bet lyg ir žaisdavai? :? ar man tik pasivaideno, kad tplv matydavau. 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 40 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Sveikinu @Mister_Audi su direktoriumi. @Lett_Life, bet lyg ir žaisdavai? :? ar man tik pasivaideno, kad tplv matydavau. 

Nu žaisdavau, bet nž kaip čia yra :DD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai, kažkaip direktoriaus kėdėse vis nauji žmonės, puiku!

P.s. Svarbu Audi, o ne BMW..

  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naujaji Mechanikų direktorių!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinimai naujajam mechanikų firmos direktoriui. Manau, kad šis pasirinkimas pasiteisins su kaupu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu naująjį mechanikų firmos direktorių. Tikiuosi atliksi savo pareigas gerai. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...