Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jack_Montecarlo

[Atmesta]Jack_Montecarlo banned Last_Fight

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų slapyvardis: Jack_Montecarlo
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Last_Fight
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4. Papildomi komentarai: Macrosassss, ne pirmas kartassss.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

 

  • Naudinga! 1
  • Haha 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nežinau, testavau su elegy, bandžiau keisti gta, vis tiek tas pats. Elegy vienu metu mane filmavo, kai ir aš šaudžiau su klaviatūra, ne karta buvau įkėlęs kaip šaudau su klaviatūra, samp.cac, net ir su telefonu buvau nufilmavęs kaip mynkau C klavišą. Nežinau kame čia problema, bet kada galite patikrinti mano pc ir pamatysit, kad nėra nei vieno neleistino failo.  Nematau tikslo čytint, nes tada dingsta visas įdomumas lošt, stengiuos išsiaiškinti kame problema, bet niekaip nerandu. Tikiuosi @Max_Tosha priimsi teisingą sprendimą ir galbūt galėsi padėti rasti problemą, dėl kurios man rodo du klavišus vietoje vieno. 

štai video

 

 

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As neapsimesiu kvailu, siulyciau tau irgi tai pradeti daryti. Aciu. Laukiam sprendimo.

  • Naudinga! 1
  • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nuo kada kazkoks randomas zino kas yra ''macrosas'' tu man dabar paiiskink, kur tu cia matai makrosa butent numesk pavizdy kuri macrosa jisai cia nauduoja, nes cia ziuriu vapsie servas ispyzdejes ir free banina nors zinau jog Last_Fight'as vps nieko nenaudoja ir tu cia tiesiog pist prota bandai jog jis cytina nors vps nihuja.

Laukiu kol irodysi man kur jis ''macrosas''

 

  • Patinka 2
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...