Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 31 / 300

Versija: LV 7.3.4

Mister_Audi

Mechanikai | Analizė iš atrankos!

Rekomenduoti pranešimai

f3851b41ddf5c3fe25c58d2894fb04b8320.png

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Sveiki, taigi skelbiu analizę iš Mechanikų firmos atrankos! Iš tiesų, nesitikėjau, jog išvysiu, kai kurių žmonių anketas pildančias šioje temoje ir tokį didelį skaičių pildančiųju, 10, esu patenkintas šiuo skaičiu ir tai yra man paskatinimas dar labiau tobulinti firmą, jog ateityje dar daugiau pildytų žaidėjų į mūsų firmą! Visų pildančiųjų anketose įžvelgiau norą dirbti šioje firmoje, galbūt ir būsimų direktoriaus pavaduotojų? Gaila, kad ne visi pasiruošę dirbti šioje firmoje ir nepatekusiems noriu palinkėti įgauti patirties kitose firmose ir galbūt ateityje mėginti prasibrauti į Mechanikų gretas!

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Martyna_Boo esi viena iš žaidėjų, kurią dar net netapęs direktoriumi, sakiau, jog norėčiau tokios darbuotojos kaip tu. Kiek stebėjau tave iš anksčiau, puikiai sutari su žmonėmis, esi draugiška, aktyvi bei darbšti, kas manau svarbiausia ką gali turėti darbuotojas. Tavo anketa buvo visai nebloga, supranti, jog firmai reikalingas greitas reagavimas, draugiškumas, mandagus bendravimas ir jog svarbu yra turėti tvirtą kolektyvą, ko aš ir ieškau. Galbūt pasigedau šiek tiek konkretumo, padėti valdžiai, kaip padėti? Šiek tiek neaišku. Su paskutiniu klausimu susitvarkei puikiai, nes esi dirbusi šioje firmoje kaip ir sakei ir žinai, jog reikia pirma paiimti pinigus prieš aptarnaujant klientą. Sveikinu tapus mūsų firmos dalimi!

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Jamal_Murray užpildei atranka, bet susitikę prisiminėm, kad LV komandos nariai yra priimami be atrankų, tačiau vis tiek pakomentuosiu tavo anketą. Iš anketos suprantu, jog mūsų firma sudomino vien dėl didelių atnaujinimų. Taip pat nori išbandyti save naujoje srityje, bet į tai nieko blogo neįžvelgiu. Gal kiek nepatiko tavo atsakymas kai buvo klausta „Kuo būsite mums naudingi?“ tavo atsakymas šiek tiek sutrikdė, nes juk, jei paklaus tavęs darbdavys kuo gali būt mums naudingas, neatsakysi primkit, pamatysi. Paprastai yra siūlomi savo gebėjimai ir kuo gali būti naudingas firmoje, kitaip sakant sieki parduoti save firmai, kurioje nori dirbti, sudominti. Taip pat pasikabinai ant paskutinio klausimo, jog praneštum man, esant tokiam atvėjui. Iš dalies tu teisus, bet reikia pirma paiimti pinigus prieš aptarnaujant klientą. Bendrai paėmus anketa buvo visai gera, supranti, jog firmai reikalingas aktyvumas, išmanymas, bei greitas reagavimas taip pat nustebinai, jog renkiesi mūsų firmą. Sveikinu tapus mūsų firmos dalimi!

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Mister_Rokis Nors ir įžvelgi tai, jog mūsų firmoje yra svarbu efektyvumas ir mandagumas, kas yra gerai, tačiau anketa bendrai paėmus silpna. Atsakymai trumpi, trūksta išsiplėtimo, tavo atsakymuose nematau stabilumo daug dvejojimo, taip pat neatsakei į klausimą kuo gali būt mums naudingas. Taip pat pasimovei ant paskutinio klausimo „Kaip reaguojate, jei aptarnautas klientas nesumoka paslaugų?“  ir su tuo galbūt dar kartą įrodei, jog turi daug dvejojimo, reikėjo pasiskaityti, bent bendrąją informaciją apie mūsų firmą, kad turėti bendrą supratimą. Anketa silpna, siūlau bandyti kitur įgauti patirties ir ateityje bandyti vėl, jei bus noras.

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Ernestas_Kebabas Tavo anketa kaip ir Mister_Rokio yra manau trumpoka, trūksta argumentavimo. Kiek teko stebėti tave tavo aktyvumas yra nemažas t.y praleidi daug laiko serveryje, bet praleidi galbūt neteisingai, tačiau tai tik mano nuomonė. Kaip ir daugelis kandidatų pasimovei ant paskutinio atsakymo, tačiau tai yra atleistina, nes tie, kurie nedirbo firmoj, jie tai įvardino ir neatsakė. Bendrai paėmus, tavo anketa yra silpna, kaip ir sakiau trūksta argumentavimo, kas yra labai svarbu pildant tokias anketas. Siūlyčiau kitur išbandyti savęs ir ateityje bandyti vėl prisijungti prie mūsų, jei bus noras.

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Tomas_Dirt Tavo anketa trumpoka, tačiau aprašyta viskas tinkamai ir būtent tas, ką norėčiau pamatyti. Esi buvęs 3 kartus pavaduotojumi todėl puikiai supranti, jog svarbiausia yra aktyvūs darbuotojai ir kad serverio žaidėjai gautų paslaugas laiku ir kokybiškai. Taip pat buvai vienas iš pildančiųjų, kuris nepasimovė ant paskutiniojo klausimo apie kliento nesumokėtus pinigus, turbūt vien dėlto, jog esi dirbęs firmoje ir žinai kaip kas veikia. Bendrai paėmus, tavo anketa gana stipri, nors atsakymai ir trumpi, tačiau viskas argumentuota. Manau, kad tikrai mūsų firmai reikalingas toks darbuotas. Sveikinu tapus mūsų firmos dalimi!

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Ervinas_Martini Anketa tavo man patiko, parašyta ne per daugiausiai, bet viskas kaip ir į temą. Neskaitant paskutiniojo klausimo, ant kurio, kaip ir dauguma, pasikabinai, tačiau pirmas pasikabinai, iš tų darbuotojų, kurie teigė, jog dirbo šioje firmoje. Nesu matęs tavęs žaidime, galbūt prasilenkė mūsų laikas ar keliai, todėl negaliu vertinti apie aktyvumą, belieka pasitikėti tuo, ką rašai. Taip pat, teigimai vertinu tai, jog supranti, jog Mechanikų darbe reikalingas mandagumas, nes daug reikia dirbti su klientais, taip pat išskyrei darbštumą ir atsakingumą, kas manau tinka visiem darbam. Bendrai paėmus, gal šiek tiek norėjosi pilnesnių atsakymų, su argumentais, tačiau sudominai mane. Sveikinu tapus mūsų firmos dalimi!

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Airis_Space Tavo anketa trumpiausia iš visų, trūksta konkretumo, argumentavimo. Sieksi pareigų? Kokių? 2 rango? Pavaduotojo? Prižiūrėtojo? Visiškai neaišku. Kaip ir daugelis pildančiųjų pasimovei su paskutiniu klausimu. Vienintelį teigiama dalyką galiu įžvelgti tame, kad grįžęs po pertraukos spėju, kad būsi motyvuotas, nors ir imei ir pildei į pirmą pasitaikiusią atranką kaip sakei, taip pat supranti, jog mūsų firmoje yra labai svarbus draugiškumas. Grįžtant prie tai kas man dar nepatiko, tai neatsakei kuo mums gali būti naudingas, todėl nesu suinteresuotas tave priimti į mūsų firmą. Sėkmės kitą kartą!

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Matijas_Mad Tavo anketa silpna, trumpi klausimai, nematau argumentavimo, parašyta greitai ir atmestinai. Įžvelgiu gera tavoje anketoje tai, jog turi aiškius tikslus t.y pasiekti auksčiausia ranga bei susibendrauti su kolegomis. Vėl gi ant paskutinio klausimo ne tai, kad pasimovei, tačiau tavo atsakymas mane šokiravo: „sumokėk arba iškviesiu policija“ – nors ir klientas pasielgė netinkamai, tačiau norint apsisaugoti nuo to, reikia pirmiausia paimti pinigus už teikiamas paslaugas, o kalbant apie tavo šitą atsakymą, nemanau, jog galėtum būti mandagus su klientais, o jei ir galėtum, manau, jog greitai susinervuotum ir išsilietum ant kviečiančių žaidėjų, ypač naujokų, kurie daro viską lėtai. Sėkmės kitą kartą!

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Simas_Dev  Tavo anketą galėčiau priskirti prie geriausiai parašytų iš visų pildančiųjų. Viskas kaip ir gerai, neprirašyta daug ir nereikalingo, viskas ko reikia. Supranti kokios vertybės yra svarbiausios mūsų darbe, turi darbo patirties. Tik su paskutiniu klausimu pasimovei, nes reikia pirma paimti pinigus už atliekamas paslaugas, bet tai atleistina. Sveikinu tapus mūsų firmos dalimi!

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Jimmy_Apsolut Anketa trumpa, ko pasekoje trūksta atsakymų, argumentų. Malonu, jog rašai, kodėl būtent nori ateiti į mūsų darbą, tai įgauti populiarumo ir materialinės naudos ir tai nėra blogai, beveik visi einame į darbus, jog įgautume materialios naudos. Kiek supratau esi naujokas ir nori išbandyti visus darbus, tad tai parodo, jog nesiruoši būti mūsų firmos ilgalaikis darbuotojas. Gal ne visiškai supranti, kas mūsų darbui svarbiausia, mūsų darbas nėra tik valyti gatves nuo ne vietoj besimėtančių automobilių arba juos taisyti, mes padedame teisėsaugai, ginklų prekeiviams, tobulinam automobilius... Sėkmės kitą kartą!

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e737.png

Patekusieji susisiekite su manimi per 48 valandas žaidime arba parašykite forume į asmenine žinute, kad sutartume laiką, kada priiimsiu į darbą.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai šauni ir graži analizė, sveikinu visus patekusius, šaunuolis, direktoriau!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikinu, patekusiuos puiki analizė Mechanikų direktoriui, bei ačiū už progą prisijungti prie jūsų firmos.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži analizė,sveikinu naujus mechanikus!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Graži analizė!! Nustebinai, sveikinu naujuosius tepalinius!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šauni ir graži analizė, sveikinu su naujais darbuotojais ir sėkmės naujiems darbuotojams darbe.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...