Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 6 / 200

Versija: LV 7.7.6


Witch_Bitch

Geriausia skaityta knyga?

Rekomenduoti pranešimai

Ahoy. Pažiūrim kiek jūs čia apšvietę. Klausimas labai paprastas: kokia geriausia Jūsų skaityta knyga? Kodėl? Kas taip patiko? 

 

Ką rekomenduoju aš? 

Kalbant apie autorius, tai man įstrigo Jean Paul Sartre, Remarko, Rūta Šepetys, Alfred Adler knygos. Esu šių autorių perskaičiusi ne vieną ir ne dvi knygas, todėl lengviau rašyti autoriais nei atskirai knygomis.

O kalbant apie knygas, rekomenduočiau paskaityti Eckhart Tolle knygą Naujoji žemė. Super knyga, nes leidžia pažvelgti į dalykus iš kitos pusės, labai daug gerų minčių sudėta. 

Glynn Harrison Didysis ego, knygoje  autorius atskleidžia kaip dabartinėje visuomenėje vis dažniau tampama narcizais, žmonės ima puikuotis ir kaip vakarai ir jų mokymąsi prisidėjo prie savo EGO aukštinimo. Daug įdomių faktų, iš dalies pasmerkiamas ir tas kartojimas sau koks nuostabus esi ir besaikis pasitikėjimas savimi. 

Man dar patiko Dostojevskio Nusikaltimas ir bausmė. Bet tikrai nesiplėsiu, čia labiau "skonio" reikalas kaip ir su Jean Paul Sartre knygomis "Šleikštulys" ar "Siena". 

Dar galėčiau parekomenduoti Claudio Mino Menas būti. Knygoje labai analizuojama asmens raida, kaip įvairūs pokyčiai ir aplinka formuoja asmenybę, akcentuojama ir vertybės: kurios mums tik primestas visuomenės, o kurios tikros, labai siūlau paskaityti, galbūt padės jums susiprasti kai kuriuose pasirinkimuose. Daugiau apie raidą ir Alfred Adler knygose kalbama. Adler knygos lengviau skaitosi, tai galit pradėti ir nuo jų. 

Papildau dar knygų sąrašą. Kas be ko rekomenduoju visas 3 knygas, ypač: Norman Doidge "Save keičiančios smegenys". Labai praplečia žinias apie mūsų sugebėjimus, paneigia daug mitų bei teigia, kad mūsų smegenys gali prisitaikyti prie bet ko, t.y yra plastiškos. Dar labai siūlau perskaityti "5 meilės kalbos" bei "12 gyvenimo taisyklių". Čia labiau apie santykius kalbama. Na ir "Faktų galia " kuri taip pat pakeis mąstymą bei požiūrį į daugybę dalykų, ypač į tai, kas vyksta pasaulyje, kaip tam tikri įsitikinimai yra visuomenės iškreipti ir kaip mes leidžiamės manipuliuojami faktais. 

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Helen Keller istorija. Knyga paremta tikrais faktais apie kurčia ir akla mergaite. Skaičiau vien dėl to, nes paremta tikrais faktais, o ne kokia grožinė literatūra.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ket knygute, daug paveiksliuku

  • Naudinga! 1
  • Haha 8
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 9 minutes(-čių), Simonas_Brother rašė:

Helen Keller istorija. Knyga paremta tikrais faktais apie kurčia ir akla mergaite. Skaičiau vien dėl to, nes paremta tikrais faktais, o ne kokia grožinė literatūra.

O kas parekomendavo tau šitą knygą? Ar pats susiradai? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Edvino Kalėdos „Auksaviriai“ pirma ir antra dalys ,nes rašo apie 1990 kaip buvo reketuojami verslai ir buvo verdamas auksas iš paprastų detalių

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Witch_Bitch rašė:

O kas parekomendavo tau šitą knygą? Ar pats susiradai? 

Kažkaip pats savaime nebe pamenu jau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Yuval Noah Harari Sapiens - dabar baiginėju skaityti. viena įdomiausių knygų, kurią esu skaitęs, tik gaila, sunkiau nei įprastai skaitos, nes labai daug informacijos, sąvokų ir t.t.

 

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 57 minutes(-čių), Aurimas_Ehmmett rašė:

Yuval Noah Harari Sapiens - dabar baiginėju skaityti. viena įdomiausių knygų, kurią esu skaitęs, tik gaila, sunkiau nei įprastai skaitos, nes labai daug informacijos, sąvokų ir t.t.

 

O Homo Deus. glausta rytojaus istorija esi skaitęs? 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Antonio_Collins rašė:

Edvino Kalėdos „Auksaviriai“ pirma ir antra dalys ,nes rašo apie 1990 kaip buvo reketuojami verslai ir buvo verdamas auksas iš paprastų detalių

Gal pačiam teko tais metais tai patirti? Ar dar nebuvai gimęs? 😀

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klausiu dėl to, nes žmonės paprastai skaito tokias knygas todėl, nes patys išgyveno tą laikotarpį. Na arba tiesiog domisi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 valandas(-ų), Jack_Montecarlo rašė:

Ket knygute, daug paveiksliuku

jo as irgi nesenai pradejau ket knygute skaityt tikiuos bus isimintiniausia is visu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Shift_Arunce rašė:

Goldingo ligu,Musių valdovas,achuėna knyga

Kuo taip musių valdovas patiko? Man mokyklos laikais ji kaip tik buvo labai neįdomi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nemėgstu knygu, o tos kur ten pradinėse ar mokykloj skaičiau tai labai mažai. Va pradžioj vasaros perskaičiau. Aš stebuklas jūs nepastebėjote? Tai ir idomiausia manau buvo. Nes vienintele kuri nuo pirmų puslapių užkabino, o dar kai visa knyga apie Žalgirį didesnė motyvacija sužinoti, tai ko dar nežinojau. 

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 22 minutes(-čių), Super_Mario rašė:

Nemėgstu knygu, o tos kur ten pradinėse ar mokykloj skaičiau tai labai mažai. Va pradžioj vasaros perskaičiau. Aš stebuklas jūs nepastebėjote? Tai ir idomiausia manau buvo. Nes vienintele kuri nuo pirmų puslapių užkabino, o dar kai visa knyga apie Žalgirį didesnė motyvacija sužinoti, tai ko dar nežinojau. 

O pavyzdžiui Remarko knygos? Visos apie karą ir gyvenimą po jo. Yra ir lietuvių autoriaus knyga - Zigmo Stankaus "Kaip tampama albinosas". 

Nes nemažai vaikinų pažįstu, kuriems tokios knygos įdomios ir patinka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Saltukas_Neužblokuosi rašė:

Net neskaičiau tos ket knygutės, ez sprendžiu ketus. 

o tai kaip su zenklais ka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Self-development knygos. bet abejoju ar čia apsimoka kažką rekomenduot, kadangi čia ne ta vieta kur reiktų klausti tokių klausimų... 

 

-  Dale Carnegie "How to win friends and influence people" - rekomenduoju ne tik perskaityti, bet ir padaryti tai, kas joje rašoma :)

- Viktor E. Frankl "Men searching for meaning" - šiaip geras skaitalas, patiko man

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Domas_Bartkus rašė:

Self-development knygos. bet abejoju ar čia apsimoka kažką rekomenduot, kadangi čia ne ta vieta kur reiktų klausti tokių klausimų... 

 

-  Dale Carnegie "How to win friends and influence people" - rekomenduoju ne tik perskaityti, bet ir padaryti tai, kas joje rašoma :)

- Viktor E. Frankl "Men searching for meaning" - šiaip geras skaitalas, patiko man

Vieta gal ir ne ta, bet skaitančių vistiek yra. 

O tokios knygos tave šiaip motyvuoja kažką daryti kitaip? 

 

prieš 7 valandas(-ų), Eimis_Toshiba rašė:

sjp tai nevykelio dienorasciai ten kazkuria skaiciau ziaurei zbs idomus ywykei

Tai spėju, kad apie savo gyvenimą skaitei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Salomėja Neris, žalčių karalienė, daug gyvačių toj knygoj tqi patika

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 valandas(-ų), Witch_Bitch rašė:

Vieta gal ir ne ta, bet skaitančių vistiek yra. 

O tokios knygos tave šiaip motyvuoja kažką daryti kitaip? 

 

Tai spėju, kad apie savo gyvenimą skaitei

Kai dirbi pardavimų srityje, tai, kas parašyta toje knygoje ypač padėjo. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

7min po vidurnakčio ar kažkas panašaus.Ten kąžinau gal patiko,kad truputi buvo kažkiek intriga kai 1x skaičiau kas toliau bus

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...