Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 300

Versija: LV 7.3.9

Jack_Montecarlo

Direktorių paskyrimas be oficialios atrankos.

Rekomenduoti pranešimai

PeMcBN4.jpg

aSNNM.png

Sveiki ! Pasitarus su serverio žaidėjais buvo pasiektas sprendimas išbandyti naujus būdus  darbų direktoriam rinkti.
Šioje temoje bus paaiškinta kaip vyks šis procesas, bei bus talpinami direktorių paskyrimai ir jų priežastys.

31TKbpQ.png

 

Galimi variantai naujam direktoriui išrinkti:

 1. Palikdamas pareigas direktorius rekomenduoja savo pavaduotoją arba darbuotoją kurie jo nuomone yra tinkami direktoriavimui. (Darbuotojas/Prižiūrėtojas/Pavaduotojas)
 2. Jeigu senasis direktorius paliko/buvo nušalintas nuo savo pareigų, naujas direktorius yra renkamas iš dirbusių ar likusių darbuotojų. Peržiūrimos visos buvusio direktoriaus temos, nagrinėjant darbuotojų veiklą (įvairios misijos/algų pildymo sistema/rangų sistema/aktyvumas serveryje/„TeamSpeak“ programoje ir kt.

 

Jei direktoriaus nepavyksta išrinkti iš 1-2 variantų, tuomet direktorius gali būti renkamas šiais būdais:

 1. Jei darbe kuriame direktorius atsisakė savo pareigų nėra pakankamo kolektyvo skaičiaus, tuomet gali būti renkamas naujas kolektyvas ir stebimas/renkamas kandidatas iš naujų darbuotojų.
 2. Direktorius renkamas įprastu būdu forumo atrankose. 

 

31TKbpQ.png

Šioje temoje bus talpinami žaidėjų paskyrimai ir jų priežastys naudojant šia metodika.

 

 

Einant laikui variantai bus koreguojami/papildomi.
©
James_Makar ir Einaras_Bmw

 • Patinka 6
 • Naudinga! 2
 • Ačiū! 1
 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

lzcZ2fN.png

 

Sveiki visi.

Taigi, manau reikės čia rašyti apie išrinkta Policijos direktorių kadangi pildė tik du asmenys. Tikėjausi daugiau norinčiu į direktoriaus postą, bet kaip matosi, kad nevisi norėjo. Na, šiuo metu į direktoriaus pareigas pildė du žaidėjai, t.y. Turbo_Max ir Andres_Castillo. Pasižiūrėjęs jų anketas realiai nei vienas iš abiejų neprirašė daug, nemėtė nesamoningų idėjų ar nepildė bereikalingų sakinių kad tik palaikyti žodžių skaičių. Svarbiausia, kad abu parašė būtiniausius dalykus anketoje ko ir tikėjausi. Einant pratęstam atrankos laikui susidariau nuomonę, kad vistiek iki atrankos pabaigos niekas daugiau neužpildys (nuojauta pasitvirtino), todėl pradėjau tikrinti kandidatus įpūsėjus atrankos terminui. Kandidatas Andres_Castillo taip ir neįsidarbino į policijos departamentą o kandidatas Turbo_Max visą šį laiką pradirbo šiam darbe. Stebint abu kandidatus, pastebėjau kad Turbo_Max aktyvumas yra 300-500 minučių per dieną kas yra labai gerai, ko negaliu pasakyti apie konkurentą. Stengiausi stebėti ir ieškoti pliusų apie kandidatą Andres_Castillo, pradėjau su juo daugiau bendrauti, pastebėti kaip jis sutaria su aplinkiniais. BET nespėjus to patikrinti (kur kandidatas šiuo metu dirba) gavo baną už neleistinų programų naudojimą kas yra draudžiama. Taip, suprantu, kad kandidatas Turbo_Max pardavinėdavo narkotikų krepšius, bet šiuo metu atrankoje jis buvo geresnis nei konkurentas, o darbo kolektyve nebuvo iš ko rinktis. Todėl priėjau prie sprendimo duoti Turbo_Max direktoriaus postą. Turbo_Max turi daug patirties valdžioje, jis nepirmą kartą buvęs teisėsaugos srityje kas tik ir padidina mano apsisprendima ties kandidatu Turbo_Max. Todėl sveikinu tapus Policijos Departamento direktoriumi. Nenuvilk manęs. 

 • Patinka 2
 • Haha 3
 • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

xLpDfTv.png

OiicqI5.png

Sveikučiai.
Atsisakius buvusiam taksi direktoriui (Tony_Cocain) nusprendžiau išbandyti šį būdą ir paskirti direktoriu be oficialios atrankos. Iš pat pradžiu bandžiau susisiekti su buvusiu direktoriu per skype ir paklausti ką jis rekomenduotu iš savo kolektyvo, bet atsakymo taip ir nesulaukiau.

Atvykęs į taksi kolektyvo gretas paklausinėjau darbuotojų ar jie kažka rekomenduoja, ar turi nuomonių ir pasiūlymų. Pasiūlymai buvo Visma_Wtf ir Arnas_Toreto. Pradėjau skirti dėmesį į šiuos, potencialius kandidatus. Visma_Wtf yra aktyvesnis (200-500 min), bet pagal  darbuotojų atsiliepimus supratau, kad kažkaip nepasitiki labai juo ko pasekoje paprašiau darbuotojų iki vakaro apmastyti bendrai ir nuspręsti galutinį atsakymą.

Arno_Toreto gal ir mažesnis aktyvumas, bet labai didelė darbo patirtis (60k+ exp) pasidomėjus iš kur toks didelis exp kiekis, paaiškėjo kad darbuotojas taksi darbe dirba jau apie metus, kas mane nustebino. Iš Visma_Wtf nesulaukiau didelio noro į pareigas, kandidatą baidė direktoriavimas vien dėl to, kad sugedęs mikrofonas. Iš bendravimo matėsi, kad nėra apsisprendęs kol galiausi apsigalvojo ir nusprendė, kad direktoriaus pareigų nebenori.

Bendram vaizde kiek darbuotojų klausiau kokio direktoriaus jie nori, jie pasirinko Arna_Toreto - kadangi, tai yra darbuotojai svarbiausi šiuo metu, jiems yra renkamas direktorius su kuriuo jiems tektu dirbti ir sutarti, todėl man darbuotojų buvo svarbiausia nuomonė. Pasidomėjus apie taxi temas, taškų sistemoje Arnas_Toreto turėjo daugiausiai taškų surinkęs, papeikimų/pagyrimų temoje radau apie Arną tik pagyrimą, ko pasekoje Arnui_Torero tik pridėjo papildomą pliusą link direktoriaus posto. Pamačius, kad abu kandidatai yra ganėtinai stiprūs, gavau pasiūlymą padaryti viešus debatus teamspeak platformoje dėl direktoriaus posto, pasitarus su Visma_Wtf kandidatas atsisakė dėl asmeninių priežasčių.

Padiskutavus su Visma_Wtf dėl mikrofono problemų ir galimų problemų sprendimo (Nemanau, kad mikrofonas yra problema direktoriavimui) jis atsisakė kandidatavimo į direktoriaus postą, todėl galiu tik paskirti nauja direktoriu Arnas_Toreto.

ccbAdJN.png

Arnas_Torero

 • Didelė patirtis darbe. (60k+)
 • Aktyvus (150-350 min)
 • Darbuotojų pasirinkimas (didžioji dalis)
 • Komandos nariu rekomendacija
 • Pagyrimas forume
 • Papeikimų neturi

 

Visma_Wtf

 • Didelis aktyvumas (185-524 min)
 • Patirtis darbe (7k+)
 • Vieno darbuotojo pasirinkimas
 • Vieno komandos nario rekomendacija.

 

Kandidatų informacija:
1eb2bfa809737d98b83a6d1b0e6626a9.png

 

Naujasis Taksi direktorius - Arnas_Toreto

31TKbpQ.png

 

»» Direktoriui neišbuvus 14 kalendorinių dienų, pareigos bus perleidžiamos antros vietos nugalėtojui.
»»» Nepatekusieji per 24 valandas gali kreiptis per Forumo žinučių gaviklį siekdami sužinoti savo nepatekimo priežastis.

 •  
 • Patinka 4
 • Naudinga! 3
 • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

C7aXgeq.png

whJwdP1.png

Sveiki! Nušalinus buvusį direktorių Antonio_Collins už jo neaktyvumą iškart pradėjau ieškoti naujojo direktoriaus į medikų direktoriaus poziciją. Buvo įdarbinta nemažai darbuotojų (kadangi senieji buvo apsoliučiai neaktyvus). Įdarbinti darbuotojai dirbo ir matėsi iš jų noras, bet vieni stengėsi labiau už kitus. Kaip buvo pastebėta, norintys kandidatuoti ir bandyti į direktoriaus poziciją buvo gal pagrinde du, nes kiti kaip ir norėjo, bet nesimatė pakankamai motyvacijos. Davus keletai dienų darbuotojai įsiprast į firmos vėžias, išryškėjo du kandidatai kuriuos pradėjau detaliau stebėti, tai buvo Aurimas_Bosas ir Louis_Morello. Abu buvo aktyvūs ganėtinai ir pažangūs savo darbo kokybėje, bet vis dėlto pasimatė kartas nuo karto tam tikri išryškėjimai, kad Aurimas deda didesnes pastangas. Iniciatyvos rodymas per vipų pranešimus apie medikų darbą irgi pridėjo savotiška pliusa Aurimo pusei ir pasidomėjus apie abu, pasirodo kad neivienas neturi nusiskundimų nei papeikimuose nei kituose šaltiniuose medikų duomenyse.
 

whJwdP1.png

Aurimas_Bosas:
Didelis darbo patirties skaičius (35.882 exp)
Stiprus aktyvumas (90-210 min)
Patirtis valdžios postuose
Geri atsiliepimai forume      

  

Louis_Morello:
Labai stiprus aktyvumas (300-500 min)
Mažas darbo patirties skaičius (2627 exp)
Maža patirtis valdžios postuose
Geri atsiliepimai forume86001f798d782f572a27948af9dbcc11.png
whJwdP1.png

Ilgai pagalvojus, patrauklesnis variantas yra imti Aurimą, nes kandidatas turi nemažai medikų darbo patirties ir žino kokia tai yra specifika, bet kartu ir norisi paskirti naują patirties neturinti žmogų. Apie abu kandidatus nėra nei papeikimų, nei neaktyvumų. Ir šiuo metu aš linkstu į Aurimo puse, kadangi žaidėjas turi tame patirties, bet norėčiau pasiūlyti būsimam direktoriui pasiimt į pavaduotojo pareigas antrąją vietą užimusiam kandidatui, nes abu tikrai gerai pasirodėte. Bet apsispręndžiau, tikiuosi nenuvils manęs naujasis direktorius.

 

Naujasis Medikų direktorius - Aurimas_Bosas

 

 • Naudinga! 3
 • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O90kZEn.png

JbkdfxN.png

Sveikučiai. Atsisakius pareigų buvusiam direktoriui @Arminas_Elegy atėjo laikas ieškoti naujo valdžios atstovo spec. pajėgom valdyti. Paskelbus, kad atranka bus neoficiali ir direktorius bus ieškomas iš kolektyvo sąrašo - visi iškart tapo labai aktyvūs :D 

Leidus kolektyvui įsivažiuoti keletai dienų su šiuo sprendimu, pradėjau stebėti aktyvumus ir atsiliepimus. Ką galiu pasakyti pasiteiravus kitų darbuotojų nuomonių, visi vieningai nusprendė tik vieną žaidėją paskirt į pareigas. Paklausus šiuo metu firmą prižiūrinčio asmens @Mode_Wtf apie šį asmenį, Mode atsakė kad kandidatas dirba atsakingai, yra motyvuotas ir imasi iniciatyvos. Kandidatas yra aktyvus ir tikrai stengiasi pasiekti to. Iš pradžių savęs paklausiau, kodėl išėjus iš klanų, turint gera kolektyvą ir veiklos - nusprendė keltis į teisėsaugą? Gal nori padaryti tvarką ir balansą tarp teisėsaugos ir klanų? Manau jau daugeliui ir taip yra aišku apie ką aš kalbu. t.y. žaidėjas pasivadinęs Last_Fight.

Kandidatas papeikimų stebėjimo metu nesulaukė, visą laiką buvo aktyvus (+- 350 min) ir užsiiminėjo veiklomis nors buvo tik paprastas darbuotojas

JbkdfxN.png

Buvęs direktorius paklausius apie jo siūlomus kandidatus - nepasiūlė nieko. Buvusi pavaduotoja parekomendavo esama šiuo metu Spec. Pajėgas prižiūrinti asmenį Mode_Wtf bet šis atsisakė kandidatuoti.

Asmeniškai daugiau kaip ir niekas nieko nerekomendavo kolektyve, ai, pamiršau. @Dangis_Nepramušinėk parekomendavo save į pareigas, bet tik jis vienas. :D

 

JbkdfxN.png

Naujasis Spec. Pajėgų direktorius - Last_Fight.

JbkdfxN.png

 

 

O čia šuniukas - baikeris.
Va čia

 • Patinka 6
 • Naudinga! 2
 • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

B4gM9kg.png

aT2mWpQ.png

Helou, fainuoliai!

augelio paklausus, susidarė nuomonė, kad žaidėjai nenori matyti didelių analizių, todėl kartas nuo karto rašysiu minimaliai.

Atėjus laikui, pagaliau išrinkau naują Ginklų Prekeivių direktorių. Aišku, buvo ir antras kandidatas. 

Abu šie asmenys buvo aktyviausi iš viso kolektyvo (vienas už kita šiek tiek aktyvesnis), stengėsi, dirbo, dalyvavo veiksmuose, kvietė žaidėjus į darbą ir aplamai ėmėsi iniciatyvos. Antrasis kandidatas irgi stengėsi, bet jis nerodė tokios iniciatyvos, žmogui tai buvo svarbi galimybė patekti į direktoriaus postą, bet ką galiu pasakyti - šiek tiek persistengė.

aT2mWpQ.png

Asmeniškai aš, stebėdamas šiuos du žaidėjus įžvelgiau juose daug ko bendro - abu mėgo bendrauti, dažnai juos rasdavau ginklų siuntose, mėgsta veiksmą.

Tuometinis kolektyvas rekomendavo trečia asmenį į kandidatus, bet jis manęs nesudomino - nekeliavo į ginklų siuntas, pykdavo kai gaudavosi kas nors ne pagal planą, veiksmuose nedalyvaudavo ir jų netoleruodavo. 

Šie du asmenys (kandidatai) yra Rico_Gonzales ir Edas_Bmw .

Edas_Bmw netūrėjo didelio aktyvumo (maždaug 100 -150 min) ir nerodė didelio įnašo firmos naudai. Taip, kandidatas su didele patirtimi ir reputacija, bet to nepakanka mano akimis.

Rico_Gonzales aktyvumas yra smarkiai didesnis (220 - 530 min) žaidėjas nuolat stengėsi visur dalyvauti, nors ir nesisekdavo kartas nuo karto, bet rodė iniciatyvą ir skleidė pozityvą tarp savo kolegų.

Abu kandidatai nesulaukė nusiskundimų iš kolegų ar kitų serverio žaidėjų, abu negavo banų ir kitokių bausmių už nusižengimus serverio mastu. 

 

c235ce9342d7bb77fc980def8cfc48e1.pngcde76f8ed428e893675bba93cfc90087.png

aT2mWpQ.png

Šiuo metu apsispręndžiau surizikuoti ir suteikti galimybę naujesniam veidui duoti pasireikšti su naujom idėjom ir motyvacija. Norėčiau, kad būsimasis direktorius nenuviltu manęs. Taip, Edas_Bmw kiek žinau yra karo tipo klano vadovas ir žino kas yra veiksmas, bet noriu, kad nauji veidai bandytu koptis į tas vėžias kurias mina jau daugelis senų žaidėjų. 

Siūlyčiau antrosios vietos kandidatui prisijungti į pavaduotojo pareigas ir padėti naujesniam įsivažiuoti ir einant laikui persileisti pareigas į direktoriaus postą, bet čia jau bus jų pačių iniciatyva. 

Noriu priminti, kad naujasis direktorius neišbuvęs 14 dienų pareigose - direktoriaus pareigas tada gaus antrosios vietos kandidatas. 

aT2mWpQ.png

Naujasis Ginklų Prekeivių direktorius - Rico_Gonzales ! Sveikinimai !

aT2mWpQ.png

Patiko? 👍

 •  
 • Patinka 1
 • Naudinga! 1
 • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

lzcZ2fN.png

j5kaX6i.png

Tiesiai šviesiai. Sveiki ! 

Tai va.. Šiandien apsiklausinėjus žaidėjų, komandos narių supratau, kad rašyti daug žodžių analizėje yra laiko švaistymas. Vieni kitus pažystame ir žinome kokie žaidėjai serveryje žaidžia. 95 proc. paklaustų žaidėjų atsakė, kad analizių net neskaito (patikrina kas gavo direktorių ir viskas). Todėl šiuo metu paekspermentuosiu parašydamas nedideles analizes. 

Amm.. Nebus antro kandidato, nes pastaruoju metu aktyviausias, labiausiai besistengiantis ir daug noro rodantis žaidėjas yra Dede_Osva.

Šis kandidatas buvo rekomenduotas darbo kolegų, komandos narių, šiuo metu prižiūrinčio firmos nario Mode_Wtf. Žaidėjo aktyvumas yra maždaug apie 200-400 minučių per dieną, ir asmuo labai nori šio posto, kodėl jam nedavus progos išbandyti. Gal jam tai pasiseks ir ras kabliuką žaidime. 

j5kaX6i.png

 

Naujasis PD direktorius - Dede_Osva. Fsio.

Jei daugeliui nepatiks mažos analizės, galėsiu sugrįžti prie didesnių analizių rašymo. 

 • Patinka 6
 • Naudinga! 2
 • Ačiū! 1
 • Haha 1
 • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

O90kZEn.png

4t3HY6f.png

Dar kartą, sveiki !

Kaip ir visi supratote, kad jau pats laikas duoti spec. pajėgų direktoriaus pareigas tam žaidėjui kuris jų nusipelnė, kad galiu aš pats sedėt tam poste? 

Manau visiem suprantama kurie yra kandidatai. Iš pradžių buvo 3 (wolfas, Porn'as ir Dangis) bet Kolektyvo balsavimu Dangis iškrito pirmasis, liko šie du žaidėjai.

Visų pradžioje pasakysiu, kad už šį žaidėją savo balsą atidavė komandos nariai, Invis ir didžioji dalis kolektyvo narių. Buvo sukurtas net balsavimas per kurį būtų lengviau pamatyti už kurį kandidatą labiau balsuoja žaidėjai, bet pusiausvyra buvo labai maža, kad net dar labiau pasunkino man apsispręsti kam duoti postą. P.s. abudu kandidatai yra smarkiai aktyvūs ir stengiasi su veiksmais, vakar surinko 22 aktyvius darbuotojus prisijungusius vienu metu ko jau nebuvo senai, pagirtiną ! Gerai, neviniojam į vatą. (Man iki šiol keista rašyti tokias trumpas "analizes".

f63336007cf0ed78aaa685a2cb82f1ee.png

 

Labai sudėtingi buvo šie rinkimai, nes abu kandidatai yra stiprūs ir kolektyvas labai sunkiai rinkosi kuris yra geresnis, bet aš turiu išrinkt vieną, gaila, negaliu išrinkt dviejų :D

4t3HY6f.png

Naujasis Spec. Pajėgų direktorius - Jonh_Volfs, Sveikinimai !

 • Patinka 4
 • Naudinga! 1
 • Ačiū! 1
 • Haha 3
 • Sutrikęs 1
 • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

lzcZ2fN.png

ccbAdJN.png

Sveiki visi ! 

Atsisakius direktoriui Dede_Osva atsilaisvino direktoriaus postas. Įsidarbinus į darbą pastebėjau, kad Osva paliko departamentą silpnoje situacijoje. Padirbėjus policijoje apie vieną dieną pastebėjau, kad vienas asmuo ganėtinai išsiskiria su savo darbais ir pastangom. Pasiteiravus pas buvusį direktorių Dede_Osva dėl rekomendacijos, jo nick'as buvo paminėtas. Rekomendaciją davė kartu ir bendrosios teisėsaugos pajėgos. 

Kandidato aktyvumas svyruoja maždaug nuo 150 minučių iki 400 minučių. Reputacijos žaidėjas turi ir nėra pagarsėjęs kaip konfliktinis.

Daugiau pabendravus su kandidatu supratau, kad jam pasiūlius pareigas, dar asmuo dvėjojo nes suvokia, kad tai nėra lengvas darbas kas man parodė, kad asmuo suvokia kokie sunkumai jo laukia. Linkiu jam sėkmės naujose pareigose ir tikiuosi bus veiklos jums į sveikatą.

ccbAdJN.png

Naujasis Policijos Departamento direktorius - Armani_Jeans

 • Patinka 4
 • Ačiū! 1
 • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

B4gM9kg.png

1Yyrkrm.png

Sveikučiai ! 

Pokyčiai valdžios gretose. Iš dalies, galiu atvirai pasakyti : pirmą kartą tokį dalyką darau, nes buvo atsiliepimų, kad tai yra gerai ir daug kam patinka.

Prie tokio sprendimo priėjau norėdamas ekspermentuoti, išbandyti naujoves. Ką galiu pasakyti, būčiau pagalvojęs daryti ir atranką, bet norintys asmenys buvo arba komandos nariai, arba žaidėjai kurie turi blogą reputaciją su čytinimais ar kitokiais nutikimais susietais su direktoriavimu. 

Dvejodamas, ar vėl reikės daryti forume atranką su manimi susisiekė spec. pajėgų direktorius Jonh_Volfs kuris pasisiūlė apsikeisti pareigas su ginklų prekeiviais, ir spec. pajėgom suteikti direktoriaus pareigas esamam pavaduotojui Matt_Jace. Atsiklausus šio pasiūlymo administracijos, komandos narių ir serverio žaidėjų atsiliepimų, na, didžioji dalis buvo už. Jei šis bandymas nepasitvirtins, visada galėsiu padaryti atranką ir išrinkti senamadišku būdu. 

Todėl Pakeitimai direktorių gretose:
Ginklų Prekeiviai - Jonh_Volfs
Spec. Pajėgos - Matt_Jace

1Yyrkrm.png

 • Patinka 7
 • Haha 2
 • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

lzcZ2fN.png
j5kaX6i.png

Sveiki visi !

Iš pat pradžių, noriu visus pasveikinti su Šv. Kūčiom, kalėdom ir ateinančiais naujaisiais metais ! 
Ką galiu pasakyti apie šią atranką policijos departamento vadovo - Nusivyliau. Tikėjausi tikrai daugiau norinčių į šias pareigas, bet turiu rinkti iš to kas užpildė. Labai daug neišsiplėsiu, nes yra šventės ir laiko dideliam laiškui neturiu. Į atranką pildė naujas žaidėjas mūsų projekte t.y. @The_Donas kuris neturėjo nei darbo patirties, nei bendro suvokimo kaip valdyti firmą. Anketa buvo labai smulki ir beproto silpna. 
Kitas pildęs žaidėjas yra visiem žinomas @Last_Fight Kuris ir (logiška) gauna direktoriaus pareigas. Buvo mintis pratęsti atranką, bet pasitarus su Max_Tosha priėjome sprendimą to nedaryti nes šventinis laikotarpis ir t.t. Na, anketa buvo gera, kandidatas aktyvus. Praktikos neapsimoka daryti, nes kaip ir minėjau - nėra kitų kandidatų ir nėra pasirinkimo. Neišsiplėsiu per daug, nes visiem ir taip aišku kas kaip :) Noriu dar kart palinkėti visiem laimingų švenčių ir pasidžiaugti praleistu laiku su šeima ar draugais. :) 

 

j5kaX6i.png

Naujasis Policijos Departamento direktorius - Last_Fight

 • Patinka 5
 • Naudinga! 1
 • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

lzcZ2fN.png

WQdPcqV.png

Sveiki ! Kaip visi pamenate, o kas ir nepamenat - Buvęs direktorius Last_Fight buvo nušalintas nuo pareigų dėl savo neaktyvumo. Nusprendus daryti naujo valdžios nario paieškas buvo pasitarta ir nuspresta ieškoti direktoriaus be oficialios atrankos. Iškart pasiklausus teisėsaugos valdžios ir jos darbuotojų buvo vienareikšmiškai nutarta, kad The_Vilmantas.

Buvo ir kitų norinčių į pareigas, bet jie buvo pagarsėję kaip čyteriai, todėl buvo atmestos galimybės tokiai išeičiai.

Buvo žaidėjų kurie norėjo į pareigas, bet komandos/teisėsaugos kolektyvo/valdžios atsiliepimai buvo prasti, aktyvumas buvo prastas ir t.t.

Ta proga pasiklausus žaidėjo ar jis nori bandyti buvo dvėjonių, bet viso to gale žmogus nusprendė išbandyti jėgas direktoriavime ir buvo suteiktas 7d bandomasis laikotarpis. Kasdien (arba kas antrą dieną kaip buvo laiko) atėjęs pasiklausto komandos/teisėsaugos/valdžios apie šį kandidatą sulaukiau tik teigiamų atsakymų. Pačiam pastebėjus kandidatą matėsi, kad žmogus nedrąsiai bando valdyti firmą. Abu supratome, kad nebus lengva, bet bus įdomu. 

6cf4e6ee9b7f5426e8bc6e8fbe916542.png

Kalbant apie kandidato aktyvumą matome, kad žaidėjas yra padoriai aktyvus ir to pakanka direktoriavime. 

Norėjau padėkoti komandos nariui @Edgaras_Nesakysiu už pagalbą ir priežiūrą Policijos Departamento kol buvo renkamas kandidatas. 

Sveikinu naują PD direktorių. !

 • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

lzcZ2fN.pngj5kaX6i.png

Sveiki visi !

Tai va.. Nutiko šis tas ko aš nesitikėjau, ir tenka rašyti paskyrimą šioje temoje, nors ir buvo forume sukurta atranka.
Iš praeitos atrankos į policijos departamento direktoriaus postą kandidatai buvo paskirti @Rico_Gonzales ir @Misteris_Smitas
Pradėjus stebėti kandidatus buvo matoma vienas už kita didesnės pastangos, bet viso to gale abu kandidatai gavo užblokavimus (ban) už čytinimą.
Bandant spręsti ką toliau daryti - buvo iš teisėsaugos kolektyvo pasiūlytas kandidatas @Edgaras_Nesakysiu į direktoriaus pareigas. 
Papasakojus situaciją pagrindinei administracijai, pasitarus su kandidatu ir komanda - paskirtas naujasis direktorius. Visą laiką kol buvo renkamas direktorius @Edgaras_Nesakysiu buvo pagalbininkas kol aš dariausi darbus forume ar su kitais darbais, mačiau, kad žaidėjas susitvarko su reikalavimais direktoriaujant ir matėsi, kad žino ka daro. Ši situacija tikrai yra ganėtinai keistoka, bet direktoriaus rinkimai užsitesė jau virš savaitės dėl tam tikrų priežasčių. Todėl to pasekoje buvo išrinktas naujasis direktorius. Sveikinu Edgarą, tikiuosi nenuvils manęs komandos narys direktoriaus pareigose. 

e2e58eabaafe4ff76f62202270e02911.png

j5kaX6i.png

Sveikinu nauja Policijos Departamento direktorių Edgaras_Nesakysiu !

 • Patinka 3
 • Naudinga! 4
 • Haha 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Kurti naują...