Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Mister_Tedis

• Tedžiukz • Blog apie serverį.

Rekomenduoti pranešimai

logo.png.b8fe30b039ee068c613c374960c37f8

Labas visiems! Taigi, atsikėliau ir iš neturėjimo ką veikti galvoju reikėtų parašyti BLOG apie mano pasitraukimą iš komandos ir kokios tai priežastys? Nes daugelis serverio žaidėjų manęs klausė kodėl aš pasitraukiau iš komandos ir tai jau antrasis pasitraukimas iš komandos. Taigi, neprižadu BLOG'O trumpo siūlyčiau pasiimti daugiau laiko, nes tikrai bus apie ką paskaityti ir tikiuosi šis BLOG'as nedings iš šios temos ir nebus ištrintas ir galės serverio žaidėjai jame pasireikšti ir išdėstyti savo nuomonės dėl visų dalykų ir aptarti pilnai. Bus pakalbėta apie viską t.y Serverio administraciją, serverio būklė (techninė) ir panašiai. 

Pradėkime nuo Pagr. Administracijos.

Taigi, manau kaip ir svarbiausiai yra projekte tai Pagrindiniai administratoriai. Pradėkime nuo pagrindinio @Invision_White, taigi kaikurie galite pasakyti apie šį žmogų, kad jis nedirba prie serverio efektyviai, bet aš tikrai tai galiu paneigti ir pilnai neigsiu jūsų pasakymą dėl šito dalyko, nes kol buvau komandoje šiam žmogui parašius pasiūlymus į skype ar klaidas pranešus sulaukdavau jo atsakymo labai greitai dėl klaido praktiškai tą pačią dieną ir atsakymas būdavo ,,Po naktinio restarto tvarkoje bus" tas man labai patikdavo, kad serverio klaidos taisomos efektyviai per mano 10 mėnėsių būvimo komandoje jis ištaisė kiek skaičiavau virš 100 klaidų su serverių, galbūt galiu teigti tikrai serverio atnaujinimai vėluoja, bet serverio atnaujinimų laukimus atperka didelį atnaujinimai kurios padaro ir tikrai techniškai pertvarko serverį, bet aišku kartais pasigestame ir daugiau serverio atnaujinimų? Bet pagalvokime realiai projektui jau ne pirmieji metai ir nėra taip, kad turėtų kiekvienam atnaujinime vis daug ir daugiau ko pridėti ką galime pamatyti LV 1 - 3 atnaujinimuose, nes vis gi SAMP yra 2004 metų žaidimas ir nieko daug naujo neįtrauksi į serverį bei nepridėsi kai projektas jau gyvuoja ne pirmus metus ir galima, nes šiuo metu atnaujinimai praktiškai kas gali vykti tai tik minimalus atnaujinimai darbų, ar sistemos kitoks perrašymas, nes serveris iš techninės pusės galiu teigti yra labai gerasi, nes vien mane traukdavo šis serveris dėl jo techninių darbų. Dar net stebiuosi, kad šis žmogus randa ką vis daugiau atnaujinti kai projektui jau tiek metų yra, nes pažiūrėjus į kitus projektus kurie gyvuoja tokius laikus tai jie nebeturi ką atnaujinti tik menkus dalykus padaro ir viskas, nes nebėra ko atnaujinti serveryje. Kaip šiam administratoriui Karoliu tikrai didelis respect'as ir žmonės nekaltinkite jo dėl atnaujinimų, nes žmogus tikrai efektyviai su modifikaciją dirbą. 
Dabar pereikime prie kito pagrindinio administratoriaus @Max_Tosha, patekus į komandą galėjau pilnai teigti, kad serverio nemokamų administratorių grupė pilnai tvarkinga yra ir pilnai prižiūrima ir griežtai baudžiama iki 2019/02 mėn ~, bet kai tavo panaikinimai atsirado pliusų/minusų ir nebematomi komandos narių nubaudimai ir panš. Ir tikrai daugelis komandos narių yra labai silpnai baudžiami palyginus nuo 2018 metų pradžios ir dabar. Tavo pačio motyvaciją ką nori ta sakyk bet jį yra tikrai dingusi, nes tu komandos lenta ištryniai kodėl? Nes reikėdavo ją tvarkyti? Pradžioje jį aktyviai tikrinama būvo, o vėliau pasigedau jos tikrinimo ~ pusantro mėn ir paklausus pasakei kad tu ją trinsi laukan ir nereikalingą jį yra ir mano visas darbas projektui sukaupti pliusai nuėjo niekur kur galėjau pasiimti tam tikrų prizų. Komandos lenta tikrai motyvuodavo nemokamus administratorius dirbti, klausimas kodėl? Nes tada komandos nariai labiau stengėsi ir už savo darbus gaudavo atlygius kurių čia neminėsiu kokie būdavo, o dabar nėra nei minusų/pliusų ar įspėjimų temos ir niekas nieko nemato, todėl daugelis ne taip ir stengėsi dirbti su serverių. Kaip patekau į serverio komanda 2018/10 mėn tikrai buvo daug motyvacijos dirbti ir klausiams kodėl? Nes matydavau ir iš tavęs efektyvius darbus su serveriu, pagalbos žaidėjams, komandos tvarkymas, o paskutinių metų aš pasigedau tavo darbų su komandą ar serverio žaidėjais ir taip vis mane demotyvavo dirbti su nemokamo administratoriaus statusu, nes kaip daugeliui žaidėjų minėjau man nėra motyvacijos pačiam dirbti pilnai kai nematau iš pagr. administracijos motyvacijos su projektu. Po pirmo palikimo tu žadėjai išrinkti komandos narius, taip išrinkai 3 komandos narius, Arminas_Elegy, Jamal_Murray ir Arnas_Toreto, kalbant apie jos tikrai tikėjaus efektyvaus darbo, bet iš kaikurių galiu pasakyti serveris gavo tikrai mažai, kad ir apie Elegy kalbant jis priėmė blogą sprendimą užblokavimo temoje ir pranešus jam atsakymas buvo ,,Aš nekeisiu savo sprendimo, nepatinka kreipkis pas Tosha", o tau parašius virš savaitės atsakymo nesulaukiau dėl to užblokavimo vis kartodavai užsiminus apie tai rašyk į skype, bet pasakius jau parašyta taip ir dingdavai be jokių atsakymų. Kalbant ir apie tavo darbus, daugelį serverio žaidėjų taip pat demotyvavo žaisti šiame projekte dėl ilgų sprendimų laukimo kaip užblokavimo/atsiblokavimų laukimų po 4 dienas, nes žmogus gavęs užblokavimą jis turėdavo laukti minimaliai 3 dienas, o ką jam veikti per tas 3 dienas? Jis nueina kažkur kitur pažaisti ir ten pasilieka. Tiesiog, jei tavo aktyvumas ir darbas projektui ir tiek su komanda bus toks pats tikrai projekte liks vis mažiau ir mažiau žaidėjų turi pilnai susiimti ir surinkti komanda pilną, t.y visus prižiūrėtojus, nes kiekvienas prižiūrėtojas yra labai svarbus serveriui, nes be jo nevykstą efektyvus darbas serveriui pats negali skirti tiek laiko, kad sutvarkyti visus prižiūrėtojus ir sutikrinti papeikimus ir panašiai. Tiek, kad dar reikėtų savo principus labai ženkliai nuleisti. 

Serverio techninė būklė.

Apie serverio techninė būklė galiu atsiliepti tik teigiamais atsiliepimais kaip ir daugelis manau serverio žaidėjų, nes serveris pilnai stabilūs ties techninė būklė yra visomis sitemomis išskyrus porą kurias esu paminėjas @Invision_White , Serveri vien ir išsiskyria, kad turi unikalių sistemų ir su jomis daug ką galima nuveikti, bet klausimas kylą ar jos yra išnaudojamos? Praktiškai ne, nes paėmus klanų GW zonas kurios tikrai manau daugeliui serverio žaidėjų patiktų t.y klanams ir teisėsaugininkams pasišaudyti per GW kurią gali padaryti tik Klanų prižiūrėtojas, bet po @Matt_Jace, atsisakymo mes daugiau ir nematėm naujo klanų prižiūrėtojo kuris tikrai didelė reikšmė turi serverio įtakai, nes jei būtų klanų prižiūrėtojas tikrai pagyvintų serverio žaidėjų skaičių ir veiksmą serveryje. Klanų prižiūrėtojas galėtų labiau motyvuoti daryti veiksmus klanams ir skatinti atidarinėti naujus klanus serverio žaidėjams, nes dabar realiai turime 2 klanus tik serveryje, bet iš jų negalime gauti pilnai veiksmo nebent turi draugiškai susitarti, kad galėtume tai atlikti kaip praeitą kartą susitariau su @Last_Fiight ir tikrai daugeliui klaninių ir teisėsaugininkų patiko, na bet plačiau žemiau kiek nuo temos nuėjome. 

Serverio nemokami administratoriai.

Serverio nemokami administratoriai tai tie žmonės kurie turi atsiduoti pilnai serveriui ir suteikti serverio žaidėjams pagalbą bei pritraukti naujų serverio žaidėjų į serverį, bet ar taip yra? Tikrai taip nėra, nes serverio nemokamų administratorių grupė tikrai yra labai silpną (nekalbu apie visus). Komandos sudėtis buvo stipri kol turėjome komandoje šios žmonės kurie tikrai padėjo ir atsidavė projektui ir davė naudos jam paminėsiu porą buvusių komandos narių atsiprašau jei kaikurių kitų nepaminėsiu: @The_Deus, @Liepsna_Fire, @Ledas_Competiv, @Hot_Anonymous, @Karolis_Slimis, @Einaras_Bmw, na ir gal kaikurių nepaminėjau, bet daugelis gali sakyti, kad jie tikrai nėra naudingi, o jus tai pasakysite, nes jie buvo jus nubaudė, bet pažiūrėjus jų darbus jie tikrai buvo labai naudingi ir efektyviai dirbo prie Las-Venturas.LT projekto komandos. Kalbant apie The_Deus žmogus kuris tikrai pritraukė ne vieną naujoką ir sudomindavo pasilikti šiame serveryje, o nepabėgti iš karto po pirmų pasirodžiusių blogų dalykų, nes jis apmokydavo pilnai serverio žaidėjus ir skatindavo jos pasilikti. Liepsna_Fire, kuri prisidėjo tikrai labai daug prie serverio savo renginiais ir eventais, jos darydavo labai efektyviai ir taip prilaikydavo serverio žaidėjus, nes dažnai darydavo ir tokius renginius kurie tikrai užiimdavo nemažai laiko ir skirdavo tam. Ledas_Competiv, žinau Artūrai jo nemėgsti ir pašalinai jį iš komandos dėl to, kad jis tau nepatinka, bet jo darbai? Jis kaip atsiblokavimų prižiūrėtojas buvęs tikrai priimdavo teisingus sprendimus ir kruopščiai ištikrindavo atsiblokavimus ir prižiūrėdavo čyterius serveryje. Hot_Anonymous, taip žmogus irgi prilygstantis Ledui pagal žinias ir darbus, bet žmogus galbūt ir nebuvo toks aktyvus, bet ar jo darbai nėra atlikti? Jo visi darbai būdavo pilnai atlikti ir tikrai labai gerai nusimanė čytus, o jo pasitraukimo priežastis kokią? Nes tiesiog tu jam užversdavai visų serverio žaidėjų verkimus ir gaudavo nemaža laiką aiškintis a.ž kodėl ban priimtas ir atmestas kai tai yra labai matoma, bet vis tiek liepdavai jam atsakinėti į a.ž kurie skundėsi jo ,,blogų darbų" ir tai tikrai manau jį užkniso ir paskatino palikti komandą. 

Paskyrų konfiskavimas, bei administratorių draudimo statusai.

Man kildavo visados klausimas kodėl kaikurie žaidėjai yra baudžiami paskyrų konfiskavimais, o kiti tik paprastais užblokavimais už tos pačius nusižengimus? Vienas teleport maker panaudojo gavo paskyros konfiskaciją, kitas per savaitė po porą banų gauna ir negauna paskyros konfiskavimo? Kodėl vienas free ban uždėjęs 2 gauna paskyros konfiskavimą, o kitas tik paprasta užblokavimą? Norėčiau sužinoti iš @Max_Tosha, pagal ką yra skyriami paskyrų konfiskavimai, bei administratorių draudimo statusai? Nes dabar suprasti tikrai labai sunku, nes visi skirtingai baudžiami. Vieni užblokavimu, kitas administratoriaus statuso draudimu, o trečias paskyros konfiskavimu? Nes daugelis paskyrų tikrai yra konfiskuotų už nieką. @Rokas_Kalpokas, gavo administratoriaus draudimą, kad davė /unmute žaidėjui, o kitas tiesiog prarastu tik administratoriaus statusą. Tai kylą klausimas pagal ką yra dalinami visi šitie dalykai ar pagal žaidėjų pinigų leidimą serveriui ar kaip? Nes manau teisingai kažkas minėjo. Jūsų piniginė mūsų prioritetas

Serverio taisyklės.

Norėčiau dar aptarti serverio taisyklės, dėl kurių žaidėjai dažnai praranda statusus. Kodėl vienam užblokavus žaidėją ir yra irodymų trūkumas ir jam yra iškarto atiimamas administratorius, o kiti nebaudžiami? :D kalbant apie tą situaciją kai tu tikrinai unbanus žmogus su FasterWeapon šaudė atmetei užblokavimą, nes ,,Nematau kur čytina", ir atiimtas administratorius :D Tai nemanau, kad skatina serverio žaidėjus gaudyti čytus, nes jei pritrūks įrodymų jiems bus atiimtas administratorius kuris kainuoja apie 7 eurus, o tokiam kaip Elegy, kiek free ban ir nieko. Taisyklė dėl per susišaudymą /vaist, /sutais, kodėl man nusipirkus PREMIUM vipą už ~ 7 eurus ir dirbu tarkim taksi važiuoju prie tplv ir mano infernus pradeda šaudyti panaudoju /sutais ir bam yra vip įspėjimai :D Tai kas per nesąmonė? Jei susišaudymas nevykstą? O tik žaidėjas yra apšaudomas t.y civilis. Tai kam tie Premium vip ir neribotas taisymas bei /vaist, jei negali pilnai jo pasinaudoti iškarto tik atiimami. 

 

Taigi, šiam kartui tiek norėčiau, kad ir jus pasireikštumėt ir pasakytumėt savo nuomonės apie viską ir tikiuosi sulaukti komentarų iš Pagr. Administratorių, o ne temos ištrinimo. 

Peace, Tedžiukz.
2019/09/05 10:15

  • Patinka 4
  • Naudinga! 4
  • Ačiū! 1
  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tedi, turbūt atsiras daug tokių, kurie tau dabar duos heito, bet tiesą įžvelgiu absoliučiai viskame. Taip pat pamėginsiu pasireikšti kiekvienuose punktuose apie ką tu rašei, pritarti tau arba kai ką papildyti.

Tai visų Pirma Invision_White, žmogus, kuriam turėtume dėkoti, jog aplamai turime galimybę žaisti šiame serveryje, žmogus įdeda milžinišką darbą iki dabar, taip pat kiek jau grįžęs esu jam rašęs dėl kelių serverio klaidų, jis puikiai mane išklauso, pasitikslina kaip viskas yra ir jau po serverio restaro tos klaidos nebebūna! Daugelis sako, kad jis neaktyvus ir panašiai, tačiau ar bandėt su juo asmeniškai susisiekti dėl serverio klaidų ir panašiai? Nemanau, pabandykit, prisidėsit ne tiek prie serverio gerinimo, bet ir suprasit, kad mūsų pagrindinis administratorius vis dar dirba pilnu pajegumu. 

Antra, Max_Tosha, žaidžiau tuose laikuose, kai dar jis buvo Slaptas_Admin, buvau serverio komandoje bei VIP prižiūrėtojas, pripažįstu, padariau klaidų keletą, kurios man buvo lemiamos žiūrint į vietą komandoje. Artūras atėjęs užkėlė labai aukštus reikalavimus, buvo griežtas ir negalėjo pakęsti neteisybės bei nusižengimų. Bet kur tas griežtumas dabar? Komanda serverio nėra aktyvi ypatingai, daro daug klaidų, nepagarbiai elgiasi su serverio žaidėjais (neįvardinsiu kas), turbūt galiu drąsiai teigti, jog jei taip būtų elgusi serverio komanda vos atėjus Artūrui, jos jau būtų nebelikę, pusę tai tikrai.

Apie serverio techninę pusę nieko nerašysiu, nes visų pirma aš sutinku su tavimi visus 100%, o antra neypatingai aš čia ir nusimanau. Tad dabar, Nemokami administratoriai, tai kaip ir sakiau pirmai, dauguma iš jų būtų nušalinti, jei Artūras vadovautųsi tokia sistema, kokia buvo vos tik jam atėjus. Aplamai daug klaidų jau esu pamatęs nemokomos administracijos, tiek prižiūrėtojų, tačiau neįvardinsiu klaidų, nes tada bus aišku kas ką padarė, tad gal tiek tos. Taip pat nemokami administratoriai yra per daug užsieme savo reikalais, dauguma jų nepraleidžia pakankamai laiko žaidime, kiti pamiršta savo darbą. Apie jų rengiamus eventus net nekalbėsiu, nes viską ką matau tai kauliukas, išlikimas arba kupeta, gerai dabar Mode_Wtf padarė eventą VIP'ams, ir Jamal_Murray buvo padaręs konkursą Darbams/Klanams. Juokas juokais, bet tavo, @Mister_Tedis serverio palikimas, manau, kelia dabar žaidėjų skaičių :D, nes dalini prizus įvairiausius ir panašiai, kas patinka žaidėjams ir vakar buvom surinkę net 51 žaidėją, kas yra daug tikrai šiai dienai.

Serverio taisyklės, tai kaip ir visuose punktuose sutikau su tavimi, didžiąja dalimi sutinku ir čia. Kas liečia su nelygiais baudimais, tai manau, nėra komandoje pačio tvirtumo, nėra tvirtų ir griežtų taisyklių, taip pat nemokami administratoriai bijo susilaukti kritikos, atsiprašau Sim_Gint, buvęs kolega, kad pasakau, kodėl palieki komanda, nors ir daugelis gal žino, tai daugelio žaidėjų heitas dėl tam tikrų sprendimų ar sprendimų, kurie nepalankūs žaidėjam. Tai va, tai puikiai įrodo, kodėl kai kuriems žaidėjams galbūt vyrauja tokios skirtingos baudos, bet gal čia mano nuomonė.

Pabaigai, pridėsiu tai, jog gal ir sulauksiu kritikos kaip ir pats Tedis už šiuos pasisakymus, tačiau noriu, kad kiekvienas taip pat prisidėtų su savo įžvalgomis, nes nepamenu kas, bet berods Britas, neseniai sakė, maištaukit, siekit savo tikslų visi kartu ir administracija tikrai pastebės ir bus pokyčiai, tad reiškit savo nuomones!

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Skaičiau, skaičiau. Puse perskaičiau ir viskas, ten prieš gala realiai "užpiso". Supratau tavo blogo pagr. mintį - Max_Tosha, nėra geras pagr. administratorius. Visiškai nesutiksiu su šiuo tavo pasakymų, kad Tu sakai, jog jis panaikino pliusu/minusu ar chrien znaješ, kokia dar ten sistema pačioje komandoje, tai jau yra jo reikalas, esmė kokia, jog negalima tavim pasitikėti, nes nežinai, kada vėl ateis tokia pati diena, kai viskas bus paviešinta į viršų. Kitas dalykas, jeigu pažinotum ji realybėj LABIAU, sakytum dabar, taip kaip aš. KAIP TU VAPŠIE RANDI LAIKO. Jis tikrai dirba, tikrindavo kiek ilgiau, nes jis nebuvo UNBAN/BAN, prižiūrėtojas. Laukė, kol bus daugiau anketų ir jas vienu metu patikrino, nematau tai kažkokio blogio, kai per tą laiką, kol daug anketų nėra, gali daryti kažką kitą. O žaidėjui, kuriam patinka čia žaisti, nesvarbu ar po 3d. ar po 1d. laukimo, vis tiek grįš žaisti. Aš galiu Tau pasakyti viena dalyką, pradedam žiūrėti kiekvienas į save, net jeigu ir esi komandoje, būk draugiškas, nekelk kivirčio ir jeigu tau kolega kažką pasakys, niekada neik viską atreportuot vadovui. 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

tsg kai pagalvoji, kad tosha cia tik del 'pareigu' ar del savo kitu hujnia kiek zn, kad  jam moka tai net nezinau kokias jis cia pareigas, atlieka? renka modus,priziuretojus,tikrina unban? lmfao isvis *Birbinu genį* tokio zmogaus reikia projekte kuris prisijungdamas net is vietos nepajuda ir prasedi afk 7h o kiti tik mato, kad tosha serveri kazka darys ir visi kai petai jungiasi, vien del jo zlunga sitas lvynas, bet kas gali atlikti tokias pareigas, net ir pats naujokas ar kiti zmones suprasciau, kad jis moketu mappinti, skriptinti dabar isvis nieko tsg renka modus ir tai unbanus vos patikrina, per savaite/men 2-3 kartus, jau geriau priimtu vel brita ir grazintu sena serveri i vezias negu zaisti siam durhatyne su beviltisku administratorium, ir ziuret kaip jis suda mala ir gadina visa serveri.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 28 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

Supratau tavo blogo pagr. mintį - Max_Tosha, nėra geras pagr. administratorius.

Perskaitytum pilnai ir suprastum, tiesiog pagal dabartini jo darbą motyvacijos praktiškai serveriui nėra palyginus kiek seniau padarydavo. Žinau, kad jis tikrai gali ir galėtų daug daugiau, bet šiuo metu jis tikrai to neatlieka ką seniau padarydavo. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 16 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Perskaitytum pilnai ir suprastum, tiesiog pagal dabartini jo darbą motyvacijos praktiškai serveriui nėra palyginus kiek seniau padarydavo. Žinau, kad jis tikrai gali ir galėtų daug daugiau, bet šiuo metu jis tikrai to neatlieka ką seniau padarydavo. 

O tai kam man skaityti visą, jeigu aš supratau tai perskaitęs pirmus tris punktus xDDDDD 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Mister_Audi rašė:

Tedi, turbūt atsiras daug tokių, kurie tau dabar duos heito, bet tiesą įžvelgiu absoliučiai viskame. Taip pat pamėginsiu pasireikšti kiekvienuose punktuose apie ką tu rašei, pritarti tau arba kai ką papildyti.

Tai visų Pirma Invision_White, žmogus, kuriam turėtume dėkoti, jog aplamai turime galimybę žaisti šiame serveryje, žmogus įdeda milžinišką darbą iki dabar, taip pat kiek jau grįžęs esu jam rašęs dėl kelių serverio klaidų, jis puikiai mane išklauso, pasitikslina kaip viskas yra ir jau po serverio restaro tos klaidos nebebūna! Daugelis sako, kad jis neaktyvus ir panašiai, tačiau ar bandėt su juo asmeniškai susisiekti dėl serverio klaidų ir panašiai? Nemanau, pabandykit, prisidėsit ne tiek prie serverio gerinimo, bet ir suprasit, kad mūsų pagrindinis administratorius vis dar dirba pilnu pajegumu. 

Antra, Max_Tosha, žaidžiau tuose laikuose, kai dar jis buvo Slaptas_Admin, buvau serverio komandoje bei VIP prižiūrėtojas, pripažįstu, padariau klaidų keletą, kurios man buvo lemiamos žiūrint į vietą komandoje. Artūras atėjęs užkėlė labai aukštus reikalavimus, buvo griežtas ir negalėjo pakęsti neteisybės bei nusižengimų. Bet kur tas griežtumas dabar? Komanda serverio nėra aktyvi ypatingai, daro daug klaidų, nepagarbiai elgiasi su serverio žaidėjais (neįvardinsiu kas), turbūt galiu drąsiai teigti, jog jei taip būtų elgusi serverio komanda vos atėjus Artūrui, jos jau būtų nebelikę, pusę tai tikrai.

Apie serverio techninę pusę nieko nerašysiu, nes visų pirma aš sutinku su tavimi visus 100%, o antra neypatingai aš čia ir nusimanau. Tad dabar, Nemokami administratoriai, tai kaip ir sakiau pirmai, dauguma iš jų būtų nušalinti, jei Artūras vadovautųsi tokia sistema, kokia buvo vos tik jam atėjus. Aplamai daug klaidų jau esu pamatęs nemokomos administracijos, tiek prižiūrėtojų, tačiau neįvardinsiu klaidų, nes tada bus aišku kas ką padarė, tad gal tiek tos. Taip pat nemokami administratoriai yra per daug užsieme savo reikalais, dauguma jų nepraleidžia pakankamai laiko žaidime, kiti pamiršta savo darbą. Apie jų rengiamus eventus net nekalbėsiu, nes viską ką matau tai kauliukas, išlikimas arba kupeta, gerai dabar Mode_Wtf padarė eventą VIP'ams, ir Jamal_Murray buvo padaręs konkursą Darbams/Klanams. Juokas juokais, bet tavo, @Mister_Tedis serverio palikimas, manau, kelia dabar žaidėjų skaičių :D, nes dalini prizus įvairiausius ir panašiai, kas patinka žaidėjams ir vakar buvom surinkę net 51 žaidėją, kas yra daug tikrai šiai dienai.

Serverio taisyklės, tai kaip ir visuose punktuose sutikau su tavimi, didžiąja dalimi sutinku ir čia. Kas liečia su nelygiais baudimais, tai manau, nėra komandoje pačio tvirtumo, nėra tvirtų ir griežtų taisyklių, taip pat nemokami administratoriai bijo susilaukti kritikos, atsiprašau Sim_Gint, buvęs kolega, kad pasakau, kodėl palieki komanda, nors ir daugelis gal žino, tai daugelio žaidėjų heitas dėl tam tikrų sprendimų ar sprendimų, kurie nepalankūs žaidėjam. Tai va, tai puikiai įrodo, kodėl kai kuriems žaidėjams galbūt vyrauja tokios skirtingos baudos, bet gal čia mano nuomonė.

Pabaigai, pridėsiu tai, jog gal ir sulauksiu kritikos kaip ir pats Tedis už šiuos pasisakymus, tačiau noriu, kad kiekvienas taip pat prisidėtų su savo įžvalgomis, nes nepamenu kas, bet berods Britas, neseniai sakė, maištaukit, siekit savo tikslų visi kartu ir administracija tikrai pastebės ir bus pokyčiai, tad reiškit savo nuomones!

Labas, nesutikčiau su tavim, kad serveryje yra matoma tik kauliuka, kupeta ar išlikimas. Užvakar kartu su @Mode_Wtf rengėme RACE lenktynes. Po to surengiau ir Bulių kautynes, padariau eventus klanams/darbams, kiekvieną dieną serveryje už surinktus žaidėjus dalinu pinigus per randomą. Stengiuosi dėl projekto žaidėjų, nesu tas žmogus kuris rūpintųsi tik savimi ir atėjus į komandą būtų tik dėl komandos vardo, bei privilegijų. Su Mode, turim begalę įdėjų kurias planuojam įgyvendinti kuo greičiau, taip pat drąsiai visi galite rašyti idėjas dėl naujų EVENT darymo kartu su sistema, kaip lenktynės, drift eventai ar kažkas panašaus. Tai jūsų fantazija - jei pagr. Administracijai patiks jūsų idėja - ją tikrai įgyvendins. O jeigu taip atsitiks, būtent aš iš savo kišenės dar paremsiu jus finansiškai. Reikia nebijoti dėstyti savo minčių, bei siūlyti siūlymus. Juk patys sau kuriame žaidimą. Kalbant apie Tedžio tą blogą, čia aprašyti seni laikai iš tiesų. Taip, yra buvus ir geresnė komanda, nei yra dabar. Taip, Tedi tu prisidėjai prie komandos darbo, ir serverio puoselėjimo, tačiau palaipsniui užsiauginai savo EGO, per kurį turėjai palikti komandą. Šiaip visiškai nesmerkiu Eimanto, vien dėl to, kad prisidėjo prie serverio puoselėjimo visokeriopai. Pagarba.

EDIT: įdomiai skambėjo minusų/pliusų sistema nemokamiems administratoriams ir iškart galiu patvirtinti, kad ji motyvuodavo dirbti, vien dėl to, kad būdavo kažkoki prizai, o minusai irgi gerai, tada matosi tavo darbas komandoje visu akiračiu. Jei ji būtų sugrąžinta - viskas vyktų aktyviau. Jeigu kalbant apie Artūrą, per tas nepilnas 3 savaites, tikrai mačiau darbą jame. Negalima jo smerkti, jis irgi žmogus. Komandos nariai irgi žmonės. Juk kiekvienas negali serveryje praleisti po 300min+ kiekvieną dieną. Mokykla, draugai ar pnš. Mano kuklia nuomone, jis tinka šiam projektui visu 100%.

Atia. 

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 12 minutes(-čių), Minde_Boss rašė:

O tai kam man skaityti visą, jeigu aš supratau tai perskaitęs pirmus tris punktus xDDDDD 

kaip matau nesupratai. Nes neminėjau, kad jis išviso nieko gero. Bet minėjau, kad jo aktyvumas ir motyvaciją dabar yra ženkliai sumažėjus nuo senų laikų. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 35 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

Perskaitytum pilnai ir suprastum

Ką tada reiškia žodis pilnai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 10 minutes(-čių), Mister_Tedis rašė:

kaip matau nesupratai. Nes neminėjau, kad jis išviso nieko gero. Bet minėjau, kad jo aktyvumas ir motyvaciją dabar yra ženkliai sumažėjus nuo senų laikų. 

Atsiprašau, netyčia ne taip perskaičiau... Aš ir nesakau, kad Tu taip parašei, aš tik sakau jog šio tavo BLOGO PAGR. MINTIS... Daugiau nebefreepostinsiu, esmė supratai, sėkmės tau kažkur kitur, bet daugiau neturiu tiesiog, ką Tau parašyti!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vasara mano įsimylėjau tarsi berniukas, ajj perskaičiau viską ir atspėk kokią mano reakcija buvo? Va tokią 😂😂😂😂😂 man labai cringe dalykas yra kaip kas nors rašo tokias litankes ypač tu😂😂😂😂 Apie Tosha nu ką galiu pasakyti atsako tikrai greit jo serveryje nekimarina jis labai daug, bet būna, kad ir pažaidžia dar nesakyk, kad ne taip? Apie Toreto, Elegy, Jamal, AŠ čytu nesuprantu tai nežinau kaip jis atlieka pareigas čia jeigu ką apie Elegy, Jamal šis asmuo tikrai daro ir turi motyvacijos ir tikrai yra mano nuomonė naudingas komandoje, bet apie Toreto aš patyliu, aš nesu ble nepakartojamas, bet tas... Ir šeip ajj pxj būtų ta pliusų ir minusų sistema, tai gal vėl įves, ajj ir dar Eimantuk nebekurk blogų nes aš visą dieną žvengsiu😂😂😂😂

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Mode_Wtf rašė:

Vasara mano įsimylėjau tarsi berniukas, ajj perskaičiau viską ir atspėk kokią mano reakcija buvo? Va tokią 😂😂😂😂😂 man labai cringe dalykas yra kaip kas nors rašo tokias litankes ypač tu😂😂😂😂 Apie Tosha nu ką galiu pasakyti atsako tikrai greit jo serveryje nekimarina jis labai daug, bet būna, kad ir pažaidžia dar nesakyk, kad ne taip? Apie Toreto, Elegy, Jamal, AŠ čytu nesuprantu tai nežinau kaip jis atlieka pareigas čia jeigu ką apie Elegy, Jamal šis asmuo tikrai daro ir turi motyvacijos ir tikrai yra mano nuomonė naudingas komandoje, bet apie Toreto aš patyliu, aš nesu ble nepakartojamas, bet tas... Ir šeip ajj pxj būtų ta pliusų ir minusų sistema, tai gal vėl įves, ajj ir dar Eimantuk nebekurk blogų nes aš visą dieną žvengsiu😂😂😂😂

nu nebuvo ką veikti atsikėlus parašiau 😕 gi vlogeriai esam galvoju prie blogu pereiti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Mister_Tedis rašė:

nu nebuvo ką veikti atsikėlus parašiau 😕 gi vlogeriai esam galvoju prie blogu pereiti 

Ne aš Tiktokeris esu😂😂😂

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 2 valandas(-ų), Mister_Tedis rašė:

Nes tiesiog tu jam užversdavai visų serverio žaidėjų verkimus ir gaudavo nemaža laiką aiškintis a.ž kodėl ban priimtas ir atmestas kai tai yra labai matoma

klysti, niekada negavau spaudimo is Tosos, gal, kad man tos pareigos buvo casual zaidimas, niekada netekdavo vargt priimant sprendimus. zinoma, kartais budavo tokiu situaciju, kad tekdavo pasiteirauti kitu nuomones, kurie si ta supranta, taciau nebuvo taip, kad pats negaleciau pilnai nusprest. palikau pareigas ne del to, kad kaip tu sakai, Tosa man uzmesdavo visa suda atsakinet visokie snargliam, o, tiesiog, uzpiso ta pati per ta pati zaist kai serve veiklos 0. buciau mielai pasiemes daugiau pareigu, kad ir dabar nereiketu isileist i komanda tokiu kaip arminas_elegy, kuris tinka tik eventus padaryt arba sugetint i koki nors eventa ar veiksma, bet tikrai ne i unban prz. kaip bebutu, man bunant komandoj Tosa dubliuot pareigu neleido, tai uzsisedejau ziauriai su tuo unban prz ir nusprendziau palikt. man isejus is komandos liepsna staigiai susikrove visas pareigas sau ir uzsieme toki vaidmeni, kad yra labai nusipelnus serveriui, taip pat kaip ir arminas_elegy, viso labo ji tinka eventus padaryt, sugetint ir nieko daugiau, kadangi zaidzia kaip uz programuota ir "baudzia visus vienodai"

visada stengiuos zaist taip, kad ir kitiem butu malonu ar smagu, o, ne, kad reiketu ziuret ka maigai klaviaturoj, nes zinai, kad oziai sedi ir stebi tave su paruostais ir uzpildytais ppk sablonais forume. o, tokie kaip liepsna labiausiai ta zaidima ir gadina. yra ribos, yra normos, bet kada uz individualu izeidima vienas tarp kito mutina ir atsisauna  "baudziu visus vienodai" tai nu *Rupūs miltai*. 

vienas didziausiu pliusu, kad ir bunant unban prz, tokie canceriai kaip alcapone, arma'info, kurie gave bana ar nepatvirtinta banned iskart pisa pas Tosa i pm lyg jie 100proc. yra teisus :D tas pats ir su "savais", nebuvo tokio atvejo, kad atbaninciau del to, kad "savas" - eiline diena ofise su tvarkdariu alcapone :)

 

  • Patinka 3
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 27 minutes(-čių), Hot_Anonymous rašė:

vienas didziausiu pliusu, kad ir bunant unban prz, tokie canceriai kaip alcapone, arma'info, kurie gave bana ar nepatvirtinta banned iskart pisa pas Tosa i pm lyg jie 100proc. yra teisus :D

apie šitus ir turėjau galvoje, bet jie rašydavo Toshai, o tada tave pridedavo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Man tai px neskaiciau net, kas tik lvdmeriui negalima darit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pas Tosha buvo gera pradžia bet buvo per ilgas užmigimas ant laurų. Iš pat pradžių kai jis dar tik pasiskelbė turėjom 100+ on, taip, tai buvo 'naujo savininko efektas', tas pats buvo ir su Sky ir su Britu ir kažkada su Mart_Paul. Tada jau reikėjo veikti ir kažka daryti, viską ką mačiau tai komandos pravalymą per pirmąją dieną(kas buvo labai didelis respectas iš manęs(to reikėjo labai, labai)). Reikėjo veikti ir kažkaip išlaikyti tą 100+ on, bet tiesiog nieko nedarė susirgo žvaigždžių liga ir labai greitai pasveiko ja.

Kas liečia santykius ir valdymą iš komandos pusės, Tosha realiai nepastovi už savo komandos narius, jis išrenka ir palieka juos merdėti ten. Ir jis išrenka tikrai neblogus žmones, taip Liepsnos niekas nemėgdavo, netgi mane jinai kartais užknisdavo, bet jinai in general tikrai padarė naudos(na gal uždėjimas ant garbės tako buvo too much). Ir tai buvo nepaslaptis jis pats sakė, 'man reikia atpirkimo ožio', ir UNBAN prižiūrėtojas visada jo akyse buvo ir bus tas kuris sugeria visą nepasitenkinmą, dėl tos priežasties nuo tada kai pats pabuvau toje vietoje esu labai atsargus kritikuojant UNBAN prižiūrėtojus, nes aš žinau spaudimą ir žinau tosha, ir žinau ant kiek tiems prižiūrėtojams užknisa viskas, mano žinučių gaviklis vis dar 300% nuo prižiūrėtojo laikų tai įsivaizduokit kiek mažvaikių man rašydavo(o tada nebuvo 20on). Jis niekada nebus tas kur ateitų ir parašytų; 'klausyk jis yra mano išrinktas komandos narys tai reišk kažkokią pagarbą, arba jeigu nepatinka kažkas visada gali parašyti man ir mes galim išsiaiškinti'. 

Iš kitos pusės aš suprantu demotyvacija, kai esi pratęs prie projekto kur būdavo 200 pastovių žaidėjų jautiesi bejėgis ir labai nepatenkintas prie 20 pastovių žaidėjų, bet jeigu apsiėmei - tai daryk. Labai stipriai gaila kokį efektą jis padarė Karoliui, jus ima optine apgaule taip stipriai, tie atnaujinimai nėra dideli, patikėkit manimi, jie nėra dideli išviso, jie atrodo dideli nes daug prirašyta ir pridėta daug vaizdinės medžiagos. Dažni atnaujinimai buvo LV istorijos pagrindas ir ramstis, jie visada būdavo dažni, ir niekada nebūdavo kas du mėnesius. Tačiau sutinku su faktu, Karolis tikrai atrašo kai yra problemų.

Artūras niekada nebus lyderis, jis yra autokratas, ir jeigu norit pasikeitimų, tai žaidėjai turėtų jį inicijuoti, nežaisit -> kirs per piniginę -> minusas už išlaikyma -> darys išvadas, bet dabar kai 29 iš 30 žmonių nusipirkę vipus serveryje tai jūs nieko nepakeisit su tokiais 'protestais'. LV dabar realiai yra flegma, totali, mini pamoka jums apie verslą - jeigu verslas failins keistis pagal tendencijas jis niekada neišliks, pavyzdžiai? Nokia, blockbuster, yahoo, blackberry. Lietuvoje: draugas.lt, one.lt. supergames(nors dabar šiektiek atsigavo), Lietuvos sveikatos sistema. Per lėtai reaguojama į tendencijas, per flegmatiškai viskas valdoma, nu tiesiog nežinau ar tingomas ar demotyvacija bet kad reikia pasikeitimų tai faktas, na nebent pagr. administracijai patinka matyti 20/300. 

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Klaidos per daug badė akis, nuobodus skaityti. Galvojau bus iš širdies, o čia praktiškai nuomonę ir nuoskaudas parašei savo. Blogeriu nebūsi, šitą galiu užtikrinti 😏

  • Naudinga! 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visko matęs, bet čia tai na... , kitą kartą, kitą kartą. Pasikonsultuok pas bena dievą.

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Nu ką žinau, drasųs tik peikti. Žmogus parašė ką laikė galvoj ir tiek žinių. Mačiau ,kad Tedis idėjo daug pastangų, laiko. Parašė ,kas daugeliui buvo aktualu kodėl leavino. Priežastys aiškios, o jūs sakot kad čia verkia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Max_Tosha žmogus tokį blogą parašė, net nepakomentuosi, nieko nepasakysi ?

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pagaliau paliko gerb.pie*tukas pareigas čiau paka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...