Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | Laimes valanda!

Prisijungę žaidėjai: 30 / 300

Versija: LV 7.3.4

Mister_Audi

Mechanikai | Analizė iš atrankos!

Rekomenduoti pranešimai

f3851b41ddf5c3fe25c58d2894fb04b8269.png

55a1ee55d643190e7962fc31cea00b4e317.png

Sveiki! Taigi skelbu analizę iš antrosios atrankos į Mechanikų darbovietę forume.  Lyginant su pirmąja atranka, tai pildančiųjų buvo dvigubai mažiau, bet šįkart pildantieji visi atėjo dirbti, o ne siekti laisvo pavaduotojo posto. Pildantieji buvo labai skirtingi, vieni kupini šio darbo patirties, kiti naujokai, o dar kiti – sugrįžę į žaidimą po pertraukos.

Hard_Bass Buvęs Mechanikų pavaduotojas, praeito direktoriaus prieš mane. Visa anketa trumpa, konkreti ir aiški. Kaip patyręs šios firmos darbuotojas susitvarkei puikai su visais mano užduotais klausimais, žinai kaip viskas veikia, koks turi būti darbuotojas ir kaip reikia elgtis su klientais. Nedaugžodžiausiu, nes viskas gerai, nėra prie ko prikibti. Sveikinu tapus mūsų firmos dalimi!

Kennys_Kentas Tave dar būtų galima priskirti prie neilgai žaidžiančių žaidėjų, todėl tikrai būsi kupinas motyvacijos! Kiek teko stebėti tave nuo tavo anketos užpildymo, esi tikrai aktyvus ir kai rašei apie savo aktyvumą, nesumelavai. Taip pat supranti koks reikalingas mūsų firmai darbuotojas, supranti, jog reikia maloniai ir draugiškai bendrauti su klientais. Vienas dalykas gal kiek užkliuvo, tai, kad gavus papeikimą nusiviltum ir paaiškintum situaciją, šiaip stengiames negauti papeikimų, o gavus papeikimą atsakome į jį per 24 valandas su įrodymais. Tavo tikslas, kaip ir pirmojo pildančiojo, patekti į topus, nežinau kiek tu turi šio darbo patirties, bet norint patekti į topus, teks daug dirbti, tikiuos ir dirbsi ilgai! Sveikinu tapus mūsų firmos dalimi!

Gabis_This Anketa labai trumpa, bet viskas teisingai atsakyta, pasiskaitęs bendrą informaciją. Nori į šį darbą kaip sakei, nes esi seniai dirbęs, padėti mums ir serverio žaidėjams, kas labai yra džiugu, kai būsimas darbuotojas kelia sau tokius tikslus. Viskas būtų buvę gerai, tačiau pamačiau, jog dalyvauji Policijos Departamento atrankoje ir ten sėkmingai įsidarbinai, tad sėkmės ten!

How_Much Tu esi tas, kuris buvai vienas iš pirmųjų darbuotojų, kuriuos priimiau gavęs kokias nors pareigas darbuose, dirbai ir kai buvau TRV pavaduotojas ir Policijos Departamento, buvai naujokas serveryje, o aš – naujokas valdžioje. Tad tau grįžus į serverį iškart pasiūliau ateiti pas mane dirbti, o tu sutikai.  Anketa užpildei neblogai, kiek nepatiko tavo atsakymas su papeikimais, nes kaip supratau pirmąjį papeikimą ignoruotum, o jau dėl antro kažką darytum, na visų pirma stengiamės jų negauti iš viso, o jei gaunam tai atsakom į jį ramiai su įrodymais. Pažįstu tave iš seniai, todėl neabejoju, jog būsi puikus darbuotojas ir šioje srityje, sveikinu tapus mūsų firmos dalimi!

Alcapone_Pablito Esi vienas iš tų, kurio anketos tikrai nesitikėjau, nustebinai, kad pasirinkai mūsų firmą, net labai. Anketa trumpa, aiški viskas teisingai aprašyta, bei visi klausimai teisingai atsakyta. Ateini į šią firmą įsikėlęs sau aiškius tikslus t.y pasikelti auksčiausią rangą, bei kaip suprantu išbandyti save šioje srityje, nes nedaug dirbęs. Smagu, kad išskiri aktyvumą kaip svarbiausią šio darbo savybę, nes aktyvus darbuotojas suspėja visur: nutempti /kurmasina, aptarnauti klientus ir bendrauti su kolegomis. Tavo aktyvumas kiek teko tave aplamai sutikti žaidime yra neblogas, esi labai patyręs serverio žaidėjas, tad, manau, tavo indėlis firmai bus didelis. Sveikinu tapus mūsų firmos dalimi!

Naujų darbuotojų žiniai, nes buvo to klausta, o aš Pagrindinėje informacijoje neįdėjau to (mano klaida) 60 minučių turime pradirbti iki 21:00 valandos, pagal /darbolaikas.

Patekusieji susisiekite su manimi per 48 valandas arba su pavaduotoja @Martyna_Boo dėl priėmimo į darbą.

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveikinu naujus darbuotojus, sėkmės dirbant ir tempinėjant 😂

• Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis