Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Katinukas_Murklys

Peikiu Arminas_Elegy

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Katinukas_Murklys
2. Administratoriaus @Vardas_Pavardė: @Arminas_Elegy
3. Administratoriaus nusižengimas: Atmesta užblokavimo apeliacija, kurioje yra įrodymai, jūs man parodykit kur Louiso atsiblokavimo apeliacijoj yra normalūs įrodymai kad aš prasižengiau, o ne tiesiog lakstymas, junginėjant /sekti Katinukas_Murklys
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas, 0:02 sekundė, važiavai per šaligatvi tai jau yra non-rp, o free star krovimas yra daugiau nei +1 kartas star, kadangi už pirma karta non-rp buvo uždėtas teisingai, tačiau antra kart Teisėsaugininkas suklydo dėdamas, tačiau tai priklausė papeikimui, o ne laiko banui, ne veltui ir parašyta jog krovimas, o čia buvo uždėta tik 1 kartas neteisingai, galėjai parašyt ir į až.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

kadangi ir aš esu čia paminėtas tai ir aš galiu tarti savo žodį.

visų pirma tu važiavai per šaligatvi skaitosi kaip NON-RP 1x, o poto tu jau akivaiždžiai matosi kad į važiavai į /tplv per borderus ir visus žolinus, taip kad ir skaitosi už 2x NON-RP. Tai gali ir neverkt, čia .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Louis_Morello rašė:

kadangi ir aš esu čia paminėtas tai ir aš galiu tarti savo žodį.

visų pirma tu važiavai per šaligatvi skaitosi kaip NON-RP 1x, o poto tu jau akivaiždžiai matosi kad į važiavai į /tplv per borderus ir visus žolinus, taip kad ir skaitosi už 2x NON-RP. Tai gali ir neverkt, čia .

Savas chebra, bet - Už padarytą nusižengimą galima bausti vieną kartą. Nesvarbu, kad jis padarė NON RP du kartus, bet norėdamas jį nubaust du kart, turėjai jį sulaikyti po važiavimk šaligatviu, nubaust ir duot baudą. Sumokėjus baudą ir darant tą patį, gsli jį bausti ir vėl. Draudžiama bausti už tą patį du kartus vienu metu. Čia tas pats, kaip jis pašaudytų tplv, paskiau prie ligoninės ir tu jį pagavęs baustum du kartus už užpuolimą ir ginklo panaudojimą. Vienas įtarimas. Niekas ir niekada negalėjo bausti vienu metu du kartus už tą patį. Papeikimas teisingas, nes įtariml lygis dėtas ne taip, kaip turėjo būti dedamas. 

 

 

@Jack_Montecalo Wheres the rule ?

  • Naudinga! 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 5 minutes(-čių), Ernys_Myq rašė:

Savas chebra, bet - Už padarytą nusižengimą galima bausti vieną kartą. Nesvarbu, kad jis padarė NON RP du kartus, bet norėdamas jį nubaust du kart, turėjai jį sulaikyti po važiavimk šaligatviu, nubaust ir duot baudą. Sumokėjus baudą ir darant tą patį, gsli jį bausti ir vėl. Draudžiama bausti už tą patį du kartus vienu metu. Čia tas pats, kaip jis pašaudytų tplv, paskiau prie ligoninės ir tu jį pagavęs baustum du kartus už užpuolimą ir ginklo panaudojimą. Vienas įtarimas. Niekas ir niekada negalėjo bausti vienu metu du kartus už tą patį. Papeikimas teisingas, nes įtariml lygis dėtas ne taip, kaip turėjo būti dedamas. 

Bet tada logiškai pagalvojus jeigu būčiau uždėjęs daugiau negu 40-50 star'ų t.y. masinis įtarimo lygio krovimas, tada suprantu, o dabar jeigu čia tokios sąlygos yra, tai jau tada galėjo papeikimą rašyt man į darbuotojų skiltį.

PRIDEDU: nėra dar tokios taisyklės, kad negalima dėti 2x už masini nusižengimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 44 minutes(-čių), Ernys_Myq rašė:

@Jack_Montecalo Wheres the rule ?

 

prieš 42 minutes(-čių), Louis_Morello rašė:

PRIDEDU: nėra dar tokios taisyklės, kad negalima dėti 2x už masini nusižengimą.

Supratau, atsižvelgsiu į tai vakare.

  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ačiū, kad pranešėte.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...