Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.3.6

Aurimas_Bosas

Ligoninė | Nuolatinė atranka į firmą.

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė: Alpacha_Baltasis

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? :  Nes todel kiek zinau medikai yra geras darbas mldc kolegos ir geras drk ir pav.

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs:  Nesipykti su kolegom dalyvauti veiklose klausyti valdzios drk  ir pac.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': 5.

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 100-200

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : Kol pasikeis drk.

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : 7h

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : Sunaikinti tr priemone.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Esu draugiskas atliekiu savo darba gerai.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą sekmes visiems

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, santecnikas rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė: Alpacha_Baltasis

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? :  Nes todel kiek zinau medikai yra geras darbas mldc kolegos ir geras drk ir pav.

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs:  Nesipykti su kolegom dalyvauti veiklose klausyti valdzios drk  ir pac.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': 5.

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 100-200

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : Kol pasikeis drk.

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : 7h

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : Sunaikinti tr priemone.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Esu draugiskas atliekiu savo darba gerai.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą sekmes visiems

Priimtas! Susisiek su manimi žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Danielius_Diaz

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : Visada traukė neutralios firmos, medikai atrodo viena iš geriausių neutralių firmų, smagu padėti kitiems, vežioti sužeistus ir panašiai. Valdžia atrodo aktyvi, suprantanti ir išmaninti savo darbą. 

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs: Mano manymu 3 svarbiausios taisyklės mediku darbe yra: Klausyti valdžios atstovų, bei gerbti kolegas, nenaudoti neleistinų, žaidimą palengvinančių programų, bei laikytis medikų darbo nuostatų.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': Nežinau, mediku darbe neteko dirbti, draugo klausiau sakė nuo 5 rango, jei jis neklysta. Forume taip pat rangai nenurodyti. Įsidarbinęs butinai peržiūrėsiu rangus, panaudojąs komandą /rangai.

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: Nuo 350 minučių, kai esu laisvesnis būna ir daugiau.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? Tol kol būsiu išmestas.

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : Iki 22 valandos.

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : Sunaikinti darbinę transporto priemonę, prieš sunaikinant galima pripilti kuro jei trūkstą.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Esu aktyvus, draugiškas, puikiai sekasi komandinis darbas, gerai sutariu su aplinkiniais. Siekiu savo užsibrėžtų tikslų. Esu sukalbamas, turiu tvirtą savo nuomonę, kur reikia ten ją išsakau. Nesu dviveidis, stengsiuosi rodyti iniaciatyva darbe, beveik visada galiu naudotis TS3 programa, jei to reikia.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : Sėkmės visiems kandidatams, susitiksime darbe.

• Patinka 3
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 valandas(-ų), Danielius_Diaz rašė:

➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Danielius_Diaz

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : Visada traukė neutralios firmos, medikai atrodo viena iš geriausių neutralių firmų, smagu padėti kitiems, vežioti sužeistus ir panašiai. Valdžia atrodo aktyvi, suprantanti ir išmaninti savo darbą. 

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs: Mano manymu 3 svarbiausios taisyklės mediku darbe yra: Klausyti valdžios atstovų, bei gerbti kolegas, nenaudoti neleistinų, žaidimą palengvinančių programų, bei laikytis medikų darbo nuostatų.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': Nežinau, mediku darbe neteko dirbti, draugo klausiau sakė nuo 5 rango, jei jis neklysta. Forume taip pat rangai nenurodyti. Įsidarbinęs butinai peržiūrėsiu rangus, panaudojąs komandą /rangai.

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: Nuo 350 minučių, kai esu laisvesnis būna ir daugiau.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? Tol kol būsiu išmestas.

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : Iki 22 valandos.

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : Sunaikinti darbinę transporto priemonę, prieš sunaikinant galima pripilti kuro jei trūkstą.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Esu aktyvus, draugiškas, puikiai sekasi komandinis darbas, gerai sutariu su aplinkiniais. Siekiu savo užsibrėžtų tikslų. Esu sukalbamas, turiu tvirtą savo nuomonę, kur reikia ten ją išsakau. Nesu dviveidis, stengsiuosi rodyti iniaciatyva darbe, beveik visada galiu naudotis TS3 programa, jei to reikia.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : Sėkmės visiems kandidatams, susitiksime darbe.

• Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-09-28 at 12:43, Aurimas_Bosas rašė:

487171930_NSapYVI1.png.fb31de88ca621f3c7c1f8ea1eb14ce57.png.61a0344c6f87e6b6f981dd0405795557.png

🚑Šioje temoje vyks atranka į Ligoninės firmą.🚑

Anketos bus tikrinamos tik tada, kai bus darbuotojų trūkumas.

EslFi3C.png.336c18384509aacd1139d072113c2934.png

🚑Reikalavimai norint patekti į Ligoninės firmą🚑

✔  Turėti bent 2,000 patirties taškų (XP).

✔  Turėti lengvųjų ir sunkiųjų tr.priemonių teisęs.

✔  Turėti su savimi sveikatos pažymą,pasą ir vizą.

Nebūti įrašytam į juodąjį sąrašą.

Nerašyti nesąmonių/bereikšmių atsakymų.

📃Atrankos taisyklės📃

Nekopijuoti anketų

Atsakyti į visus pateiktus klausimus

📋Anketos šablonas📋

➀.Jūsų Vardas_Pavardė:Partis_Partis

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : Nes noriu išbandyti kažką naujo ir noriu veiklos serveryje

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs:Nenaudoti čytų, draudžiama naudotis bugais, Draudžiama pirkti/pardavinėti serverio valiutą

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'':Nereikia jokio ranko

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 2-5h

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? :Manau mėnesį gal du

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? :45min minimum

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : pristatyti darbinę mašiną į jos vietą

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Manau turėtumėte mane priimti, nes esu aktyvus, draugiškas, į darbą žiūrau rimtai

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą :Sėkmės Vyrai ir Moterys ❤️

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Partis_Partis rašė:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
On 2019-09-28 at 12:43, Aurimas_Bosas rašė:

📋Anketos šablonas📋

➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Mindaugas_Lietuva

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : Ligonine pasirinkau nes ligonines darbas man patinka ir užauges dirbsiu mediku

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs: Dalyvauti treniruotese pradirbti skirta laika klausyti valdzios

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': nuo 4

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 3 val 4 val 

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : visas 7 dienas

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : iki vakaro

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : sunaikinti transporto priemone

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : taip galvoju kad as patekciau i ligonines firma jei bus sansu noreciau labai i ligonine nes labiausei reikia darbo gero man.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 valandą, Mindaugas_Lietuvaa rašė:

Priimtas! Susisiek žaidime su valdžia!

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

📋Anketos šablonas📋

➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Visma_Wtf

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : Senai dirbau čia todėl ir pasirinkau medikus.

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs:

1. Gerbti valdžią bei kolegas.

2. Neįžeidinėti kolegų.

3. Nefloodinti į raciją.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': 6 gal

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 150 - 300 minučių.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : Kiek išeis tiek.

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : 23:00

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : Sunaikinti transporto priemonę.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Esu aktyvus, išmanantis medikų darbą.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : Sėkmės visiems.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 3 minutes(-čių), Visma_Wtf rašė:

📋Anketos šablonas📋

➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Visma_Wtf

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : Senai dirbau čia todėl ir pasirinkau medikus.

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs:

1. Gerbti valdžią bei kolegas.

2. Neįžeidinėti kolegų.

3. Nefloodinti į raciją.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': 6 gal

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 150 - 300 minučių.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : Kiek išeis tiek.

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : Sunaikinti transporto priemonę.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Esu aktyvus, išmanantis medikų darbą.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : Sėkmės visiems.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

➀.Jūsų Vardas_pavarde:Matas_Quits

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : noriu padeti zmonems

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisykles: taisykles :privaloma klausyti  Valdžios.privaloma  bent 7 dienas pradirbti mediku  firmoje.butina vezioti suzeistuosius,jeigu yra ir nedarbo laikas.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'':5 rango 

➄.Koks Jūsų aktyvumas per  diena: 2 val 30 min

Kiek žadate išdirbti  Firmoje: metus 

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? :  iki 22valandos 

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darba:sunaikinti darbo transporta 

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Nu nes as tikrai dirbsiu ir nebusii kaip kiti nes kiti neptadirba 7dienas 

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : sekmės linkiu ir kad jus taptumete mediku darbuotojais😄😄

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Matas_Quits rašė:

➀.Jūsų Vardas_pavarde:Matas_Quits

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : noriu padeti zmonems

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisykles: taisykles :privaloma klausyti  Valdžios.privaloma  bent 7 dienas pradirbti mediku  firmoje.butina vezioti suzeistuosius,jeigu yra ir nedarbo laikas.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'':5 rango 

➄.Koks Jūsų aktyvumas per  diena: 2 val 30 min

Kiek žadate išdirbti  Firmoje: metus 

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? :  iki 22valandos 

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darba:sunaikinti darbo transporta 

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Nu nes as tikrai dirbsiu ir nebusii kaip kiti nes kiti neptadirba 7dienas 

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : sekmės linkiu ir kad jus taptumete mediku darbuotojais😄😄

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Valunta

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne mechanikų? : Nes geras darbas

➂.Kuo būsite mums naudingas? : Esu aktyvus ir geras darbuotojas

➃.Kokius tikslus keliate ateidami į ligoninės firmą? : Gerai praleisti laiką, susipažinti su firmos valdžia ir kolegomis.

➄.Ar turite kokių nors idėjų firmai? : Kolkas ne nes dar neteko susipažinti su šia firma iš vidaus.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : žaidžiau tik viena savaitė

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? :  iki 23 valandos.

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? :  Sunaikinti darbinį automobilį, persirengti į paprastą skiną.

➈.Ar galima pasakyti TS3 slaptažodį platinti? : Ne.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : Susitiksime TS3 busimi kolegos.

•  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Tadas_Valunta rašė:

➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Tadas_Valunta

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne mechanikų? : Nes geras darbas

➂.Kuo būsite mums naudingas? : Esu aktyvus ir geras darbuotojas

➃.Kokius tikslus keliate ateidami į ligoninės firmą? : Gerai praleisti laiką, susipažinti su firmos valdžia ir kolegomis.

➄.Ar turite kokių nors idėjų firmai? : Kolkas ne nes dar neteko susipažinti su šia firma iš vidaus.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : žaidžiau tik viena savaitė

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? :  iki 23 valandos.

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? :  Sunaikinti darbinį automobilį, persirengti į paprastą skiną.

➈.Ar galima pasakyti TS3 slaptažodį platinti? : Ne.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : Susitiksime TS3 busimi kolegos.

•  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

➀.Jūsų Vardas_Pavardė:Airidas_Tama

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : NES kituos darbuos jau esu dirbes o medikuos esu dirbes bet labai mažai tai noriu išmeginti

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs:Privaloma klausyti valdžios,draudžiama naudoti čytus ar kitas palengvinančias programas,privaloma išdirbti bent 7 dienas mediku firmoje

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'':5

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną:70-100MIN.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? :Priklauso ar patiks jei patiks dirbsiu ilgai .

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? :23:00

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? :sunaikinti transporto priemone.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? :Nes aš stengsiuos visur dalyvauti klausysiu valdžios.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą :Sekmės visiems pildantiems.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 1 minutę, Aiiridas_Tama rašė:

➀.Jūsų Vardas_Pavardė:Airidas_Tama

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : NES kituos darbuos jau esu dirbes o medikuos esu dirbes bet labai mažai tai noriu išmeginti

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs:Privaloma klausyti valdžios,draudžiama naudoti čytus ar kitas palengvinančias programas,privaloma išdirbti bent 7 dienas mediku firmoje

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'':5

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną:70-100MIN.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? :Priklauso ar patiks jei patiks dirbsiu ilgai .

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? :23:00

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? :sunaikinti transporto priemone.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? :Nes aš stengsiuos visur dalyvauti klausysiu valdžios.

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą :Sekmės visiems pildantiems.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Gabrielius_Music

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? :  Nes mediku dirbt geriau.

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęsPrivaloma klausyti valdzios. pradirbti bet 45min. ir isdirbti bent 7 dienas.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': Nezinau seniai nezaidziau. Bet veliau suzinosiu

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 45-120min arba daugiau.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : Kol nusibos. Nezinau bet manau kad  2 sav. 

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : Sunaikinti savo tr. priemone ir pripilt kuro.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Nes as cia su patirtim. Ir noriu praleist laika cia :D

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą :Sekmes pacai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 5 valandas(-ų), Gabrielius_Music rašė:

➀.Jūsų Vardas_Pavardė: Gabrielius_Music

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? :  Nes mediku dirbt geriau.

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęsPrivaloma klausyti valdzios. pradirbti bet 45min. ir isdirbti bent 7 dienas.

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': Nezinau seniai nezaidziau. Bet veliau suzinosiu

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 45-120min arba daugiau.

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : Kol nusibos. Nezinau bet manau kad  2 sav. 

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : Sunaikinti savo tr. priemone ir pripilt kuro.

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : Nes as cia su patirtim. Ir noriu praleist laika cia :D

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą :Sekmes pacai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

➀.Jūsų Vardas_Pavardė:Gudas_Ltu

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? : Nes noriu gryzt i savo pirma darba

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs:nezudyti kitu zmoniu. Priimti i iskvietimus. Gelbeti. Padeti. 

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'':6

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną:Pamatysi :) bet nemazas

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? :Kol gausiu priziuretoja ;DDD

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : iki 7h

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? :/SUNAIKINTI

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? :nes turiu normalei patirties :) 

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą :Sekmes pacai. Gal netbusimi kolegos

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

➀.Jūsų Vardas_Pavardė:Kleckas_robertas

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? :  ne ligoninej dar nedirbes prie sitos valdzios

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs: Klauyt valdzios, dalyvaut veikluose, pradirbt 45min

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': 7

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 60min-200min

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : nu 7d tureciau isbut

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : 23h

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : /sunaikinti

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : nu nes darbuotoju jum reiks :DD, o seip darbingas esu

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : nera.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 minutes(-čių), Kleckas_Robertas rašė:

➀.Jūsų Vardas_Pavardė:Kleckas_robertas

➁.Kodėl pasirinkote ligoninės firmą,o ne kitą firmą? :  ne ligoninej dar nedirbes prie sitos valdzios

➂. Išvardinkite tris svarbiausias taisyklęs: Klauyt valdzios, dalyvaut veikluose, pradirbt 45min

➃.Nuo kelinto rango leidžiama vairuoti mašina ,,Rancher'': 7

➄.Koks Jūsų aktyvumas per dieną: 60min-200min

Kiek žadate išdirbti firmoje laiko? : nu 7d tureciau isbut

➆.Iki kelintos valandos reikia pradirbti reikiamą laiką (45min)? : 23h

➇.Ką reikia padaryti prieš baigiant darbą? : /sunaikinti

➈. Keliais sakinais parašykite kodėl turėčiau priimti būtent jus,o ne ką nors kitą? : nu nes darbuotoju jum reiks :DD, o seip darbingas esu

➉.Jūsų palinkėjimas pildantiems į ligoninės firmą : nera.

Priimtas. Susisiek žaidime.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
  • Kurti naują...