Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Edgaras_Nesakysiu

Edgaras_Nesakysiu (Nemokamas Administratorius/Administracijos Prižiūrėtojas)

Rekomenduoti pranešimai

Edgaras_Nesakysiu (Nemokamas Administratorius/Administracijos Prižiūrėtojas)
(2019-10-01, 2020-01-27)

Esu vienas iš Las-Venturas.LT komandos narių.

Šioje temoje, Jūs galite reikšti savo nuomonę apie mane, kaip komandos narį atsakingą už nemokamo administratoriaus ir administracijos prižiūrėtojo pareigą tiek teigiamai, tiek neigiamai. Esu pasiruošęs išklausyti visų Jūsų, nes tik žinodamas savo pliusus ir minusus galėsiu tobulėti !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Edgarai!😁😁😁

Čia ir vel Aš, tik atėjau jau neprašyti pagalbos, o Tau atsidekoti. Dėkui už viską, kiek padėjai, o žinokit Jus sksitytojai padėjo labai daug, aš šoke iš kur pas jį tiek kantrybės :D Komanda turi didžiuotis, jog turi tave  šiame kolektyve! Dar kartą dėkui brolau už pagalbą😂

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Labai artimai neteko bendrauti, bet teko daryti ne kartą kartu event, teko ir pagalbos prašyti. Na pasirodei draugiškas, mėgstantis padėti, nes kaip paprašau pagalbos ar pasiūlau kartu daryti event tu dažniausiai sutinki, kas yra gerai, be to manau esi linksmas žmogus. Geras administratorius! :) 

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Edgarai!

Su tavim daug bendrauti neteko, tačiau visada pastebiu kaip serveryje siūlai pagalbą serverio žaidėjams. Su savo pareigomis tikrai susitvarkai puikiai, esi padėjęs nekartą, ar tai būtu pagydymas serveryje ar tai paget'intum kur nors kai reikia, apskritai esi aktyvus, stenkis ir toliau taip atlikti savo pareigas, tikiuosi ateityje pabendrausime daugiau, iki pasimatymo.

  • Patinka 4
  • Naudinga! 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

šaunus, aktyvus, darbštus, padedantis administratorius, geba priimti tinkamiausius sprendimus.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...