Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 135 / 300

Versija: LV 7.4.0

Max_Tosha

LV Bendruomenė. Ir kiekvieno indėlis

Rekomenduoti pranešimai

(rašant klausiausi)

LV Bendruomenė. Ir kiekvieno indėlis

Senai rašiau, ką nors čia. Pamaniau, kad būtų visai verta prabilti apie tai, kas sieja mus visus; apie tai, ko dėka gyvuojame; apie tai, kas mes esame. Netuščiažodžiaujant – esame didžiausia Lietuvos SA-MP projekto Las-Venturas mieste B E N D R U O M E N Ė. Nežiūrėkime į skaičius. Mes turime, kuo didžiuotis 💙

Anaiptol mūsų bendruomenė turi savų ydų, kas ir paaiškina, kodėl galbūt pastaruoju metu esame tokie maži. Tik dėka pačių žaidėjų ir kiekvieno indėlio iš jų, projektas gyvuoja jau daugiau negu 7 metus. Nekalbėkime apie pagr. administraciją, projekto komandą ar kitus techninius sprendimus. Visa tai lemia – žaidėjai (bendruomenė), t. y. mes visi.

Šiandien norisi paskatinti pagalvoti, ką kiekvienas darome dėl to, kad mums visiems būtų smagu čia žaisti, o jeigu kažko nepadarome, ką galėtume padaryti.

1. T I K S L A S

 • Koks mūsų visų tikslas? Manau, kad į tai neturėtų būti sunku atsakyti. Tai yra įsimintinas laikas. Šio žaidimo esmė, kad kiekvienas iš čia esančių galėtų jame smagiai, atsipalaiduojančiai praleisti laiką. Noriu pabrėžti – K I E K V I E N A S. Kokia prasmė iš viso žaidimo, jeigu jame esu tik aš? Kokia prasmė, jeigu visu tuo, ką darau negaliu pasidalinti su kitu?
   
 • Ne pagr. administracija, ne kažkas kitas kuria žaidimą, bet patys projekto žaidėjai, kuria sau erdvę, kuria sau tokią aplinką, kurioje būtų smagu būti. Dėl to, turime elgtis taip, kad vieni kitiems mūsų poelgiai patiktų. Neturime daryti nuolatos to, kas kitam sukeltų pyktį. Turime mokėti derinti visų bendrus poreikius į poilsį ir atrasti tokius būdus ilsėtis, kuris būtų priimtinas kiekvienam.

 

2. B E N D R A V I M A S

 • Viena didžiausių problemų yra mūsų tarpusavio bendravimas. Esame pasikėlę šunsnukiai galvojantys tik apie save. Netausojantys vienas kitam keiksmažodžių ar siuntimų nx. Taip. Čia žaidimas, čia galima taip elgtis, galbūt tuo ir galime naudotis. Tačiau reikia niekados nepamiršti, kad už ekrano yra tikras Ž M O G U S. Dėl to vienas su kitu reikia bendrauti taip, kad abiems patiktų.
   
 • Bendravimas nepasireiškia tik žaidimu Serveryje. Per savo jau beveik 8 metų SA-MP patirtį sutikau daugybę skirtingų žmonių. Bendraudamas mažiausiai Forume ar TeamSpeak leisdamas laiką su be galo nuostabiais žmonėmis, bet ir pamažu susitikinėdamas realybėje. Žmonėmis esančiais už ekrano. Todėl, mes turime stengtis aktyviai bendrauti, kad iš tiesų, tai nebūtų tik šliūchos, kuriomis pasinaudojame ir numetame, bet tai būtų žmonės su kuriais įdomu bendrauti ir norisi susitikti gyvai. Žmonės, kurie užauga ir tampa Tavo D R A U G A I S gyvai.
   
 • Todėl, bendraukime. Dalinkimės nuotraukomis iš Serverio ar filmukais. Leiskime laiką TeamSpeak Serveryje. Kurkime naują turinį, rašykime atsakymus vieni kitiems. Pasakokime, kaip jaučiamės dalindamiesi būsenos atnaujinimais. B E N D R A U K I M E.
   
 • Taip pat mūsų visų uždavinys yra gebėti priimti skirtingus žaidėjus. Mes turime priimti žaidėjus tokie, kokie yra. Nebūtina kiekvieną siųsti nx ar kitaip pažeminti. Turime suvokti, kad ne visas pasaulis sukasi aplink mus. Dėl to ir elgtis su kitu reikia taip, kaip kas nors elgtųsi su mumis. Nesvarbu, koks jis yra: storas, ryžas ar kekšė. Kiekvienas turi teisę būti dalimi mūsų, dėl to vienas kitą G E R B K I M E.

 

3. P A S I E K I M A I

 • Nepamirškime vieno svarbaus aspekto – švęsti. Gebėti pripažinti kitų pergales. Mokėti priimti pralaimėjimus. Džiaugtis kartu su nugalėtojais ar žmonėmis, kurie čia atėjo pasidalinti gražiomis akimirkomis iš savo žaidimo ar realaus gyvenimo. Švęskime mūsų pasiekimus K A R T U.
   
 • Dalinkimės laime vieni su kitais. Turime, kuo pasidalinti? Nutiko kažkas nuostabaus? Pasidalink. O, tas, kas dalinasi priimkime jo istoriją. Priimkime jo įspūdžius. Leiskime augti kartu. Leiskime džiaugtis kartu. Galbūt kažkam, tai yra vienintelė atsipalaidavimo forma? Galbūt kažkas šiuo metu išgyvena sunkų laikotarpį. Nežudykime jo asmenybės.

 

4. Ž A I D I M A S

 • Na ir svarbiausia. Nepamirškime Ž A I S T I. Na ir, kas kad kažkas sunaikino mano transportą? Atsistatysiu! Kas nutiko, kad nužudė mane? Prisikelsiu ir nušausiu jį! Visa, tai yra laikina. Visa, tai yra tam, kad galėtume smagiai praleisti laiką. Visa, tai yra tam, kad galėtume vėliau garsiai juoktis iki ašarų, kai kažkas sprogo, o ne tam, kad pizdėlintume vienas ant kito.
   
 • K U R K I M E savo žaidimą ar tradicijas. Pagr. administracija nenužais viso žaidimo ir nesukurs pačios kiečiausios sistemos. Ją galime susikurti tik mes patys. Suvienykime jėgas, idėjas ir darykime viską, kas mums patinka! Nustokim žliumbę ir pisę vienas kitam protą. Cmon. It's enough. It's only a game, why you have to be mad?

 

giphy.gif

PRITARI? react_like.png

 • Patinka 16
 • Naudinga! 3
 • Ačiū! 1
 • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vietoj tokiu temu kurimo galejai kazka serve naudingo nuveikt :D visiem idomiau kai savininkas kokius eventus ir panasiai daro

 • Patinka 1
 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Edas_Bmw rašė:

Vietoj tokiu temu kurimo galejai kazka serve naudingo nuveikt :D visiem idomiau kai savininkas kokius eventus ir panasiai daro

Neišpasakytas nusistovėjęs išlepinimas, kai viską turi padaryti pagr. administracija :)

giphy.gif

 • Patinka 1
 • Haha 1
 • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 4 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Tik dėka pačių žaidėjų ir kiekvieno indėlio iš jų, projektas gyvuoja  egzistuoja jau daugiau negu 7 metus ir gyvavo pirmus 3-ejus metus.

Realiai jeigu rimtai tai pradėk pats nuo savęs, kalbi apie idealią bendruomenę kai pats esi vienas iš kiršintojų, baik savo autokratijos nesamones, pabaik keisti visą projekto kultūra, nes visos didelės kompanijos ir žlunga dėl to jog bandoma sujungti kelias kultūras arba pakeisti egzistuojančią (patariu pažiūrėti nesuprantantiems: https://www.imdb.com/title/tt9351980/ ). Skubu paminėti jog yra tikrai nemažai gerų dalykų padaryta nuo tavo atėjimo, bet kuo toliau tuo labiau nusivažiuoji, ir tavo paskutiniai sprendimai buvo labai prasti, apskritai kokybė iš pagr.administracijos suprastėjo nežmoniškai per pastaruosius metus su puse (no hard feelings). Pasidarėt tinginiai, totalūs, pradėjot Boriso Johnsono 'blame game' ir visą kaltę verčiat ant žaidėjų. Susėskit, susirašykit projekto tikslus, aptarkit projekto pertvarka jeigu jinai reikalinga ir vykdykit tai. Nes tikslas ar taip vadinama 'misija' 'jūsų žaidimas - mūsų prioritetas' jau senai neegzistuojanti.

prieš 4 valandas(-ų), Max_Tosha rašė:

Mokėti priimti pralaimėjimus.

Rašo žmogus kuris visiškai nepriimta kritikos, ir išvadina žaidėjus paskutiniais šūdo gabalais kai kažkas yra pasakoma kas tamstai nepatinka. Tai va ir grįžtu prie tavo pagrindinės minties 'ką kiekvienas darome dėl to, kad mums visiems būtų smagu čia žaisti, o jeigu kažko nepadarome, ką galėtume padaryti', pradėk nuo savęs, keisk pats save, nes jeigu taip ir toliau tai iš 30on(kuris susideda iš komandos/direktorių/pavaduotojų) neišlipsit kol nebus rimtų pasikeitimų.

 

O čia pamąstymui: Daugelis įmonių vadovų būna pašalinti už prastus ketvirčio(-ių) rezultatus. 

 • Patinka 8
 • Naudinga! 4
 • Haha 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

VA SERVAS: KAI NUZUDAI MENTA PARASO /KR PER RACIJU, NUZUDAI GAUJINI PARASO PER /KR  IR SU TA SISTEMA BUTU BUTU VA TASKAI KLANA

tada ir paskaitysiu va visa sita

 

 • Patinka 1
 • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

2017 metai: žaidėjų vidurkis - 20 prisijungusių. 

2018 metai: netikėtai Karoliui į pagalbą ateina Artūras. Projektas atgyją vos per pirmą savaitę. 

2018 metai (pabaiga): projekto gimtadienis pakelia žaidėjų skaičių. 

2019 metai: žaidėjų vidurkis - 50 prisijungusių. 

Galbūt projektui reikia kardinalių naujovių? :)

Galbūt projektui reikia to raudono nick savo bendradsrbių sąraše. (nu čia tipo Artūro) :D

Galbūt projektui reikia Komandos, kuri kartais galėtų nusižengti taisyklėms ir nuleisti tanką ir sukelti žaidime chaosą? :D (kaip kažkada prie vyriausybės)

Galbūt projektui reikia vieno gero evento iš Karolio? (kai su pačiu didžiausiu lėktuvų darėme išlikimą)

Galbūt projektui reikia didelių vestuvių pvz Brito su.......užmiršau nick.? :D

Žaidėjai yra išlępę, jiems neužtenka atnaujinimų ar eventų, mes norim kažko naujo, kažko seno, bet gero, tradicinio ir užmiršto. Jau bent aš to noriu. 

 

Apskritai skatinu reikštis šioje temoje visiems. Jeigu administracija mums viską suteikia, tai kodėl mes negalime tiesiog paprašyti??? 

:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Kurti naują...