Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Jahn_Dym

Siulau padaryt sratasvaidi.

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas:

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jahn_Dym
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?:  Sratasvaidzio
  • Kodėl tai yra naudinga?: Nes manau daug kam tai patiktu
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas: Tai turiu idėja/pasiūlymą. 1. Tai šratasvaidis Jaile. (Kam jaile šratasvaidis? Šeipsau žmogui būtų neidomu atsisesti už grotų ir tiesiog eiti į tas kasyklas ir kasti, bet jei būtų šratasvaidis jaile žmonės nestovetu afk ir kažkokia veikla turetu kad nebūtų nuobodu.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Siulytos idejos daugiau negu 30 kartu, atmestos ar ignoruotus idejos va sitos, srata dabartini dar pakeis.

bet as uz sita.

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Excite_Josh rašė:

Siulytos idejos daugiau negu 30 kartu, atmestos ar ignoruotus idejos va sitos, srata dabartini dar pakeis.

bet as uz sita.

 

Kad siulytos idejos tai nezinojau nes man pasake kad buciau pats pirmas parases. O kad sratasvaidi dabartini pakeis tai lauksiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 43 minutes(-čių), Excite_Josh rašė:

Siulytos idejos daugiau negu 30 kartu, atmestos ar ignoruotus idejos va sitos, srata dabartini dar pakeis.

bet as uz sita.

 

tošha pis tokį, kad jeigu jau kaleime sėdi tai ir sedėk, nieko jie nedės į ta jaila, nuvalkiota ta sistema, jailo nieko gudriau negali padaryt.

šiaip aš už būčiau

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Louis_Morello rašė:

tošha pis tokį, kad jeigu jau kaleime sėdi tai ir sedėk, nieko jie nedės į ta jaila, nuvalkiota ta sistema, jailo nieko gudriau negali padaryt.

šiaip aš už būčiau

Nu manau galim toki dalyką padaryti kad pamatytu tosha ar pan ir gerai pagalvotu bet reiktu daugiau žmonių kurie sutinka su manimi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Jahn_Dym rašė:

Nu manau galim toki dalyką padaryti kad pamatytu tosha ar pan ir gerai pagalvotu bet reiktu daugiau žmonių kurie sutinka su manimi.

nepadės aš siūliau už tai kad už iškasima toj kasykloj daugiau minučių nuimti 1-2 min daugiau nuimtu byb nepasirašę :DDD, tai ką čia kalbėt apie jail dm?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Ką tik, Louis_Morello rašė:

nepadės aš siūliau už tai kad už iškasima toj kasykloj daugiau minučių nuimti 1-2 min daugiau nuimtu byb nepasirašę :DDD, tai ką čia kalbėt apie jail dm?

 Nu žinai buna kad žmogus gali daryti tai pagal nuotaiką, bet tosha tik pamenu kai žaidėm kitame projekte tai toks bachuriukas tai toks 50/50.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...