Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Laurynas_Joma

2 darbai vienam žaidėjui

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Laurynas_Joma
  • Kam skirtas pasiūlymas („TeamSpeak kanalui“, serveriui, forumui): Serveriui
  • Kokia tai sistema?: Darbų. 
  • Kodėl tai yra naudinga?: Žaidėjui atsirastu daugiau galimybių įdomiau praleisti laiką serveryje. Galbūt, net sužydėtų „kur žaidimą sau ir kitiems“ faktorius. 
  • Pasiūlymo/Idėjos aprašymas:

Visi esame pastebėję, jog serveryje trūksta žaidėjų, kartu su jais - veiksmo. Todėl dėl šios „problemos“ mano siūloma idėja greitai prigytų. 

Mano pasiūlymas yra labai paprastas. Siūlau leisti žaidėjui turėti daugiau nei vieną darbą. Darbai su pakvietimu yra šiek tiek nuvalkioti, todėl būtų puiki proga grįžti prie senujų. Galbūt atgaivinti nostalgiją, kai su gaisrinės mašina važiuoji pro miestą gesinti gaisro, vežioji picą ir gauni arbatpinigius, tvarkai kelius ir t.t. Visi šie darbai, bent man kelia puikius prisiminimus, todėl būtų labai šaunu, jog idėja būtų įgyvendinta. Ačiū už dėmesį! :)

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šiaip esu visapusiškai už kodėl? - Visur lygiai tas pats t.y. kaip ir tarp kitu serverių, visur galima turėti tik gauja ir darbą, arba klaną ir darbą, o čia , kažkas originaliau būtu ar ne tiesa kad Las-venturas.lt projektas yra vienas iš originaliausiu? @Invision_White @Max_Tosha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai, kad atėję į darbus verkiat, kad sunku 60min ištraukti, ką jau kalbėti apie 120, jei būtų 2 darbai, visiška nesąmonė :D

  • Patinka 1
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 valandas(-ų), Mister_Audi rašė:

Tai, kad atėję į darbus verkiat, kad sunku 60min ištraukti, ką jau kalbėti apie 120, jei būtų 2 darbai, visiška nesąmonė :D

nesuprantu kodėl būtent 120 min? Tas 60 minučių prilygtu dviem darbam, hmm, nemąstom biški.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-10-24 at 10:09, Mister_Audi rašė:

Tai, kad atėję į darbus verkiat, kad sunku 60min ištraukti, ką jau kalbėti apie 120, jei būtų 2 darbai, visiška nesąmonė :D

Bet darbe be pakvietimo nebutina pradirbti 60 minučių. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Laurynas_Joma rašė:

Bet darbe be pakvietimo nebutina pradirbti 60 minučių. :)

Ai jei būtu galima dirbti be pakvietimo, kaip antra darba, tada why not ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
×
×
  • Kurti naują...