Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 40 / 300

Versija: LV 7.3.6

Ultra_Vodka

LVFM & EX7AZY

Rekomenduoti pranešimai

Yo yo yoo. 

Sveikučiai, pabiručiai! 

EX7AZY

LVFM

Papasakosiu apie viską. Kritikuotojai nekomentuoja!

Labas Las-Venture, pradėsiu nuo savęs ir nuo to apie ką aš čia rašau 😎 

Pirma. Aš. Mano Nickas Ultra_Vodka

Serverije esu jau nuo 2014 metu, pareigų jokių nesiekiu. Tiesiog praleidžiu laiką kaip ir visi. Penkis metus su pertraukėlėm žaidžiu mūsų ilgą, laiką "žlugusi serveri" (Kiek tokių buvo kurie sakė kad va žlugo ir taip toliau) Naa, kaip matom viskas, Oree ir dar laikomės. Mano nuomonė dar ir po kokiu penkių metų prisiminsim sampa ir mūsų pirmąjį serverį, norėsim patikrinti ar toks yra ir jis bus. Nu aš jau nuo temos nuklydau. Tai va esu Draugiškas. Prikolnas. Žodžiu kišenei neiškantis. Įdomus. Keistas, kaip ir visa tema. Ir galų gale MLDC pacaniukas. Man yra 18 metų. Laisvu laiku EDITINU muzika stenguosi ir mokausi iš klaidų. Moku greit tobulėti. 

Muzika tai mano antras pulsas ir širdis. 

Kodėl tuo užiemu? 

Visi taip gali? 

Kodėl būtent muzika? 

Atsakysiu į visus jūsų klausimus. 

Tiesiog lengvas paaiškinimas muzika gydo žaizdas ir kelia nuotaiką, muzikos klausom visi ar ne taip? Visų skoniai skirtingi visi ją suprantam savaip nes vienodų nėra ir nebus. Taip taip taip yra daaaug gabesniu už mane turi klubus aparatūras šaibos skraido, bet ar jie nepradėjo nuo apskritaus 0? Taip tu gali kurti muziką pats visi mes galim visi turim nuomone ir kažkam gali labai patikti arba nepatikti. 

Visa laiką praleidau su muzika visur muzika, ne kiekvienas gali taipp. Ir panorau bandyti perdaryti, patobulinti arba kitaip EDITINTI dainas. Kodėl pats nedarau savo?? Naa kas žino tas supras kad tai kainuoja ir programos ir aparatūros nemažai geriau jau su Betmenu važinesi nei sėdėsi ir grajinsi aparatūra už 2k. Tiesiog bandau, darau. Pagal savo klausa bandau tobulėti. Taip aš prarandu daug savo laiko vien dėl to kad tai darau, bet tai kaifas geriau nei kaseka sukti ar šnioti. Visi turim savo Hobi vieni sėdi garaže vieni sampa grajina o aš namuose kaimynam ramybės neduodu. 

Tai vaa biškelis apie mane dabar prie esmės. 

EX7AZY Dauguma žinot kas tai, ir iš viršui aprašymo suprasit mane. 

Dauguma mano pažystum manęs prašydavo duoti arba dainos pavadinimą arba grojaraštį. Bet aš sugalvojau susikurti YouTube's kanalą. Kuris vadinasi EX7AZY. 

Į jį kelių savo klausoma muziką kitaip. Dėl savęs ir dėl kitų, kai kuriem patinka kai kuriem ne. Bet kaip ir sakiau visiem neįtiksi. Mano muzikos skonis yra visoks. Viskas po truputi. Tai gali būti rusiška, klubine, Deep, House, chill, Repas, ar net TRANCE. 

Jai įdomu užsuk paklausyk nes tai yra grojaraštis, tai turi būti ne kartui. 

LVFM

Senai girdėjom, gaila ar ne? LVFM ištrintas visam? Ar vis tiek nesvarbu nes ten grojo tas pats per tą patį? 

Rašiau pagrindiniam savininkui su idėja į LVFM vedėju pareigas vien dėl to kad bandyti paidominti žaidimą išskirtinė muzika, jis atsakė kad tai yra neįmanoma dėl to kad jį yra nenaudinga? Dėl ko? Dėl to kad vedėjai neužsiima tuo tyngi? Neturi pastangų? Senai rašaiau kad galiu pajungineti tą muziką už ką už Nieką. Prieš metus Atsakė rašyk John_Wolf gal kartu galėsit būti bet taip ir ištrynė. Noriu paklausti jūsų nuomonės apie LVFM ar verta būtų ją grąžinti? Ar vertas aš į LVFM vedėjus jai tai įmanoma? Ar norėtumėte per radiją nebegirdeti tų pačių dainų arba Laidų per kurios šneka vėjus. Ar įdomu būtų kad laida vestų Aš per LVFM apklausinedamas Max_Tosha, Liepsna_Fire, Invision_White, ar kita žaidėją, daryti išskirtinė muzika ir ją leisti išskirtinai tik per LVFM daryti Eventus? Arba kažkam perduoti gražu linkėjima. 

Tai va siūlau kažką dėl įdomumo, nebūtinai aš. 

Tikiuosi aptarsim su normaleis be kritikos kažkokios kaip pvz, ką tu čia šūdus rašai. Vps nedomina ir panašiai. 

Sakau kritikuotojai čia ne prie ko iš viso bandyt gyvint serverį bent smulkmenom visi turim kažką pasiūlyti. O rašyt smergti, kritikuoti, ir kažką panašaus visi sugebam. Bet man tas yra nieko verta lygio rodimas žmogaus intelekto parodymas, praverimas savo minčių išreiškimas. Kritika yra pas praktiškai tuščio žmogaus galvoje. 

Tai tiek gal susidomės savininkai pagalvos kaip ir jūs pagalvosit ar įdomu ar ne. 

#LIKEX7AZY

Pagarbiai: Ultra_Vodka

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Esu pilnai už tavo siūlomai įdėjai, kadangi serveryje tikrai atsibodo beklausyti radiju kurios groja ta pati per tapi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

LVFM niekuomet nebuvo tiesiogiai administruojama pagr. administracijos. Kitaip sakant radijos būdavo sukuriamos pačių žaidėjų iniciatyva ir savarankiškai administruojamos. Patirtis parodė, kad anksčiau ar vėliau radija būna apleidžiama ir nebeturi jokios prasmės bei susidomėjimo iš serverio žaidėjų. Mes nesame kategoriškai prieš radijos atsiradimui, tačiau norime, kad žaidėjai patys parodytų iniciatyvą, sukurtų radiją (tikrai nedaug kainuoja), padarytų ją klausomą tarp serverio žaidėjų ir parodytų savo motyvaciją. Tuomet bus galima kalbėtis ir apie /lvfm komandos nukreipimą į radiją, moderuojamą forumo skiltį ar papildomas komandas žaidime susijusias su radija.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Visom keturiom už. Reikia gaivint magnetola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

As uz, jei nrml muzonu imesi, bet ar taip ar taip veliau ta radija apleidzia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Invis jau pasake ka reikia padaryt, kad ji butu serve soo cmon, as nieko pries pasiklausyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pritariu tau ir esu visiškai UŽ, būtų smagu geresnių muzikų pasiklausyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jūs turite būti narys norėdamas palikti atsakymą

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Kurti naują...