Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.6


Dwayne_Stevenson

Peikiu Spec.Pajėgas

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Jonh_Volfs
3. Jūsų kaltinimai: Visiška darbuotojų nepriežiūra. Taip sakant ką nori darbuotojai ta daro.Tik išmetė savo darbuotoją už nusižengimus ta pačia diena jis jau vėl dirba pas jį.Jo darbuotojai rakina,naudoji tazerį per krepšio krovimą,bendradarbiauja su ginklų prekeiviais,kobra klanu.

36. Spec. Pajėgų darbuotojai narkotikų maišo naikinimo (ir transportavimo) metu naudoti /tazeris ir rakinti karo tipo klano narių susišaudymo atvėju neturi teisės.

Dar kažkokiu būdu dangis sužinojo, kad aš stebiu. @Dangis_Nepramušinėk ekstrasensas gal būsite?
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

  • Patinka 3
  • Haha 1
  • Liūdnas 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Prisiemu kalte, dėl pašauto su tazerio, direktorius galės nubausti (tai pirmas mano nusižengimas). O dėl bendradarbiavimo nesupranta ką mes bendradarbiavom jeigu mes į juos šaudėm :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 14 minutes(-čių), Black_Vrs rašė:

Prisiemu kalte, dėl pašauto su tazerio, direktorius galės nubausti (tai pirmas mano nusižengimas). O dėl bendradarbiavimo nesupranta ką mes bendradarbiavom jeigu mes į juos šaudėm :D 

Kžn aš gal aklas,bet tikrai į Arni nešaudėt dėl taves dar nieko nesakau,bet jau dangyras per daug sau leidžia tuo labiau kai tik buvo išmestas ir vėl darbe sėdedamas daro nusižengimus,o direktorius nekreipia dėmesio.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Oh no... 😪 Papeikimas turėtu but darbuotojams kadangi aš nebuvau tuometu prisijungęs, bučiau, nubauščiau iškarto bet tiek to, pradedam! 

• Dėl tazerio naudojimo ir nesamonių darymų kurie jau pasikartojo antrą kartą, Dangis_Nepramusinek išmestas iš darbo ir pridėtas prie juodojo sąrašo už nesamonių darymą. Sekantis darbuotojas Black_Vrs gavo 2 įspėjimus taip pat darbuotojas gaus griežtą žodinį įspėjimą dėl padaryto nusižengimo, antras kartas išmetimas iš darbo ir juodasis sąrašas!

Įrodymas kad darbuotojai buvo nubausti:

https://imgur.com/nku1w7X

https://imgur.com/gMllnIR

• Situacija dėl bendradarbiavimo, per mano direktoriavimą tokio dalyko nėra ir nebus, mes kovojam su klaniškiais ir ginklų prekeiviais todėl apie kažkokį bendradarbiavimą net kalbos eit negali, tavo įrodymai neparodė kad darbuotojai kartu buvo per maišą(jeigu turi daugiau įrodymų, pasidalink, bus nubausti visi mano darbuotojai kas buvo tuo metu).

 

P.S. Būnant prisijungęs visus darbuotojų stebiu, bet matyt kaikurie kai atsijungiu pradeda daryti nesamonės, todėl ačiū kad pranešėte apie darbuotojų nusižengimus, visi nubausti, kai kuriem kelias į spec.pajėgas uždarytas. Jeigu turit daugiau įrodymų apie darbuotojų nusižengimus rašykit darbuotojų papeikimus. Turintt kažkokius klasimus susijusius su spec.pajėgomis, rašykit man į A.Ž, į viską atsakysiu. Peace ;)

Pagarbiai spec.pajegų direktorius - Jonh_Volfs.

 

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

PSPq3pL.png

Šiuo atveju rašykite papeikimus darbuotojams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...