Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 2 / 200

Versija: LV 7.7.7


Kleckas_Robertas

Atsiliepimas apie projekta- By Kleckis

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki esu Robertas. Šiame serveryje žaidžiu nuo 2019-06-29. Prisijungus pirma karta į serveri man viskas atrodė gan sudėtingą, bet prisijungęs draugas viską parodė, Na o šiaip serveryje patiko, kad yra gan gera nemokamu adminų komanda kuri tikrai stengiasi padėti ir atsakyti i visus iškilusius klausimus. Žaidėjai irgi gan draugiški. Serveryje nematau jokiu labai didelių minusų kurie man labai trukdytu. Patinka, kad sitas serveris yra atnaujinamas gan dažnai, ir pridedama nauju dalyku. Daugiau kaip ir nelabai sugalvoju ka parašyti tai tam laikui užteks.
gero žaidimo

  • Patinka 1
  • Naudinga! 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Trumpas, aiškus atsiliepimas. Atradus naujų pliusų, minusų siūlau papildyti. Sveikas atvykęs ir linkiu sėkmės. :)
 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Robertai. Smagu matyti atsiliepimą iš dar gan šviežio žaidėjo projekte. Smagu, kad patinka projektas ir tikiuosi liksi čia žaisti ilgai. Kalbant apie atsiliepimą tai jis trumpas, bet nesakau, kad trumpai tai blogai - ne. Aiškiai ir gerai susiskaitė, gerai, kad pradžioje parašei kada pradėjai žaisti, kad įvardijai projekto pliusus, bet manau, kad atsiliepimą galėjai papildyti parašydamas kaip sužinojai apie šį projektą, įdomiausia tavo nuomone veikla, darbas kuriame dirbai ir labai patiko ir t.t,, taip būtum labiau "pasotinęs" savo atsiliepimą. Bet visgi vėl paminėsiu ką miniu daugeliui - šaunuolis, kad nepatingėjai ir pasistengei parašyti!

 Tau skiriu atlygį - ★ - 15 tūkstančių  NENAUJOKUI

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...