Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.6


Modis_Good

Atsiliepimas apie Las-Venturas.LT serverį :)

Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, skaitantys mano atsiliepimą apie Las-Venturas.lt projektą.

Šį projektą žinau jau ilgą laiką, todėl nusprendžiau čia užsiregistruoti, ir pradėti žaisti, jame. Registracija buvo lengnva, kas ir taip aišku, labai patiko, jog šiame serveryje yra saugos klausimas, kas tikrai iš tiesų yra reikalinga, kiekviename projekte, vos užsiregistravęs nuskubėjau išsilaikyti teisių, laikant teoriją reikėjo pagalvoti, ir ne iš pirmo karto pavyko, todėl man padėjo vienas iš administratorių, - @Arnas_Toreto Jis ne tik man suteikė 10.000€ bet ir padėjo išsilaikyti teorijos egzaminą, ir kartais pavešdavo, į reikiamas vietas, išsilaikęs vairavimo teises, skubėjau eiti žvejoti, nes buvo prasidėjusios žvejybos varžybos, deja, tačiau jų nelaimėjau, nes labai nesisekė žvejoti, poto įsidarbinau į picerijos darbą, po kelių akimirkų, buvo atranka į medikų firmą, sudalyvavau atrankoje, ji nebuvo labai sunki, todėl patekau, vos užemtęs akį į taisykles, ir visą kitą informaciją, apie medikų darbą, važinėdamas su darbinie tr. priemone, apžiūrėjau beveik visą Las-Venturas miestą, įvairiausias sistemas, užėjau į forumą, net pasižiūrėti ankstesnių atnaujinimų, jie pasirodė įdomūs, ir nematyti kituose serveriuose, nepatiko, jog norint užvesti mašiną, paspaudus "Y" klavišą, išlenda lentelė, manau užtektų ir GUI lentelės, ji man pasirodė patogesnė, taipogi "/info" lentelė, irgi nepatogi, ankščiau buvo geresnė, ir pateikdavo daugiau informacijos apie žaidėją. Forume nepatiko, jog daug žmonių pykstasi, dėl kažkokių man neaiškių priežaščių, o moderatoriai, o galbūt vyr. administracija, nes moderatorių pokolkas nėra, nelabai į tai reaguoja, ir jų nenubaudžia, jau pranešiau ne vieną asmenį, nežinau kas bus toliau, manau tokie dalykai ir sudaro naujokų pirmąjį įspūdį apie projektą, todėl reikėtų tai mažinti, ir susiimti, galbūt aš visko dar nežinau, bet čia tokia mano nuomuonė. Daug nerašysiu, nes atsibos rašyt, ką aš vekiau serveryje, bet atsiliepimas štai toks, ačiū kas skaitėte iki galo, iki!

  •  
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Modi. Trumpas, aiškus, gražus atsiliepimas. Pastebėjau iškart, kad teksto raidės mažos, tikriausiai 12 šriftą pasirinkai, o būtų geriau 14 šriftu, nes tada geriau matusi. Smagu, kad viso teksto neišmėtei belenkaip, o viską gražiai sudėjai į vieną bendrą tekstą ir parašei viena tema, paryškinai galbūt tau reikalingas vietas. Pastebėjau, kad esi nenaujokas tai galbūt ir galėjai parašyti daugiau, pvz,: mėgstamiausią dirbtą darbą, mėgstamiausias veiklas/vietas ir t.t.. Bet nėra ir dabar blogai ir smagu, kad pasistengei. 

Tau skiriu atlygį - ★★ - 30 tūkstančių (iki 11/03 +10kNENAUJOKUI

  • Haha 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu, kad patinka projektas. Linkiu sėkmės bei siūlau, jog forumo paskyros vardas atitiktų Vardas_Pavardė žaidime. :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...