Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Arnis_Nike

Peikiu spec.pajegu direktoriu

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Arnis_Nike
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Jonh_Volfs
3. Jūsų kaltinimai: juo darbuotojai surakino nieko neranda ir nusauna,direktorius atsako po papeikimo kad as priklausau karo tipo klanui kas is to kad as priklausau koke tiesia jis mane nusauna(beto dar istrine temas kur buvo papeikimai parasyti)
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą

 

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė: Arnis_Nike

• Darbuotojo Vardas_Pavardė: Arminas_Carleone

• Dabuotojo nusižengimas ( pažeistos taisyklės ), nuosekliai papasakokite situaciją:surakino patikrino ir nusove uz nieka

• Įrodymai. (nuotrauka (imgur.com), video) : https://imgur.com/a/ih75BtY

Anketa:

• Jūsų Vardas_Pavardė: Dangis_Nepramusinek

• Darbuotojo Vardas_Pavardė:  Arminas_Carleone

• Dabuotojo nusižengimas ( pažeistos taisyklės ), nuosekliai papasakokite situaciją: Patikrino nieko nerado ir nu6ove

• Įrodymai. (nuotrauka (imgur.com), video) : https://imgur.com/a/8AR2aRe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ir vėl verkimai jezau🙄, jus kariaukit žaidime  o ne forume, aš pats priimu sprendimus bausti ar nebausti darbuotoją, jeigu matau kad darbuotojas nusiženge baudžiu, čia aš nematau darbuotojo nusižengimo, kodėl mes važiuojant miesto gatvemis, prie /tplv būnant netgi tam moliūgų evente, jus mus šaudot, nužudot ir t.t. Kodėl mes negalim atsišaudyt? Civilis? - ne. Tu esi karo klano narys ir buvai su klano aprangą, jus mus šaudot pastoviai, čia buvo tą pati situacija norint mus sušaudyt, bet buvai surakintas, patikrintas ir nužudytas. Darot nesamonės, gaukit jas ir atgal, kitaip nesuprasit ką darot.

P.S. Yra taisyklė kur aiškiai parašytą kad klano nariams mes neprivalom duoti bauda o vežti į kalėjimą ir t.t, bet nėra taisyklės kur mes negalim jūsų šaudyt,jeigu jus mus žudot pastoviai būnant su klanų skinų ir t.t. mes galim ir priešintis. Eik į laisvalaikio klaną ir nebus problemų. Mano nusižengimo nėra taip pat ir darbuotojo, spręsti Montecarlo, čiau.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pertvarkyk savo papeikimą, nes dabar bardakas o ne papeikimas čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai leiskit man suprasti situaciją. @Arnis_Nike Jūs šaudėt teisėsaugininkus, jie jus surakino ir nušovė. Teisingai supratau šį konfliktą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 valandą, Jack_Montecarlo rašė:

Tai leiskit man suprasti situaciją. @Arnis_Nike Jūs šaudėt teisėsaugininkus, jie jus surakino ir nušovė. Teisingai supratau šį konfliktą?

Ne montecarlo buvo rastas moliugas tada adminams parasiau pagetino susaudem moliuga surakino /patikrino ir nieko nerado ir nusove nei staru turejau nieko

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

13DkEEI.png

Direktorius gauna žodinį įspėjimą. 

Prašau direktoriaus bausti savo darbuotojus, jei jie pažeidinėja taisykles.

  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...