Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 10 / 200

Versija: LV 7.7.6


Arnis_Nike

Peikiu GP valdzia

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Arnis_Nike
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Rico_Gonzales
3. Jūsų kaltinimai: nemoka ispirku,net neturi motivacijos lekt atsigrobinet nu krc pasol n x su tokiu dyriku
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą
https://imgur.com/a/4cYCwlA

  • Patinka 1
  • Haha 2
  • Liūdnas 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tame ir ėsmė, tolkas grobt kai mes dviesę - tryse on. Nejaugi taip įdomu, ta prasme, logic.. Teisesauga galit pult kai 5 on o bus nors 1 on. Antras dalykas, tai jei GP gali reketuoti ir t.t, tai kodėl negalim vykti į narkus.. Kas čia per logiką, durnibizmas .. Tikrai sakua, čia ant tiek logikos nėra. Ne sakykit kad GB yra nusikalstoma grupuotė.. Kodėl tada GP vadas yra vadinamas '' Direktoriumi '' . Direktoriai būna tik legalios veiklos firmose, o lyderiai,ir vadai tai čia jau daug kas kito . Tikrai ant tiek sudaužytos galvos kad negaliu, man pvz būtų gėda pulti ką nors jei ten du/trys on būtu . Ta prasme, tolko nėra, ir šiaip. Jei taip toliau bus darykit jog gp negalėtu pulti, ir negalėtu buti puolami. Nes kuo toliau, smegenys pradeda dėl tu verkimų plyšt . 

Čia tik žaidimas vis dėl to, neprakaituok Edai, jog negavai drk. Nemano problemos, jus sakot neprižiūriu firmos, neturim deaglo, nieko naujo nekuriu. Galvojat aš nesistengiu. Ir dėl to įvykio su '' Aš geriau į šratą eisiu '' . Tikrai taip ir yra, ten bent 1x1 galima pasišaudyti ramiai be jokiu rėkmsu, nulių ir t.t . 

  • Patinka 3
  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

@Rico_Gonzales Prašau sumokėti išpirką ir pateikti įrodymus. Turi laiko iki 2019/11/02 18:00

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

13DkEEI.png

Direktorius nepateikė įrodymų ir gauna 1 direktoriaus įspėjimą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...