Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.7


Dwayne_Stevenson

Dwayne_Stevenson užblokavo Lucy_Suarez

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis: Dwayne_Stevenson
2. Užblokuoto asmens Vardas_Pavardė?: Lucy_Suarez
3. Užblokavimo priežastis?: Čytinimas
4. Papildomi komentarai: Aimas. Nu numesk savo vidosus dymeri noriu pažėt, kaip šaudai.
5. Vaizdinė medžiaga (vaizdo įrašai, nuotraukos)

 

 

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

:DDDD antram vidose nieko nepataikau, to nefilmavau nes pamirsau alt + f9 paspaust, po rusu captiono buvau prisijunges. cia gal koks cyteriu gaudytojas atsiradai? sekmes kita kart. necytinau, necytinu, necytinsiu. uz sudus pradejai banint pvz kaip andrewas, kur net nesimato kad cytino;Dddd

 

kazn susiletink vidosa, aimai jam jau vaidenas ;Dddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Lucy_Suarez rašė:

:DDDD antram vidose nieko nepataikau, to nefilmavau nes pamirsau alt + f9 paspaust, po rusu captiono buvau prisijunges. cia gal koks cyteriu gaudytojas atsiradai? sekmes kita kart. necytinau, necytinu, necytinsiu. uz sudus pradejai banint pvz kaip andrewas, kur net nesimato kad cytino;Dddd

 

 

:D viska filmavai, bet kažkaip to momento nenufilmavai kur nieko nepataikei ir ant galo serija iškart suleidai :D normaliai normaliai. O apie tavo banus vpš patyliu kur net extra neatskiri.Ir jeigu tau čia šūdai kur serijas suleidai tai nežinau palyginus su tavo tom extrom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 8 minutes(-čių), Dwayne_Stevenson rašė:

:D viska filmavai, bet kažkaip to momento nenufilmavai kur nieko nepataikei ir ant galo serija iškart suleidai :D normaliai normaliai. O apie tavo banus vpš patyliu kur net extra neatskiri.

ne viska filmavau tau nedaeina? islysk is to sampo nes jame jau gyveni ciuwas;Dddd SERIJA ANT GALO SULEIDAU:DDDD cia tas pats kaip su sestoku gincyciaus, nors taip ir yra ciuju;Dddd kas man trukdo suleist ta serija ir nepataikyt i tave? nueik i rusus, tokiu seriju susileides iseisi apsiverkes bal7onas

https://prnt.sc/pra5y5 va nuo kur pradejau filmuot(finale)

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 19 minutes(-čių), Lucy_Suarez rašė:

ne viska filmavau tau nedaeina? islysk is to sampo nes jame jau gyveni ciuwas;Dddd SERIJA ANT GALO SULEIDAU:DDDD cia tas pats kaip su sestoku gincyciaus, nors taip ir yra ciuju;Dddd kas man trukdo suleist ta serija ir nepataikyt i tave? nueik i rusus, tokiu seriju susileides iseisi apsiverkes bal7onas

https://prnt.sc/pra5y5 va nuo kur pradejau filmuot(finale)

Nueitumėm su sampcacu stpdv nešaudytum tokiu šūdu, nes čia kosmosas ką tu šaudai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Užblokavimo    Apeliacija    Atmesta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...