Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Blood_Moon

Atsiliepimas apie Las-Venturas projekta

Rekomenduoti pranešimai

Mano vardas žaidime - Sad_Guy

Parasyšiu atsiliepimą apie Las-Venturas projektą.

 

Pradžia

Tik prisijunges į serverį ir peržiūrėjas apmokymus skubėjau į ROCK viešbūtį atidaryti lagamino gavau savo pirmas šaibas . Nieko nelaukes nuvažiavau emigruoti. Gavau VIP , pinigų ir nemažai XP. Išsilaikiau vairuotojo pažymėjimą ir pradėjau vykdyti misijas. Už misijas gavau pinigų.Paprašiau pinigų iš administracijos fondo , todėl dar gavau pinigų.

Darbas

Isidarbinau į gaisrininkų darbą. Tai buvo mano pirmasis darbas. 

Gyvenimas

Už sutaupytus pinigus iš darbo , misiju , fondų ir t.t. Nusipirkau savo pirmą butą.

Dabartis

Dabar taupausi pinigus ant savo pirmosios mašinos.

Visas serveris


Amaizing neturiu daugiau ką pasakyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Mano vardas žaidime - Raimis_Nepaimsi

Parasyšiu atsiliepimą apie Las-Venturas projektą.

 

Pradžia

Prisijunges y serveri mane pasitiko garbingas taksistas ir nuveze y viezbuti ir ten atidares lagamina gavau pinigelius pirmus . Tada tas taksistas dave man far 10000euru serverio valiutos ir nuveze nusipirkti telefona gps kortele ir sas papildima. Tas zmogus buvo labai geras nuveze y emigracijos centra ten emigravau ir gavau vipa xp ir dar pinigeliu. Pasake kaip visuo naudotis . Pasake susikurk foruma ir buvo kaip tik forume atrankos.


Darbas

Isidarbinau į MEDIKU darbą. Tai buvo mano pirmasis darbas. 

Gyvenimas

Už sutaupytus pinigus iš darbo , IR zmoniu geru kurie man davė nusipirkau masinaa

Dabar esu las.venturo.lt zaidejas on bunu kekviena diena ir niekom nesikundziu . 

àčiū tiem zmonem kurie man padejo ir esu dabar geras lv zaidejas. 😍😎

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Sad_Guy. Atsiliepime greit viskas "sumalta", toks ant greičio parašytas, taip tiesiog čiak, čiak ir viskas :) . Apie savo žaidimo pradžią parašei gan gerai, viską labai trumpai ir aiškiai. Apie darbą galėjai parašyti kodėl į tokį darbą įsidarbinai, kur kitur planuoji darbintis, nes manau visada nepasiliksi darbe be pakvietimo. Žaidimas ne gyvenimas manau, tad galėjai parašyti tiesiog "Ateities planai žaidime" ir parašyti iš kur gavai pinigų ant buto, kam pirkai būtą, ką toliau planuoji nuveikti serveryje. Ir apie serverį galėjai daugiau parašyti, ten tarkim kokios sistemos patiko, kokios veiklos, kokia tavo nuomonė apie žaidėjų bendravimą ir t.t.. Bet bent tiek, kad parašei, o galėjai parašyti žymiai geriau jei būtum pasistengęs. Bet bent yra mažų pliusų. 

Tau skiriu atlygį - ★ - 15 tūkstančių (iki 11/03 +10kNAUJOKUI 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...