Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 0 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jono_Opelis

Atsiliepimas apie Las-Venturas projekta

Rekomenduoti pranešimai

Serverį atradau 2016 metais. Tai kokie įspūdžiai man buvo? Na aišku aš apie SA:MP nieko nenutuokiau ir nieko nežinojau kol man nepasakė apie šį serveri. Tad iškart pasijungęs nieko absoliučiai nemokėjau... Aišku tada kalbėjau su savo pusbroliu per programėlę "Skype", tai jis man viską ir išaiškino. Tiesą pasakius net nežinojau, kad galima susirašyti žaidime, paspaudus "T" raidę. Taigi viską išaiškino ir pradėjau žaisti, aišku vieną, kad nieko apie serverį nežinojau t.y. kur kas yra ir t.t. Dar atsimenu kaip kas kelias minutes vesdavau /navigacija norėdamas sužinoti kur kas randasi. O dar nepaminėjau ir apie žaidėjus kokie jie buvo ir t.t. Tad žaidėjai buvo tiesiog nuostabūs viskuo padėdavo, Žaidėjai labai padėdavo aišku ne serverio valiuta  , taip pat administracija buvo labai šauni taip pat nedelsdavo ir padėdavo kuo tik galėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Pamatęs atsiliepimą iškart pamačiau, kad yra kopijuotas, nes raidės pilkame fone, o taip būna kaip kopijuoji iš tamsesnio dizaino manau, tad sumasčiau patikrinti. Tai nusikopijavau atsiliepimą, įklijavau į google ir išmetė rezultatus, radau tokį pat atsiliepimą kito projekto forume ir atsiliepimas buvo gerokai vėliau parašytas nei šis.
Atlygio negausi, nes kopijavai! 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...