Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Aurimas_Ehmmett

[VFX] Kauno "Žalgiris" - always together through warm and cold

Rekomenduoti pranešimai

laba, po ilgo laiko vėl aš.

dar pavasarį pradėjau šitą video projektą, padariau padariau ir nustojau, palikau jį rūdyt visą vasarą ir visą rudens pradžią, kol galiausiai prisiverčiau dabaigti ir nepalikti dar vieno video projekto nedabaigto.

video būtų daug aktualesnis, jei būtų įkeltas praeitą sezoną, bet I mean geriau vėliau nei niekada. tiesiog, video tikslas - komandos kovingumas ir TOP 8 spot'o siekimas.

 

žinoma, būčiau dėkingas už visokius "patinka" ir prenumeratas, bet labiausiai būčiau dėkingas už nuomones apie klipą, pastabas. noriu tobulėt, o tai be kritikos neįmanoma(tik pls argumentuokit)

have fun

 

  • Patinka 26
  • Naudinga! 3
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Puikus video, patiko klipai, editinimas, Jasikeviciaus komentarai. Kur tobuleti pasakys ekspertai, o tau dekoju uz superini klipuka. GreenWhiteBoys.

  • Patinka 2
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sita Gidranity reikia nusiust. :D Maladec gerulis.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Norėčiau, kad būtum mano tėvas ir montuotum man video

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow, bėgioja šiurpuliukai 💚💚💚💚💚

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai šaunūs klipukai ir manau, kad visai gerai sumontuota 👍

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Na viskas šaunu sakyčiau, bet man kažko trūko pabaigoje, kai ten jau džiaugėsi patekimu į TOP8, ten jau kažko trūko...
O šiaip tai tikrai gražu, būtum baigęs pernai, tikrai manau šis filmukas būtų iškilęs aukštai!

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 7 valandas(-ų), Lett_Life rašė:

Norėčiau, kad būtum mano tėvas ir montuotum man video

duok tėvui pinigų ant čeburėkų ir jis tau pamontuos

prieš 5 valandas(-ų), Aim_Greg rašė:

Na viskas šaunu sakyčiau, bet man kažko trūko pabaigoje, kai ten jau džiaugėsi patekimu į TOP8, ten jau kažko trūko...
O šiaip tai tikrai gražu, būtum baigęs pernai, tikrai manau šis filmukas būtų iškilęs aukštai!

aha, žinau, buvo pora idėjų ir su Davieso žodžiais prieš tuos kadrus, bet tiesiog nelabai išėjo, o video išleisti jau norėjosi. kitą kartą, jei dar darysiu kažką tokio, bus galima padaryti kažką geresnio😫 jau ir taip iškilo, 650 peržiūrų mažiau nei per dieną, jau daug man :DD dėkuuuui

 

o visiem kitiem irgi didelis ačiūū, lav

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kokybiškai padarytas video, tikrai matosi, kad turi daug patirties. Man viskas patiko tik manau, kad truputėlį per trumpas. Trūko daugiau highlights'ų iš rungtynių mano nuomone. O viskas kita tikrai gerai padirbėta.

  • Patinka 1
  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Blemba seni baisiai gerai, manau, kad nelabai jau tau ir yra kur tobulėti. Baisiai geras ❤️❤️

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-11-06 at 12:14, Minde_Vega rašė:

Kokybiškai padarytas video, tikrai matosi, kad turi daug patirties. Man viskas patiko tik manau, kad truputėlį per trumpas. Trūko daugiau highlights'ų iš rungtynių mano nuomone. O viskas kita tikrai gerai padirbėta.

dėkui labai. šitam klipe būtent ir bandžiau dėti įvairovę kadrų, ne vien highlight'us, kadangi nebūna taip nuobodu ir pati kompozicija atrodo patraukliau.

On 2019-11-06 at 14:10, Misteris_Smitas rašė:

Blemba seni baisiai gerai, manau, kad nelabai jau tau ir yra kur tobulėti. Baisiai geras ❤️❤️

dėėėėėkui:D visad yra kur tobulėt, čia dar nieko gero :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Neblogai, tačiau nesuprantu kodėl visi tave taip giria, nes nuo tobulybės dar toloka, nepagaunu kampo prie ko vps ta Mindaugo karaliaus taurė, epizodai ne patys geriausi, bet anyway, sėkmės tobulėjant. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vis tiek geriausiai gavosi Helovino filmukas. Jei esi žalgirio fanas bet kas patinka kas apie jį. Garsas pačioj pradžioj, tai jo... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...