Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 4 / 300

Versija: LV 7.4.1

Danielius_Diaz

Atsiliepimas apie projektą - Danielius_Diaz

Rekomenduoti pranešimai

Atsiliepimas apie Las-Venturas.Lt projektą nuo Danielius_Diaz

Sveiki, Las-Venturas.Lt serverio žaidėjai. Esu serverio naujokas, bet spėjau patirti, ir praleisti labai daug laiko. Nuveikiau tikrai įdomių dalykų, susipažinau su serveriu, jo žaidėjais, administracija, komandomis, sistemomis ir panašiai. Serverį rekomendavo draugas, teko žaisti kitame projekte, bet jis tikino, kad šitas projektas žymiai geresnis, atsakiau jam "kodėl gi ne, pabandyti tai galiu, nieko neprarasiu" ir tikrai nepasigailėjau čia apsilankęs. Plačiau apie tai ką patyriau serveryje, kas man patiko, kas mane nepatiko, galite skaityti žemiau apačioje, sėkmės ;).

 

ADMINISTRACIJA

Pirmoji mano tema apie kurią kalbėsiu bus administracija. Teko bandyti keletą SA-MP projektų, bet atvirai sakau, nė viename iš jų administracija nėra tokia aktyvi, draugiška, išsami, kaip šio serverio. Nebandau įtikti, netikite manim? Pabandykite patys pasinaudoti administracijos pagalba. Į /nch buvo atsakoma labai gretai, turėjau keletą klausimų, vos paklausus atsakymo sulaukdavau greičiau nei per 30 sec. Viskas būdavo išsamiai ir aiškiai paaiškinama ar net parodomą jei nesuprasdavau apie ką yra kalbama. Administracija visada nukelia (pagetina) prie moliūgų, pagydo, yra net keli administracijos nariai kurie suteikia mažą finansine pagalbą jei jos reikia. Noras žaisti šiame serveryje pakilo iškarto, kai pamačiau kokia čia jauki atmosfera, kaip draugiškai ir greitai atsako administracija. Labiausiai man patikę administratoriai per mano žaidimo laikotarpi: @Black_Vrs, @Arminas_Elegy, @Louis_Morello, @Andriuhha_Nike, @Frankis_Electro. Kelis galiu apibūdinti ir aprašyti ką jie man padėjo. Taigi pradėsiu nuo Black_Vrs, vienas iš pirmųjų administratorių pagelbėjusių mano klausimais, suteikė mažą finansinę pagalbą, net nereikėjo prašyti ar panašiai, davė 25,000e šiaip kaip naujokui už nieką, mačiau ne man vienam davė pinigų, duoda daugumai naujokų. Taip pat davė bronzinį lagaminą kai buvau naujokas, ieškojom moliūgų ir jis parašė "pirmas parašęs: Aš noriu bronzinio lagamino" gaus bronzinį lagaminą. Aš parašiau pirmas ir gavau jį buvau labai patenkintas. Nesenai rašiau žinutę, "gali padėti su misija" jis atsakė padedu dviems naujokams, taigi visada kai aš pastebiu jis užsiėmęs su naujokais, bet tik atsilaisvina visada puola pagelbėti. Manau šis administratorius turėtų būti labai vertinamas, tokių administratorių turėti projekte yra labai puiku. Sekantis administratorius apie kurį turi taip pat kai ką pasakyti yra Arminas_Elegy, į žinutes atsako visada kai nėra AFK rėžime, nesvarbu jis daro event'ą, ar yra užsiėmęs, getina prie moliūgų, vistiek visada atrašo. Pataria, pakonsultuoja serverio klausimais, nupasakoja kokios kainos serveryje, šiandien klausiau po kiek lagaminai vaikšto dabar, pakonsultavo, patarė. Nuostabus administratorius, ačiū jam. Apie Andriuhha_Nike trumpai, nes daug nebendravom. Visada kai prisijungęs ieško moliūgų ir pagetina prie jų, dėkui tau. Louis_Morello, taip pat labai puikus administratorius, greit atsakinėjo į /nch, ir į /adminams. Dar vienas labai geras administratorius Frankis Electro, visada praneša žaidime, kas vyksta forume, kur ką pildyti, kad gauti atlygį ir panašiai, taip pat padeda serverio klausimais, ačiū tau. Tiek apie administracija šiam kartui.

 

SERVERIO SISTEMOS, EVENTAI IR PRAMOGOS

Taigi trumpai, apie serverio helovino event'ą. Puikus even'tas, pritraukė daug žaidėjų vakar buvome pasiekę net ~93 žaidėjus, jaučiasi šventinė nuotaika serveryje, smagu gauti saldainius, po to juos parduoti ar iškeisti į lagaminą ir XP. Daugiau tokių event'ų ir žaidėjų skaičius bus daug didesnis. Labai nustebau, pamatęs kad serveryje egzistuoja Biliardas. Buvo kažkas "WOW", nebuvau matęs dar nė vieno SA-MP projekto kuriame būtų biliardas. Buvo labai smagu pabandžiau pažaisti su draugu, labai patiko. Tikrai unikalus užsiėmimas, nepamatysi kitame projekte. Patiko pokerio sistema, nuostabu kai serveryje tiek pramogų. Pats nežaidžiau iš didelės sumos, pasižiūrėjau kaip kiti žaidžia po 100k. Pats tik iš labai mažos sumos misijai, ir taip, kad sužinoti kaip jis veikia. Taigi atrodo labai fainas užsiėmimas, bet nesu azartiniu žaidimų mėgėjas, turiu blogos patirties su jais... Taip pat mačiau serveris turi lažybų punktą, kauliuko sistemą ir taip toliau. Labai smagu, kad serveryje tiek daug užsiėmimų. Patiko darbų sistemos, kad gali pristatyti picą, nuvežti sužeistus, mačiau klanai ir teisėsauga varžosi dėl narkotinių medžiagų, mechanikai gali didint variklio galia, tas labai nustebino, niekur niekada nebuvau matęs, kad SA-MP projekte būtų įmanoma kelti variklio galią, nuostabi sistema, kai turėsiu daugiau pinigų tikrai pabandysiu pakelti savo automobilio galią. Patiko kupetos, kauliuko, DM 1x1, Fall Out ir kiti event'ai. Patiko žvejybos sistema, kažkas pasakojo, kad anksčiau buvo įmanoma sužvejoti lagaminus. Labai gaila, kad dabar taip nebėra, bet žvejyba vis tiek lieka geras būdas užsidirbti ir praleisti laiką. Lobio kasimas, nuostabu kai gali gauti lagaminą kasdamas lobi, taip pat labai unikali sistema, nesu matęs tokios kitame projekte. Sala (kasinėjimas už kreditus), nuostabus dalykas gauti lagaminų, xp, pinigų, kreditų. Kol kas tiek apie šia skiltį.

 

ŽAIDĖJAI

Serveryje žaidėjai šiltai ir draugiškai bendrauja kaip ir administracija, aišku būna ir blogų žaidėjų, visokių vaikų, kurie stengiasi pakenkti suklaidinti. Bet kaip ir realiame gyvenime, visada buvo ir bus, kas nori pakenkti ar sutrukdyti. Didžioji dalis vistiek išlieka geri žaidėjai. Neapgaudinėja, išviso per 2 dienas pardaviau 350 saldainių. Visa žmonės paduodavo pirmi pinigus, aš jiems saldainius, faina, kai taip sąžiningai elgiasi žaidėjai. Neturiu ko labai daug parašyt šitoje vietoje nes, esu naujokas ir per geriausiai visų nepažystu, dar turiu daug ką išmokti ir su daug kuo pabendrauti.

 

KAS MAN PATIKO / KAS MAN NEPATIKO

Patiko administracija ir žaidėjai, event'ai, sistemos, pramogos (biliardas, pokeris, kauliukai, lažybų punktas, lobio kasimas, žvejyba, sala). Patiko šratasvaidis, darbų sistemos. Pildžiau atranką forume į Mediku firmą, patekau. Liko tik susisiekti su direktoriumi, ir paprašyti, kad priimtu mane į darbą. Kas labiausiai nudžiugino, auksinis lagaminas po 7 h. praleisto laikotarpio serveryje. Puikus būdas prasimušti naujokui. Kas man nepatiko, tai kad nebeįmanomą sužvejoti lagaminų kaip anksčiau, viskas kitkas nuostabu nematau kuo skūstis, manau pasiliksiu su šiuo projektu dar ilgam. Sėkmės visiems serverio žaidėjams, iki pasimatymo serveryje :).

 • Patinka 6
 • Naudinga! 4
 • Ačiū! 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Dėkoju už tai kad esu paminėtas šiame projekto atsiliepime. Visada stengiuosi padėti kiek tik įmanydamas daugiau! Susisiek žaidime, įteiksiu papildomą prizą.

 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tikrai įspūdingas aprašymas 🤩 Sveikas atvykęs į mūsų projektą tikiuosi čia liksi dar ilgam ir ilgam, noriu palinkėti tau sekmės žaidžiant čia ir siekti užsibrėžtų tikslų nes tikrai manau jeigu turėsi noro tikrai pasieksi daug. Didelis ačiū, kad paminėjai mane šiame aprašyme tokiais šiltais žodžiais.

 

Prisijunges į serverį, įteiksiu bronzinį lagaminą ir truputi pinigų už tavo pastangas šiame aprašyme. 

 • Patinka 1
 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunuolis puikiai ir išsamiai išdėstytas aprašymas, džiugu žinoti, kad administracija tokia jauki, ir greit reguojanti. Tikiuosi pasiliksi su Las-venturas.lt serveriu, sėkmės žaidime ;).

 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Wow, nesitikėjau būti paminėtas čia, tačiau ačiū tau už tokius šiltus židžius apie mane! Puikus aprašymas! Sėkmės žaidime, jei nesuprasi ko ar reikės ko nors kreipkis būtinai stengsimes padėti?

 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Danieliau. Atsiliepimą skaičiau su nuotaiką ir patiko skaityti, viskas puikiai parašyta ir nesunku skaityti, nes nėra "suvelimų" visokių ir t,t. Patiko, kad viską suskirstei skiltimis ir taip tapo dar lengviau skaityti ir atskirti kur ir apie ką rašoma. Smagu , kad parašei apie mėgstamas veiklas/sistemas serverio, apie serverio žaidėjus, apie taip kaip sužinojai apie projektą ir t..t. Smagu, kad administracija tau labai padėjo ir tau ji patiko. Netgi smagu matyti, kad per tiek laiko spėjai nemažą įspūdį susidaryti ir tiek daug ką papasakoti. Tiesiog manau, kad atsiliepimas puikus ir tikrai pasistengei. 


Tau skiriu atlygį -   ★★★★★ -  80 tūkstančių (iki 11/07  +35k) NAUJOKUI

 • Naudinga! 1
 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šaunu Dainiau kad renkiesi mus. Sveikas atvykęs į mūsų kompanija tikiuosi tai čia patiks ir rasi mėgstama veiklą. Jei kils kokių klausimu ar panašiai gali klausti administracijos, arba manęs, senai čia žaidžiu ir tikrai galiu padėti

 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Vienas iš tų naujokų, kuris per labai trumpą laiką sugebėjo pritapti nepaisant projekto bendruomenės. Linkiu toliau išlikti Las-Venturas.LT projekto žaidėju, kartu jį puoselėti. 

 • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 1 minutę, Laurynas_Joma rašė:

Vienas iš tų naujokų, kuris per labai trumpą laiką sugebėjo pritapti nepaisant projekto bendruomenės. Linkiu toliau išlikti Las-Venturas.LT projekto žaidėju, kartu jį puoselėti. 

Ačiū Laurynai, visa žaidimo laikotarpį jaučiu tavo palaikymą, nežinau kodėl😁. Stengsiuosi tobulėti ir pritapti dar labiau. Kantriai laukiu savo pirmųjų pareigų, gavęs jas įrodysiu, kad moku tvarkytis su valdžia ir savo pareigomis. Pažadu, kad ateityje tikrai būsiu padaręs daug darbų LV projekte. Ačiū už tavo atsakymą.

Taip pat ačiū visiems kitiems kurie komentavo, išsakė savo nuomonę ir palaikė pirmosiomis žaidimo savaitėmis.

 • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
 • Kurti naują...