Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 7 / 200

Versija: LV 7.7.7


The_James

Atsiliepimas apie serverį

Rekomenduoti pranešimai

Puikus serveris kuris ir toliau šuniai plečiasi. Žinoma šiek tiek liūdna dėl kritusio žaidėjų skaičiaus serveryje, bet manau serveris nenustoks augti, gerins savo sistemas tiek pačiame serveryje tiek užsiėmimus pačiame  serverio forume. Man užkliuvo vienas dalykas serveryje tai , kad kiekvienas naujokas gauna vis mažiau pagalbos iš administracijos pusės, nežinau kodėl ir taksistų darbas nėra toks dažnas dėl to jog žaidėjai gali patekti kur nori parašę /adminams get (vieta)

 

Nerašysiu daug tingiu, daug ką yra paminėją kiti žaidėjai nesikartosiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas James. Trumpas, bet neprastas atsiliepimas apie projektą. Kaip ir pats minėjai, kad tingėjai rašyti tai tas matėsi. Manau, kad naujokai tikrai gauna nemažai pagalbos iš administracijos, nes ne iš vieno naujoko esu tą girdėjęs, o dėl to, kad taksistus mažai kas kviečia tai galiu pasakyti, kad aš irgi tą patį manau nors ir nedirbu darbe. Taip manau, nes pats esu administratorius ir matau, kad daug kas mielai parašys į /adminams (kur paget), o ne kvies taksistus. Išties patašei kelis minusus ir, kad tau patinka serveris. Galėjai nepatingėti ir daugiau parašyti, nerašysiu ką galėjai rašyti, nes kaip minėjai tingėjai tai manau daug ir nesistengei. Bet dėkoju už tai, kad bent parašei!


Tau skiriu atlygį - ★ - 15 tūkstančių  NENAUJOKUI.

(jeigu serveryje nebūsi on, tai pinigus į banką nusiųsiu galimais)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...