Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.7


Partis_Partis

Atsiliepimas apie tikrai neblogą serverį!!!

Rekomenduoti pranešimai

Esu naujokas serveryje. Mano in-game name Partis_Partis. Nesitikėjau nieko naujo ar įdomaus, bet kai pasakė, jog serveryje yra normali ekonomika tai mane labai sudomino. Serveryje yra labai daug malonių žmonių kurie tikrai gali padėti, jeigu normaliai paprašysi. Visas serverio sutvarkymas man tikrai padarė įspūdį, vien dėl to, jog viskas sutvarkyta, visi draugiški, bei nėra nelegalios veiklos. Didelis Ačiū @Deividas_Audi kuris tikrai man padėjo tiek pradžioje, tiek ir dabar padeda. Ištiesų geras projektas, ir manau šis projektas gyvuos ne metus ir ne du. Peace ❤️

  • Patinka 1
  • Naudinga! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Atsiliepimas trumpokas, nes kaip matau esi dar naujokas, bet vistiek geriau nei nieko. Kreipkis jei reikės pagalbos. Sėkmės projekte. 😀

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Smagu matyt, kad vis daugiau naujokų serveryje, sekmės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas atvykęs, jeigu reikės kokios pagalbos, kreipkis. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Sveikas Parti. Atsiliepime patiko tai, kad parašei kas tau patiko serveryje. Atsiliepime rašei, kad serveryje nėra nelegalios veiklos, aš manau, kad klysti, nes yra tikrai daug nelegalios veiklos pvz.: Ginklų Prekeiviai nelegaliai veža ginklus, Klanai grobia pastatus, kovoja už narkotikus ir t.t. Išties trūko daugiau informacijos, galėjai parašyti iš kur sužinojai apie projektą, kokie tavo tikslai projekte, kas labiausiai patiko, ką darei pačioje žaidimo pradžioje ir t.t. Galėjai nueiti į mano sukurtą temą apie atlygio informacija, ten buvo patarimų laukelis ką rašyti atsiliepime, būtum galbūt gavęs minčių (TEMA). Bet žinoma smagu, kad nepatingėjai ir trumpai ir tikriausiai aiškiai parašei atsiliepimą. 


Tau skiriu atlygį - ★ - 25 tūkstančių NAUJOKUI 

(jei tavęs nesutiksiu serveryje pinigus nusiųsiu į banką jei turėsi atsidaręs sąskaitą)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-11-06 at 20:22, Deividas_Audi rašė:

Atsiliepimas trumpokas, nes kaip matau esi dar naujokas, bet vistiek geriau nei nieko. Kreipkis jei reikės pagalbos. Sėkmės projekte. 😀

 

On 2019-11-06 at 20:22, Deividas_Audi rašė:

Atsiliepimas trumpokas, nes kaip matau esi dar naujokas, bet vistiek geriau nei nieko. Kreipkis jei reikės pagalbos. Sėkmės projekte. 😀

na man su atsiliepimais yra nekažką rašyti, na neturiu dar tikrojo apibendrinimo ir tsg nebuvo dar apie ką parašyti, nes dar daug ko nepadariau, dar darbų nekeičiau, na tikiuosi ir nereiks keisti, nes dabar esamas darbas man patinka ir visai nesigaliu, o viskas kas nežinoma manau bus ateityje.

Na jeigu reikės rašyti atsiliepimą , tai manau kitas atsiliepimas bus daug ilgesnis iš mano pusės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
On 2019-11-07 at 22:10, Frankis_Electro rašė:

Sveikas Parti. Atsiliepime patiko tai, kad parašei kas tau patiko serveryje. Atsiliepime rašei, kad serveryje nėra nelegalios veiklos, aš manau, kad klysti, nes yra tikrai daug nelegalios veiklos pvz.: Ginklų Prekeiviai nelegaliai veža ginklus, Klanai grobia pastatus, kovoja už narkotikus ir t.t. Išties trūko daugiau informacijos, galėjai parašyti iš kur sužinojai apie projektą, kokie tavo tikslai projekte, kas labiausiai patiko, ką darei pačioje žaidimo pradžioje ir t.t. Galėjai nueiti į mano sukurtą temą apie atlygio informacija, ten buvo patarimų laukelis ką rašyti atsiliepime, būtum galbūt gavęs minčių (TEMA). Bet žinoma smagu, kad nepatingėjai ir trumpai ir tikriausiai aiškiai parašei atsiliepimą. 


Tau skiriu atlygį - ★ - 25 tūkstančių NAUJOKUI 

(jei tavęs nesutiksiu serveryje pinigus nusiųsiu į banką jei turėsi atsidaręs sąskaitą)

Na, aš turėjau omenyje visiškai kitą nelegalią veiklą, kuri vyksta kituose serveriuose(I mean paslaugos ir in-game pinigai parduodami už real valiutą), na patirties prie tokio stiliaus rašinių nelabai turiu, na ir nenorėjau gaišti, bet manau, bet kada galima papildyti visą šitą aprašymą na, o aš jį tikrai papildysiu, nes po keletos darbo dienų projektas tikrai nemažai parodė. btw dėkingas už pinigus.

  • Ačiū! 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...