Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 5 / 300

Versija: LV 7.3.6

Visma_Wtf

Peikiu Owen_Mclaren

Rekomenduoti pranešimai

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Visma_Wtf
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Owen_Mclaren
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Uždėjo pareigūnas Javn už užpuolimą, o owen 2x užmetė vėl tą patį. 
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimąhttps://imgur.com/a/NI96CjF

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes(-čių), Visma_Wtf rašė:

Anketos šablonas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Visma_Wtf
2. Kaltinamo asmens Vardas_Pavardė: Owen_Mclaren
3. Kokį netinkamą įtarimą jums uždėjo?: Uždėjo pareigūnas Javn už užpuolimą, o owen 2x užmetė vėl tą patį. 
4. Įrodymai patvirtinantys netinkamo įtarimo uždėjimąhttps://imgur.com/a/NI96CjF

Visa situacija prasidėjo nuo to, kad jūs gaujiniai prie /tplv šaudėtės į vienas kitą. Nieko nelaukęs išsitraukiau tazerį ir pasilipau ant tr.priemonės stogo ir dairiausi jeigu vėl prasidės susišaudymai veiksmo ieškančius piliečius nukenksminsiu ir sudėsiu įtarimus. 

ry2T6j1.png

Štai mano įrodymai jog šovei į mane ir už tai tau sudėjau įtarimus - ginklo naudojimas viešoje vietoje, teisėsaugininko užpuolimas. Už ką Javainis sudėjo įtarimus aš nežinau, čia reikia jo klausti ar jis turi įrodymus už tavo nusižengimus.  Ir taip dėl didelio spam'o į čhata nelabai ir sugaudysi kas kokį įtarimą dedą. Reikia pačio Javainio klausti dėl ko jis taip pasielgė, kadangi kaip ir visada kas turi įrodymus tas ir baudžia.

• Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 2 valandas(-ų), Owen_Mclaren rašė:

Visa situacija prasidėjo nuo to, kad jūs gaujiniai prie /tplv šaudėtės į vienas kitą. Nieko nelaukęs išsitraukiau tazerį ir pasilipau ant tr.priemonės stogo ir dairiausi jeigu vėl prasidės susišaudymai veiksmo ieškančius piliečius nukenksminsiu ir sudėsiu įtarimus. 

ry2T6j1.png

Štai mano įrodymai jog šovei į mane ir už tai tau sudėjau įtarimus - ginklo naudojimas viešoje vietoje, teisėsaugininko užpuolimas. Už ką Javainis sudėjo įtarimus aš nežinau, čia reikia jo klausti ar jis turi įrodymus už tavo nusižengimus.  Ir taip dėl didelio spam'o į čhata nelabai ir sugaudysi kas kokį įtarimą dedą. Reikia pačio Javainio klausti dėl ko jis taip pasielgė, kadangi kaip ir visada kas turi įrodymus tas ir baudžia.

Kaip tu galėjai nežinoti už ką sudėjo javainis jeigu mane surakinai ir abudu starus dėjot kartu.

• Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 7 minutes(-čių), Visma_Wtf rašė:

Kaip tu galėjai nežinoti už ką sudėjo javainis jeigu mane surakinau ir abudu starus dėjot kartu.

Seni normalei sakinį parašyk nes čia lempa gaunasi.. Pasižėk fotkėj, dėjau įtarimus ką ir pats matei, bet prieš surakinant jis dėjo įtarimą už pareigūno užpuolimą ir galiausiai aš ant viršaus + aš tau dar bėga pats buvau uždėjas tai jis čia išsipisinėją jeigu negali įrodymu pateikti kaip tu tuo metu į jį šaudei...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Owen_Mclaren rašė:

Seni normalei sakinį parašyk nes čia lempa gaunasi.. Pasižėk fotkėj, dėjau įtarimus ką ir pats matei, bet prieš surakinant jis dėjo įtarimą už pareigūno užpuolimą ir galiausiai aš ant viršaus + aš tau dar bėga pats buvau uždėjas tai jis čia išsipisinėją jeigu negali įrodymu pateikti kaip tu tuo metu į jį šaudei...

man nesvarbu 2x negali dėti už tą patį nusikaltimą supranti ?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
prieš 4 minutes(-čių), Visma_Wtf rašė:

man nesvarbu 2x negali dėti už tą patį nusikaltimą supranti ?

Kodėl tu visa kaltę man suvedi nors aš tau turėjau įtarimus dėt? :ddd Pamastyk pats: Jau nori įtarimus dėti ir bam kolega uzmeta įtarimą tokį patį kokį tu dėsi nors jis įrodymu neturi o tu viską turi, ir tas kur viska turėjo visus įrodymus bus nušalintas nuo darbo o šitas kur piso stara nieko? jeigu aš būčiau x2 ta patį sudėjas jo sutinku, bet dabar vpš kadetas kažkoks užmetė.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Ką tik, Owen_Mclaren rašė:

Kodėl tu visa kaltę man suvedi nors aš tau turėjau įtarimus dėt? :ddd Pamastyk pats: Jau nori įtarimus dėti ir bam kolega uzmeta įtarimą tokį patį kokį tu dėsi nors jis įrodymu neturi o tu viską turi, ir tas kur viska turėjo visus įrodymus bus nušalintas nuo darbo o šitas kur piso stara nieko? jeigu aš būčiau x2 ta patį sudėjas jo sutinku, bet dabar vpš kadetas kažkoks užmetė.

Patarčiau kitą kartą susitarti kuris starus deda :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Papeikimas priimtas, darbuotojai abudu gavo griežtus įspėjimus, kitą kartą dėt įtarimo lygį privalo vienas darbuotojas kitaip bus įspėjimai.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Kurti naują...