Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Rasti rezultatus, kurie...
Rasti rezultatus...

Las-Venturas.LT | 0.3.7 klientas

Prisijungę žaidėjai: 1 / 200

Versija: LV 7.7.6


Jonh_Volfs

Peikiu medikų pavaduotoją - Josh_Makar

Rekomenduoti pranešimai

Papeikimo anketos šablonas

1. Jūsų slapyvardis:  Jonh_Volfs
2. Jūsų kaltinamo asmens slapyvardis: Josh_Makar
3. Jūsų kaltinimai: Čytinimas
4. Vaizdinė medžiaga patvirtinanti asmens kaltumą:  

 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Ką tu peiki paceli? :DD Kas per santvarka ir kas čia per pinigai.

Kiek galiam tų free banų dalinti kartų iš eilės? :dDDDDDDDDDDDDDDDDDD Užlaikai w ir q arba tik w ar s ir nemeta tos afk lentutės, jei nemoka banint, tipo ka, reikia? Nesupranti, tai sedėk savo veitoj. Užlaikiau, nepamačiau, kad kas rašė. Ta prasme aš dabar kaltas net kas gta-sa turiu? Visi randa žaidimo fainų perliukų, aš ja pasinaudojau, nepatinka valy atsiuda ir siūlyk idėjas dėl afk lentutės, pamoinas esi. Ant tiek, kad nepagauna su visomis tr dėl 5 starų tai dar drįsta verkti čia. Taip ir parodai koks tavo intelekto lygis žaidimo atmosferoje yra.

chatlog.txt Visgi kaip įrodymas :) 

Gta failai - https://imgur.com/a/KCBvdoz

 

P.S Jei freebanina, tai galėtų ir visus užbanint, juk jis toks geras adminas :DDDDDDD Graudu belenkai.

 

chatlog.txt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Josh_Makar rašė:

Ką tu peiki paceli? :DD Kas per santvarka ir kas čia per pinigai.

Kiek galiam tų free banų dalinti kartų iš eilės? :dDDDDDDDDDDDDDDDDDD Užlaikai w ir q arba tik w ar s ir nemeta tos afk lentutės, jei nemoka banint, tipo ka, reikia? Nesupranti, tai sedėk savo veitoj. Užlaikiau, nepamačiau, kad kas rašė. Ta prasme aš dabar kaltas net kas gta-sa turiu? Visi randa žaidimo fainų perliukų, aš ja pasinaudojau, nepatinka valy atsiuda ir siūlyk idėjas dėl afk lentutės, pamoinas esi. Ant tiek, kad nepagauna su visomis tr dėl 5 starų tai dar drįsta verkti čia. Taip ir parodai koks tavo intelekto lygis žaidimo atmosferoje yra.

chatlog.txt Visgi kaip įrodymas :) 

Gta failai - https://imgur.com/a/KCBvdoz

 

P.S Jei freebanina, tai galėtų ir visus užbanint, juk jis toks geras adminas :DDDDDDD Graudu belenkai.

 

chatlog.txt 43 kB · 0 downloads

Kodėl per elegy video matosi, kad jis rašė tau ką tu čia veiki? o pas tave chatloge to nėra?Ai ir bėje gali net nesimazint, nes tipo 5 valandas laikei w,q arba w,s? ir tada kai pamatei po 5 valandų, kad užblokavo nusifotkinai? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Kaip chatlogo sistema suveikia, taip ir rodo. Tavo tiesa, nusifotkinau, ir ką? Be rimtos argumentuotos vidutinioko žaidėjo pozicijos gali išliptį į žemesnį. Nes neturi ką net argumentuoti, kai žaidžiu be čytų. O tu tiesiog mano argumentus duodi prieš mane xdd Wtfk? Ta prasme man dzin ant to bano, bet susidarytas įsūdis apie Las-Venturas.lt komandą mane netgi ypač nuvylė @Invision_White @Max_Tosha, okey komanda būkite aktyvūs, bet nebaninkit ir nerinkite komandos, kuris verstų žaidėjų kiekį žemyn. Po to verkiat prieme į komandą, kad nera žaidėjų. Čia toks pamastymui. Nes nieko dar gero, nebegaliu pasakyti. Administratoriams pagr. Tai būtų kaip špargalka, kuria galbūt laikytų savo fucking. Autoritetu. Žiauriai nusivyliau :) Dapizdi. Prabanins, patvirtins? Tegu, galiu nežaisti, bet parodysiu ir kitiems, jog bana ne tik už cheatu turejima galima gauti, bet ir už neturėjimą. :)

 

p.s Duok įrodymų, kad nuo 2019 pradžios naudojau bent vieną nelegalia programa? Nėra, o kam? Nes neturint čytu gi banina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 6 minutes(-čių), Josh_Makar rašė:

Kaip chatlogo sistema suveikia, taip ir rodo. Tavo tiesa, nusifotkinau, ir ką? Be rimtos argumentuotos vidutinioko žaidėjo pozicijos gali išliptį į žemesnį. Nes neturi ką net argumentuoti, kai žaidžiu be čytų. O tu tiesiog mano argumentus duodi prieš mane xdd Wtfk? Ta prasme man dzin ant to bano, bet susidarytas įsūdis apie Las-Venturas.lt komandą mane netgi ypač nuvylė @Invision_White @Max_Tosha, okey komanda būkite aktyvūs, bet nebaninkit ir nerinkite komandos, kuris verstų žaidėjų kiekį žemyn. Po to verkiat prieme į komandą, kad nera žaidėjų. Čia toks pamastymui. Nes nieko dar gero, nebegaliu pasakyti. Administratoriams pagr. Tai būtų kaip špargalka, kuria galbūt laikytų savo fucking. Autoritetu. Žiauriai nusivyliau :) Dapizdi. Prabanins, patvirtins? Tegu, galiu nežaisti, bet parodysiu ir kitiems, jog bana ne tik už cheatu turejima galima gauti, bet ir už neturėjimą. :)

 

p.s Duok įrodymų, kad nuo 2019 pradžios naudojau bent vieną nelegalia programa? Nėra, o kam? Nes neturint čytu gi banina.

Būtum žaidęs būtum bent po kokiu 5-10min nusifotkinęs, o čia aiškiai matosi, kad su afk botu buvai kai nuotrauka padaryta po 5 valandų kai buvai užblokuotas.Ir man įdomu ką tu veikei vienoj vietoj 5 valandas?nu ždž tau čia aiškint vistiek savo rašysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Žmogau, nori pamokeles? Nes žiuriu naujokas esi. Ijunk ta kompą, pats pasilaikyk tas raides, arba dar geriau, uždek kazka ant raidziu, ir jie skirs, tuomet išjunk monitoriu ir eik miegot, jasna ar ne? Bl xddd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
prieš 3 minutes(-čių), Josh_Makar rašė:

Žmogau, nori pamokeles? Nes žiuriu naujokas esi. Ijunk ta kompą, pats pasilaikyk tas raides, arba dar geriau, uždek kazka ant raidziu, ir jie skirs, tuomet išjunk monitoriu ir eik miegot, jasna ar ne? Bl xddd

Tai skaitoma, kaip afk botas jeigu uždedi kažką ir nueini miegot. O man pamokėlių nereikia, nes sampą už tave ilgiau žaidžiu.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Tai nėra bugo naudojimas. Tai nėra afk botas, failai nėra nelegalūs žmogau.

  • Haha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites

Šį kartą atblokuoju ir atmetu papeikimą skirtą pavaduotojui tik dėl geranoriškumo.

Serverio taisyklės:

Cituoti
  • Draudžiama naudoti čytus (įskaitomi ir visokie ledo modai, FPS unlock), kurie palengvina ar trigdo žaidimą (TAB C-Bug). Turėjimas = naudojimas.

Cheats – act dishonestly or unfairly in order to gain an advantage.

 

prieš 5 valandas(-ų), Josh_Makar rašė:

Ta prasme man dzin ant to bano, bet susidarytas įsūdis apie Las-Venturas.lt komandą mane netgi ypač nuvylė @Invision_White @Max_Tosha, okey komanda būkite aktyvūs, bet nebaninkit ir nerinkite komandos, kuris verstų žaidėjų kiekį žemyn. Po to verkiat prieme į komandą, kad nera žaidėjų. Čia toks pamastymui. Nes nieko dar gero, nebegaliu pasakyti. Administratoriams pagr. Tai būtų kaip špargalka, kuria galbūt laikytų savo fucking. Autoritetu. Žiauriai nusivyliau :)

Didesnis nusivylimas yra žaidėjais, kurie ieško „fainų perliukų“ ir jais naudojasi dėl savanaudiškų paskatų asmeninei naudai.

  • Haha 1
  • Sutrikęs 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Share on other sites
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Kurti naują...